Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Navigace do iPhone: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Navigace do iPhone

Poslední aktualizace před 6 let
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 10 let
Mate prosim nekdo dobrou zkusenost s navigaci do iPhone? Odesla mi standardni navigace a uz se mi nechce kupovat novou kdyz to muzu mit v mobilu. Je mi celkem jedno jestli bude zdarma nebo za nejaky peniz. Hlavne aby fungovala a byla uzivatelsky prijemna.
Zkusenost mam jen s Mio a s TomTom. Mio uz nikdy nechci a TomTom bych klidne i zakoupil - ta je dobra. Neni ale nejaka jeste lepsi? Co Dynavix a jine?
Dekuji vsem za osobni proverene zkusenosti.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Mrkni tady na tu, mám ji v mobilu, můžrš si stáhnout 7 denní demo a vyzkoušet:
http://www.aponia...
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Mám v iphonu TomTom a jsem spokojen. Diskrétní navigaci jsem od té doby nepoužil.
Pokud jsem v ČR, používám i Waze. Komunita uživatelů si aktivně vyměňuje info o kolonách, záludných radarech, uzavírkách.... Nevýhodou je jen nutnost stálého datového připojení.
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 10 let
Nedávno vyšel Víago (garmin) cena 25Kč mapy celé Evropy 200Kč, zatím testuji, ale oproti Tomtomu lze plánovat trasu z více průjezdními body.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
soukarsoukarČlen
Přidáno před 10 let
V mobilu Samsung GALAXY Note 3 mám Sygic ,je super
SamanSamanČlen
Přidáno před 10 let
be-on-road ... najdeš ji na app store ... je funkční zdarma, ale lze ji i aktivovat zaplacením a tehdy má více funkcí, zřejme i POI ... ani to podle mě není třeba, funguje bez problémů.
Trophe27Trophe27Nováček
Přidáno před 10 let
Sygic, da se stahnout zdarma na vyzkouseni i trial verze kdy po sedmi dnech prestane fungovat hlasove navadeni, jinak je funkcni, dost casto je na ni i akce ja ji koupil za 20€ (komplet evropu), tak se vyplati pockat.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Používám v iPhone více jak 2 roky Sygic a vůbec žádný problém. Bezva navigace...:) Doporučuji!!!:^
Pepa JunkPepa JunkNováček
Přidáno před 10 let
http://www.navigo...index.html

jsem spokojen, nepotřebuje datový roaming, v cizině pomáhá k určení polohy při pěších, nebo cyklistických výletech, na celodenní výlet doplněno

http://www.datart...Black.html

PJ
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, taky doporučuji Navigon, není levná, ale zkoušeno po celé Evropě a zatím vždy super. Má hodně POI, nové mapy a pěknou grafiku.
T
Tomas545Nováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, rád bych oživil toto téma navigací do iPhone. Jsem zvyklý na Waze, protože mi velmi vyhovuje aktuálnost informací (zácpy, radary, ...). Ale občas mě vede silničkami, kde bych se s obytným přívěsem teda motat nechtěl. Nevíte, nemá některá z navigací nějaký "mód" pro větší auto? Ideálně že bych si tam zadal šířku, výšku, hmotnost a podle toho by to upravilo trasu.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Mam rad zadarmo aplikace uz takhle iphone byl drahej vejmysl (nechci slyset pohadku o opici a bananech :D ) a tak jsem si zvykl jako navigaci pouzivat MAPS.ME

Vyhodou je ze umi ukazat i navigovat mimo dopravni zacpy (prubezne dle jizdy a dopravni situace mi meni trasu pokud mam internet v mobilu), a daj se stahnout mapy klidne celeho sveta. Sice obcas mezi polema nikde krizovatka a sipka rovne na silnici a navigace rekne zde zatocte doleva, ale to jsou jen mouchy ktere se kazdou novou verzi opravuji. Dulezite je ze ma pekny koukatelny design, neni preplacana grafikou, daji se v ni ukladat oblibene piny ruznych barev a mluvi cesky. Nejsou v ni reklamy a stala me nic.

A jeste jedna vec, umi ukazovat sipku a vzdalenost k bodu ktery si zvolite, dobre v lese na houbach - sakra kde mame auto...

https://itunes.ap...23322?mt=8
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 13.02.2018 17:18, před 6 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
G
gromČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomas545 napsal:

Zdravím, rád bych oživil toto téma navigací do iPhone. Jsem zvyklý na Waze, protože mi velmi vyhovuje aktuálnost informací (zácpy, radary, ...). Ale občas mě vede silničkami, kde bych se s obytným přívěsem teda motat nechtěl. Nevíte, nemá některá z navigací nějaký "mód" pro větší auto? Ideálně že bych si tam zadal šířku, výšku, hmotnost a podle toho by to upravilo trasu.



Parametry auta jdou zadat v iGO . Jak dobre to funguje nemam odzkouseno , pro osobni auto bez problemu. 7 denni demo zdarma
petr787petr787Člen
Přidáno před 6 let
I v navigaci Navigon lze nastavit kategorii karavan a s rozměry. Bohužel se jedná o placenou rozšiřující verzi už tak placené aplikace. Výhodou je trvalá aktualizace cca 4x ročně a doživotní vlastnictví aplikace, nikoliv přístroje. Mám ji již ve čtvrtém iPhonu.
http://petr787.rajce.idnes.cz/nastenka/
petr787 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
Používam Co-Pilot už asi 6 rokov, je síce platená ale takisto sa dá preniesť na nové zariadenie. Mal som ju na niekoľkých iPhonoch a licencia zvládla aj prechod na android, čo som bol veľmi príjemne prekvapený....;)
Peter, Zuzka a deti
HopkirkHopkirkNováček
Přidáno před 6 let
Několik let používám Sygic. Bez problémů, bez nutnosti připojení ...... doporučuji.
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 6 let
Několik let používám HERE jak ve Windowsphone tak i v Iphonu.
Mapy offline, vše zdarma. Vždy mně dovedla k cíli, ale má určité nevýhody (nelze nastavit průchozí bod).
Navigator taky jde, Sygic taky skvělý...Každému vyhovuje jiná... Vyplatí se při každé navigaci používat vlastní hlavu.. ;):)
VW Caddy, Hobby 400 SFe
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,713 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19944 sekund | Průměrně za: 0.19944 (0) sekund | Dotazy: 127 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB