Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bílý chléb kmínový: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bílý chléb kmínový

Poslední aktualizace před 17 let
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Tak jsme dnes vyzkoušeli recept na chlebík kmínový.:pMěl jsem svíčkovou ale neodolal a namazal dva krajíce:s.http://domacipekarny.dama.cz/recept.p...php?r=2494 My jsme dali poměr mouky 300/200,ale chceme zkusit 400/100 a přidat i ten olej.A droždí jsme dali celej sáček,je na 500 deka mouky.:g:gUpozornění pro Oli,budeš muset péci dva,je to žravý :spro tu tvoji rotu by jeden nestačil. Pro šetřílky-vyjde to na polovic než směs v Lidlu.:g Doporučuji vyzkoušet.Jirka a Jana a:i
Upravil Fun dne 09.09.2007 19:44, před 17 let
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 17 let
Už jsem na něj, Jiří, koukala. A jakou mouku jsi přidával? Chleba u nás na odbyt moc nejde, sežerou jen co je sladký. ;- Recept určitě vyzkouším, zvlášť když vyjde na polovic co směs z Lídla. :D
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Olííí.Je to hladká,dali jsme 300 g a přidal jsem 200 g Tahle žitnou celozrnou.Můžeš dát jenom hladkou.Tahle změna je doporučená v připomínkách.:x
Upravil jirhav dne 09.09.2007 18:10, před 17 let
uknajuknajČlen
Přidáno před 17 let
Tak to není pořád ono :x chleba namazan chlebem nebo kmínem chut je pořád stejná:o:o:o jdu jinam :_:_:_
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Rada pro uknaje:w:Zkus to posypat bůčkem v prášku.To je dobrota.:s
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Tak ten včerejší chlebík je pryč:s a peče se znovu.Je to zatím nejlepší chleba co jsme pekli.;MZměna v poměru mouky je 400/100.přidal jsem lžíci oliv.oleje a 50 ml vody.Budu zvědav jak to dopadne.:zHokus- pokus. :v Uknaji,neboj, příště tam dám ten,, řízek v prášku".:_
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Poslední chleba je nejlepší, a tak upřesňuji.;MSmíchat v misce 400g hladké a 100g žitné celozrné mouky(sežene se v prodejnách zdravé výživy a pod.) 2 lžičky cukru,2 lžičky soli,1 lžička kmínu(dal jsem drcený) 1 sáček sušeného droždí (je na 500 g mouky),do formy 350 ml vody a lžíci oliv.oleje. Nasypat směs a nastavit základní program 1,velikost 1000g,zhnědnutí střední.Potom už jenom ,,dobrou chuť":s:s:s:g
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 17 let
Jirko, to teda vyzkouším. koupím žitnou mouku a dám se do toho :g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jirhav, olga liska, uknaj, Sarka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,680 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14373 sekund | Průměrně za: 0.14373 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB