Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kde jste kdo ?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kde jste kdo ?

Poslední aktualizace před 4 roky
FernandoFernandoČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj všichni, zdravím z Ulcinju, teplota 33st.obloha již třetím dnem jako vymetena, voda jako kaficko. Ještě dodavam že jsme v kempu Safari Beach , je zde asi nejlepší.:_:_
Tomi166Tomi166Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Fernando napsal:

Ahoj všichni, zdravím z Ulcinju, teplota 33st.obloha již třetím dnem jako vymetena, voda jako kaficko. Ještě dodavam že jsme v kempu Safari Beach , je zde asi nejlepší.:_:_


Ak by sa dalo, ihneď sa tam vraciam.
Aj keď padneš na hubu, stále je to pohyb vpred...Smile
D
dagbartosČlen
Přidáno před 10 let
Ahojda, naše vytoužená cesta utekla jako voda. Cesta Polsko, Litva, Lotyš, Rusko, Finsko, Norsko,Švédsko,Polsko,Německo. Dva měsíce, prostě Náááádhera. Máme 3500 fotek, musíme se tím prokousat. Luboš a Dáša.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Pristi tyden Caravan salon Dusseldorf !)
vladojvladojČlen
Přidáno před 10 let
Sarvar. Voda tepla, nikde nikdo. Jestli to nebude tim pocasim... :-)
Na druhou stranu - v tomhle pocasi nam to prijde jako nejlepsi misto v dostupnem okoli, kde se zaparkovat.
Vláďa
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 10 let
Pozdrav z Řecka momentálně Stratoni .Počasí fajn ,prázdná pláž,zásoby piva dobré takže asi tak ještě měsíc vydržím a těším se na řeku Nestos.Čau
ropropČlen
Přidáno před 9 let
Vzpomněl jsem si na toto téma a zasílám pozdrav z Madeiry, uspíšili jsme si jaro. Slunečno až oblačno, teplota 17-22C, voda prý 18 ale ještě jsem tam nevlezl. Jezdíme s Fabii, obytkou by se to nedalo, Korsika je v porovnání dálnice. Příroda fantastická, fotoreportáž bude, jen nevím,kdo to zpracuje:o. Budu muset manželce zabavit fotoaparát.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

rop napsal:

Vzpomněl jsem si na toto téma a zasílám pozdrav z Madeiry, uspíšili jsme si jaro. Slunečno až oblačno, teplota 17-22C, voda prý 18 ale ještě jsem tam nevlezl. Jezdíme s Fabii, obytkou by se to nedalo, Korsika je v porovnání dálnice. Příroda fantastická, fotoreportáž bude, jen nevím,kdo to zpracuje:o. Budu muset manželce zabavit fotoaparát.


Co půjčovna moto ? :_
ropropČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

rop napsal:

Vzpomněl jsem si na toto téma a zasílám pozdrav z Madeiry, uspíšili jsme si jaro. Slunečno až oblačno, teplota 17-22C, voda prý 18 ale ještě jsem tam nevlezl. Jezdíme s Fabii, obytkou by se to nedalo, Korsika je v porovnání dálnice. Příroda fantastická, fotoreportáž bude, jen nevím,kdo to zpracuje:o. Budu muset manželce zabavit fotoaparát.


Co půjčovna moto ? :_


Největší zklamání, na půl roku dopředu zabukováno:o. Je tu hodně němců, kteří jezdí ve skupinách, vypadá to na organizované výlety s průvodcem. A to už 7 dní jsem tahal po Španělsku v kufru 2přilby a kalhoty. Na motorky ideální krajina, ještě jsem něco takového neviděl. Je tu i půjčovna obytek, mají tam ale 20let staré auta. Potkal jsem rakušáky, platili za 3týdny 1200EUR, parkovat se může kdekoliv. S tím se ale do hor nedá, je tu stoupání, že manželka zavírala oči, už mi i smrděly brzdy. Ideální je půjčit si malé auto s silnějším motorem nebo motorku. Anebo k těm sýrům splísní a starým vínum to auto bez střechy.:D
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
My jsme nyni doma. Vzpominame na nedavny krasny vyjezd po Litve a tesime se na dalsi. Na Vysocine prijemnych 24 st. a polojasno :_
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 9 let
Vrátil jsem se z Budyně nad Ohří - víkend. A jelikož bude o dalším víkendu klima nevhodné k jakékoliv práci. Přemýšlím kam o následujícím víkendu. Ale to už patří jinam. :_
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let
Tak jsme se zaparkovali v Bubakove u nove lanovky hezky v koutku, zitra nam pan Bubak dotahne proud, dneska jsme ho jiz nezastihli. No a pak hura na svah, doufam ze se bude dat cely tyden lyzovat :z od 12 hod maji svistata instruktora aby se rozjezdili. Jsme tu az do patku. Tak jarnakam zdar !

Automatické sloučení 08.02.2016 09:17:
Prvni fotecka z rana.

Automatické sloučení 08.02.2016 09:21:
i68.tinypic.com/2nlwxn4.jpg
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Upravil Dudla dne 08.02.2016 10:21, před 8 let
ropropČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím ze slunného Tenerife, už aby to u nás skončilo. Od zítřka na motorku, fotoreportáž bude.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Já zdravím ze zachmuřeného domova, nic nekončí, v očekávání naplnění meteorologické předpovědi jsem přeleštil lopatu, letmým pohledem na motorku vezmu kolo a pojedu na pivo.:_
alapaalapaČlen
Přidáno před 8 let
Pozdrav z termálov Radenci.
Paráda, vonku +7 stupňov celzia.
S pozdravom alapa
sroubeksroubekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj 27-28.2. Obří Sud v noci -2, docela to šlo. Petr
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 8 let
Šumperk a okolí,/ pracovně a soukromě po stopách předků (/proto parkuji na parkovišti NB u hřbitova v Šumperku :-) Venku kolem.nuly, na horách sněhu dost a podle zpráv zítra a pozitří ještě přibude. Tak snad se odsud dostanu
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj jezdime pohranici A, I a SLO. Nyni u jezera Bled. Teploty v oblasti pres 30 stC. U vody gut ale na tury ci kola nic moc.:_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
ja sem v praci a taky tu mame 30 st... tak si toho vazte :D :_
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Řecko Rhodos 38 ve stínu
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,838,258 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26094 sekund | Průměrně za: 0.26094 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB