Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová fotogalerie FULL HD: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová fotogalerie FULL HD

Poslední aktualizace před 8 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Nová galerie začíná fungovat ve výjezdech. Ještě dolaďuji nahrávání fotografií.
Hlavní výhody
- nahrávání více fotek najednou
- fotky není nutné zmenšovat, systém je zmenší sám na rozlišení FULL HD
- nový prohlížeč přizpůsobí velikost prohlížené fotky, takže ji uvidíte vždy celou i na menším displeji.

Otestovat si prohlížení nové fotogalerie si můžete zde:
http://www.carava...jezd_o=409
a zde
http://www.carava...jezd_o=456
Fun
Smile
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Miro, to vypadá OK, jen si myslím, že tento systém (automat zmenšení atd.) by bylo dobré udělat i u hlavní fotogalerie.
Já osobně asi budu dávat fotky do fotogalerie jako dosud, myslím, že v přehršli starších výjezdů a výjezdů/nevýjezdů se ty fotky budou hůře hledat.
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Nová galerie nebude vázaná jenom na výjezdy. Postupně nahradí tu starou.
Fun
Smile
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 10 let
prýma :g až se vrátím z cest,tak to vyzkouším:D
Martin
Facebook- Martin Havelka
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Dnes spouštím novou fotogalerii. Vyzkoušejte a napište sem svoje připomínky.
práce nekončí
Dále pracuji na novém členění fotogalerií.
Fun
Smile
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
ahoj, jak je to s velikostí fotek, při zobrazení se mně některé zdají "relativně" malé.
Bude tam funkce automatického přehrávání celé galerie ??

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 10 let
A "rozkliknul jsi je" vypadá to hodně dobře! Nepíši SUPER, to si nechávám na příště ...
PaRePePaRePeČlen
Přidáno před 10 let
Tak som vyskusal ako to funguje a vyzera. Par postrehov-nie vycitiek!- fotografiu o velkosti 4MB nacitavalo pri rychlosti cca 46kB/s takmer 1,10 min. Co je pri 60ks foto hodina! Nenasiel som moznost uz vybratu a nacitanu fotografiu vymazat, len cele album, chyba mi aj triedenie foto uz pri prvom vybere ako napr. rajcenet, oznacim vsetko a po kliku na jednotlivu fotku je mozne ju otocit, vyradit alebo oznacit za titulnu. Samozrejme chvalim snahu o zlepsenie, uz samotna moznost vkladat foto bez zmensovania je velke plus, ktore sposobi, ze do galerie zacnu prispievat aj ti, ktorych narocnost a zdlhavost odradzovala. Nova galeria je isto narocna praca, tak prajem vela trpezlivosti a dobrych napadov . Pali
Pali,Renka,Peťo,Challenger Genesis 43
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 10 let
Nasaď "JBigSampler" ... proč na net "valíš" 4 MB fotky? Víme, že máš foťák co to umí ...
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

ahoj, jak je to s velikostí fotek, při zobrazení se mně některé zdají "relativně" malé.
Bude tam funkce automatického přehrávání celé galerie ??

:_


Fotografie se ukládají ve velikosti FULL HD. Prohlížení je zobrazuje s přizpůsobením vašemu displeji. Oproti starému je tu výhoda, že je vždy vidět celá fotografie. Automatické přehrávání na celou obrazovku není špatný nápad, uvidíme. Teď musím dodělat možnost úpravy vložené galerie, zatím jde jenom smazat. Ale je to zkušební provoz.

Automatické sloučení 09.09.2014 22:34:

Citovat

PaRePe napsal:

Tak som vyskusal ako to funguje a vyzera. Par postrehov-nie vycitiek!- fotografiu o velkosti 4MB nacitavalo pri rychlosti cca 46kB/s takmer 1,10 min. Co je pri 60ks foto hodina! Nenasiel som moznost uz vybratu a nacitanu fotografiu vymazat, len cele album, chyba mi aj triedenie foto uz pri prvom vybere ako napr. rajcenet, oznacim vsetko a po kliku na jednotlivu fotku je mozne ju otocit, vyradit alebo oznacit za titulnu. Samozrejme chvalim snahu o zlepsenie, uz samotna moznost vkladat foto bez zmensovania je velke plus, ktore sposobi, ze do galerie zacnu prispievat aj ti, ktorych narocnost a zdlhavost odradzovala. Nova galeria je isto narocna praca, tak prajem vela trpezlivosti a dobrych napadov . Pali


Ano, je možné nahrávat fotografie až do velikosti cca 8MB. Ale jestli máte pomalý internet, může to chvíli trvat. Doporučuji si zatím například uvařit kávu, nebo otevřít pivo. Úpravy vložených fotografií dodělám v nejbližších dnech.
Děkuji za uznání, je za tím hodně času a práce. Díky díky.!)

Automatické sloučení 09.09.2014 22:35:

Citovat

Jirka Canon napsal:

A "rozkliknul jsi je" vypadá to hodně dobře! Nepíši SUPER, to si nechávám na příště ...

