Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kde jste kdo ?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kde jste kdo ?

Poslední aktualizace před 4 roky
mbmbČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Rudy napsal:

Sedíme doma na zahradě, grilujeme, koupeme se a je nám fajn. V Ostravě s výjimkou včerejška už prakticky tři týdny nepršelo. O prázdninách vesměs nikam nejezdíme, všude je moc turistů, dopravních komplikací, stresu...
Těšíme se na konec srpna, kdy začíná naše karavanistická sezóna, jenž končí s koncem června. :_


Ahoj Rudy, jsme na tom úplně stejně, jen víkendy odjíždíme na chatu...a je tam klid.:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Citovat

Jirkac napsal:

Já všechny zdravím z Bulharska,Je tu hodně málo turistů.
J.


Mně by zajímalo jestli je tam turistů hodně, nebo málo. :)

Je jich tu míň než loni.
J
POSÁDKA Adria Matrix
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let
Kempik Mseno, pohoda, klidek, slunicko, zitra Orlik a pak Jizni Cechy vsem pohodovym lidem posilame pozdrav :_

Automatické sloučení 05.08.2014 10:30:
Kempik Mseno, pohoda, klidek, slunicko, zitra Orlik a pak Jizni Cechy vsem pohodovym lidem posilame pozdrav :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 05.08.2014 10:30, před 10 let
H
hoboČlen
Přidáno před 10 let
V pátek jsem prchnul z Chorvatska po třech týdnech. Poslední dny samé bouřky a nechtěl jsem čekat pro změnu na boru. Čauky
Tomi166Tomi166Člen
Přidáno před 10 let
Ahojte, dnes a vcera Chorvatsko, kemp Dole v Zivogosce, zajtra rano smer Cierna Hora. Inak pocasie v pohode, opaleni a vykupani.

Automatické sloučení 06.08.2014 20:55:
Ahojte, dnes a vcera Chorvatsko, kemp Dole v Zivogosce, zajtra rano smer Cierna Hora. Inak pocasie v pohode, opaleni a vykupani.
Aj keď padneš na hubu, stále je to pohyb vpred...Smile
Upravil Tomi166 dne 06.08.2014 20:55, před 10 let
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let
Po osmi týdnech konečně doma z nemocnice.
Letošní karavaning pro mně skončil, ale karavaning na zahradě před domem s dětmi ZAČÍNÁ.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 10 let
A já dneska dirazil do Edirne v TR.Zítra se vracím k domovu.
J
POSÁDKA Adria Matrix
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Pře chvíli jsme dorazili do kempu Milovy na vysočině. Svítí sluníčko a když vidím co lidi čistí hříbků tak brousím kosu a vyrážím do lesa
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 10 let
Kemp Solaris'Šibenik super počasí, včetně předpovědi, moře teplé k němu jen pár metrů,do konce měsíce to snad tak vydrží.Co víc si přát.Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
FafouchFafouchČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, jsme v Lipotu. Kemp dost plnej a u kuchyňky se usídlilo asi 15 dvounapravových karavanů s angličany ( podle mě jsou to bílí rómové, nebo se aspoň tak chovají :( pořád křičí, troubí a někam neustále jezdí auty) Před každým karavanem hrčí pračka. Jinak počasí nic moc s přestávkami prší. Zdravím všechny.
Martin+Alča+2 andílci (Renault Kangoo + Knaus Jet525-1974) !y
tom a jitustom a jitusČlen
Přidáno před 10 let
Zdravim c24 z Tr. Tedky brazdime okolo Pamukkale a hltame skvosty prirody plnymi dousky. Pocasi super, konecne teplo . zdravi tom a jitus
:_
Tomi166Tomi166Člen
Přidáno před 10 let
KEMP Matyas pri Prahe, nadherny, cistucky, kludny. Cez den chodime po Prahe.
Aj keď padneš na hubu, stále je to pohyb vpred...Smile
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 10 let
Včera jsem přijel z cest a už mám absťák. Od 27.7. v Chorvatsku - Makarská riviera až do 14.8. Do 31.7. střídavě oblačno, semotamo přeprška, 31.7. buřiny, liják, vichr. Od 1.8. typické letní počasí. 15.-17.8 Sárvár. polojasno, odpoledne deštíky. Tento weekend rybí slavnosti Třeboň. Užívejte léta. Podzim se blíží! Mirek
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Tomi166 napsal:

KEMP Matyas pri Prahe, nadherny, cistucky, kludny. Cez den chodime po Prahe.


Mohu potvrdit. Kemp Matyáš je jeden z mála českých kempů, kde se člověk nebojí jít na sociálky. Atmosféra úžasná (žádné disco apod. nesmysly). Spojení s centrem Prahy vlakem do centra v rámci integrované dopravy nebo na kole po cyklostezce. Přímo u kempu privátní molo na čluny. A navíc pro členy C24 dojednána, myslím na Prahu dost dobrá cena 280,- Kč na posádku vč. elektriky a Wifi.
www.camp-matyas.com
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
My jsme u nás na stellplatzu na Rozkoši. Je tu krásně jako vždy. Klid, zima a pohoda. Grilovačka za námi a bouřka před námi..... Co víc si můžeme přát....:)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
My jsme opět zakotvili v kempu u rybníka na Milovy. Ráno jsem se byl se psem mrknout do lesa a rostou.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
C
codyČlen
Přidáno před 10 let
Za tu cenu treba niekde zavolat a rezervovat si to ci staci prist a zlava je automaticky.

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Tomi166 napsal:

KEMP Matyas pri Prahe, nadherny, cistucky, kludny. Cez den chodime po Prahe.


Mohu potvrdit. Kemp Matyáš je jeden z mála českých kempů, kde se člověk nebojí jít na sociálky. Atmosféra úžasná (žádné disco apod. nesmysly). Spojení s centrem Prahy vlakem do centra v rámci integrované dopravy nebo na kole po cyklostezce. Přímo u kempu privátní molo na čluny. A navíc pro členy C24 dojednána, myslím na Prahu dost dobrá cena 280,- Kč na posádku vč. elektriky a Wifi.
www.camp-matyas.com
Tomi166Tomi166Člen
Přidáno před 10 let
Netreba nic objednavat, na recepcii treba len povedat ze patris ku caravan24cz...
Aj keď padneš na hubu, stále je to pohyb vpred...Smile
alapaalapaČlen
Přidáno před 10 let
Pláž Nikiti, teplota vzduchu 34,7° jasno, teplota mora 31°, more nádherné. alapa.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 10 let
Drž mi tam místo a teplotu příští týden jsem tam.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,053,504 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26702 sekund | Průměrně za: 0.26702 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.37MB/2MB