Díky Jirko. Snažím se, aby to bylo jednoduché.

Automatické sloučení 09.09.2014 22:41:

Citovat

Jirka Canon napsal:

Nasaď "JBigSampler" ... proč na net "valíš" 4 MB fotky? Víme, že máš foťák co to umí ...

Doufám, že to nebude třeba, ale záleží na rychlosti internetu. Doba snad už dozrála.

internet je rychlejší a posílat můžete více fotek najednou. Tlačítko lze mačkat opakovaně a postupně naklikat hodně fotografií. Potom jen chvilku počkat, dát si sváču a dopsat popisky a je to.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 09.09.2014 21:41, před 10 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let
Hezká změna, vkládání intuiktivní, nejvíc oceňuju automatický zmenšování fotek,hodně lidí tohle ocení, celkově fakt dobrá práce fune :^:g
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
teď mně to řeklo, že fotka větší jak 8 MB nejde vložit :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

teď mně to řeklo, že fotka větší jak 8 MB nejde vložit :)

To je omezení hostingu.
Fun
Smile
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

teď mně to řeklo, že fotka větší jak 8 MB nejde vložit :)

To je omezení hostingu.


tak budu muset stejně zmenšovat :) jaká velikost fotek je pro tuto galerii optimální ??
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Zdeňku, jestli máš rychlý internet, tak to ukládej v co nejlepší kvalitě, zatím s omezením 8MB.
Fun
Smile
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Tak už jsem přišel na chybku, když vkládám fotky přes prohlížeč IE 11 tak se vloží jen jedna fotka
s nenabídne mně to možnost popisu fotek, přes Chrome to jde OK :x
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Už to vidím, problém má i Firefox a ještě odzkouším Operu.
Funguje to dobře v Chromu.

Automatické sloučení 10.09.2014 14:22:
I v opeře to nejde. Takže zatím pouze Chrome
Fun
Smile
Upravil Fun dne 10.09.2014 13:22, před 10 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
tak jsem udělal novou galerii z dovolené vkládání je ok, jen mně schází možnost úpravy popisu po uložení galerie a není ani možnost přidat nebo smazat po fotku po uložení.

Při prohlížení mně chybí možnost zobrazení fotky na celou plochu obrazovky (některé fotky zejména focené na výšku jsou docela malé) a jak už jsem psal chybí nějaká "slide show" aby se
po spouštění zobrazovali automaticky jedna po druhé.

ještě se chci zeptat na budoucnost této "nové fotogalerie" jestli už se mají fotky ukládat jen sem nebo radši i do staré galerie ?? nebo jestli budou obě galerie sloučeny dohromady ??

Taky mně chybí to Info okénko kde se zobrazovala ukázka s poslední vložené galerie.
:_

Automatické sloučení 10.09.2014 22:15:
ještě pozoruju, že při prohlížení je nějaký problém s popisem fotek, při přepnutí na další foto se někdy zobrazí popisek od té minulé.

:x
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 10.09.2014 21:15, před 10 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
EXPLORER je vyřešen.

Nerad bych to zakřikl, ale vkládání fotografií funguje i v Internet Exploreru.

Automatické sloučení 11.09.2014 12:25:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

tak jsem udělal novou galerii z dovolené vkládání je ok, jen mně schází možnost úpravy popisu po uložení galerie a není ani možnost přidat nebo smazat po fotku po uložení.

Právě na tom pracuji.

Citovat


Při prohlížení mně chybí možnost zobrazení fotky na celou plochu obrazovky (některé fotky zejména focené na výšku jsou docela malé) a jak už jsem psal chybí nějaká "slide show" aby se
po spouštění zobrazovali automaticky jedna po druhé.

Myslím na to a jakmile se vyřeší úpravy a problémy s Operou a Firefoxem, vrhnu se na to.

Citovat


ještě se chci zeptat na budoucnost této "nové fotogalerie" jestli už se mají fotky ukládat jen sem nebo radši i do staré galerie ?? nebo jestli budou obě galerie sloučeny dohromady ??

Fotky vkládejte už jenom do nové. Starou nechám zatím jen na prohlížení. Dál ještě nevím. Přesunutí do nové by dalo hodně práce.

Citovat


Taky mně chybí to Info okénko kde se zobrazovala ukázka s poslední vložené galerie.
:_

Bude brzy.

Citovat


ještě pozoruju, že při prohlížení je nějaký problém s popisem fotek, při přepnutí na další foto se někdy zobrazí popisek od té minulé.

:x

To se mi ještě nestalo ale budu to samozřejmě zkoušet
Fun
Smile
Upravil Fun dne 11.09.2014 11:25, před 10 let
KeliKeliČlen
Přidáno před 10 let
Nechci byt za rypala, ale nestalo by za to nejdrive otestovat funkci na localhostu nebo v neverejnym provozu nez to rovnou dat polofunkcni na web?
Zamiloval jsem se do cyklistiky a vyrábím pro ni oblečení Mañana Wear - www.manana-wear.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,935 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28917 sekund | Průměrně za: 0.28917 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB