Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Grado: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Grado

Poslední aktualizace před 6 let
D
dinoČlen
Přidáno před 10 let
Dobrý den, kdysi bylo na kraji Grada velké parkoviště dalo se tam stát pod stromy i několik dní nevíte někdo jestli to ještě funguje? Byl jsem tam v r.99ještě s avkou, přijeli jsme od Terstu.Dík Dino.

Automatické sloučení 07.07.2014 11:16:

Citovat

dino napsal:

Dobrý den, kdysi bylo na kraji Grada velké parkoviště dalo se tam stát pod stromy i několik dní nevíte někdo jestli to ještě funguje? Byl jsem tam v r.99ještě s avkou, přijeli jsme od Terstu.Dík Dino.
Upravil dino dne 07.07.2014 10:16, před 10 let
B
BATIČlen
Přidáno před 10 let
Dá sa , pod stromami vyberajú parkovné, ale je tam veľké parkovisko s tečúcou vodou a nedaleko je "stelplac" za 10 ečiek
H
hymer662Člen
Přidáno před 10 let
V pátek 5.9.2014 chci jet do GRADO, prosím o podrobnější info ohledně STPL nebo kempování s karavanem ( budeme tam 3-4 dny). Děkuji za GPS nebo další informace.
Hezký den.
LM
L
LipicaniČlen
Přidáno před 9 let
Oživuji toto téma, jelikož se tam koncem měsíce chystáme. Má někdo zkušenosti se stpl v Gradu? Je možné stát na parkovišti pod stromy a je tam ještě pořád voda? Případně nějaké jiné, lepší místo v okolí??? Díky
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 9 let
Byl jsem tam asi před třemi týdny a spali jsme v ulici Viale Capricorno mezi dalšími obytkami zdarma, ale bez vody. Pravda vody a všeho jsem měl dost, tak jsem ani nehledal.
L
LipicaniČlen
Přidáno před 9 let
Díky Jardo :) Můžeš vložit souřadnice? Případně poradit další místa v okolí, kde se dá stát a kde je to blízko k moři?
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 9 let
Spali jsme na 45*40'45.46"S 13*25'57.04"V Což je jen kousek od ulice Vialle dell Orione , to je slepá ulice na hranici pláže, kde jsme byli přes den. Víc o tom tam nevím, byl jsem tam poprvé a krátce, jen víkend.[img][/img]
Upravil Jardaklidek dne 19.10.2014 21:26, před 9 let
L
LipicaniČlen
Přidáno před 9 let
a kde jsi bral vodu? Na dálnici? Nebo je poblíž stpl s vodou??
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Lipicani napsal:

a kde jsi bral vodu? Na dálnici? Nebo je poblíž stpl s vodou??

Na tu krátkou dobu mi stačila voda co jsem si dovezl, ale cestou na dálnici by to určitě šlo. Na pláži jsou sprchy jako automat na eura. Jsou tam taky plážové restaurace, takže by to tam snad taky šlo řešit po domluvě. Stáli tam Italové s obytkou mnohem déle než my, proto předpokládám, že tam zdroj vody vyřešili.
G
gutČlen
Přidáno před 9 let
Parkování Grado na konci ulice Viale Italia je parkoviště.

V levo za 16 E elektrika voda a výlevka. Stojí se na konci parkoviště a je vidět na cestu Via Monfalcone .

V pravo za 4 E . Na parkovišti se stojí se napravo a nalevo po straně uprostřed stojí osobáky. Je tam voda. Osobáky za 2 E .

Na místě je i Džuri který mluví slovensky a zná místní poměry. Jezdí ze slovenska na kole a baví se pomáháním donese vodu, pohlídá děti je na místě cca osum měsíců. Nepije alkohol ani pivo.
P
paveldČlen
Přidáno před 9 let
v Gradu je stlpz za16 eur 45.40.54
13.24.42

nebo parkoviště za 4 eura 45.6797533
13.4128200
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Grado IT. Situace se během našeho pobytu cca 12 -24 7 2016 změnila. U sportovní haly vedle parkoviště kde se stálo zadarmo je zákaz obytek. Na trávě v pravo a vlevo kde stáli domácí je zákaz parkování jeden den dali nové značky druhý den je nechali usadit a třetí den všichni dostali 100 e pokutu asi za parkování na trávě.
Na parkovišti za 4 e se stálo s obytkama kdekoliv do středy, kdy přišel hlídač a všechny poslal na boky kde jsou místa pro obytky. Parkoviště za 16 e poloprázdné funguje. Parkoviště zadarmo na pravé straně směrem ke městu u placené pláže na písku bylo supr, nicméně jsme dostali všichni v pátek 50 e pokutu za parkování. Tedy my s karavanem a dva Italové s obytkama. Sleva při platbě do tří dnů 30% zaplaceno asi 37 e . Osobáky bez problémů parkují dál.
Pokoušeli jsme se sehnat s Ďurim nějaké místo na soukromém pozemku na příští rok ale nezdařilo se.Našli jsme realitku ale na to že pronajmou nějaké parkovací místo k nepronajatému bytu vůbec neslyšeli. Ďuri je na místě u sportovní haly na pláži vlevo jetos na lehátku. Ochotně překládal na policii i v realitce má starost o kempry jako vášeň. Rád chodil na jídlo, na oplátku donesl fungující repelent na komáry ,sprej dovnitř atd. Habáskúv komárobijec nemá stoprocentní účinnost. Krátce s obytkou za 4 e na parkovišti bez problémů.
Pokud tam někdo pojedete, vemte Ďurimu nějaké PAŠTIKY miluje je,my je neměli.

Přivítám další info na SZ o parkování s přívěsem.
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let
Gute,díky za užitečnou informaci. V Gradu se možná letos zastavím a už teď vím,že dám 16E a jsem v klidu. :_

Automatické sloučení 28.08.2016 21:12:
http://www.carava...2&rs=0

Automatické sloučení 28.08.2016 21:13:

Citovat

Martin Mrak napsal:

Gute,díky za užitečnou informaci. V Gradu se možná letos zastavím a už teď vím,že dám 16E a jsem v klidu. :_

Automatické sloučení 28.08.2016 21:12:
http://www.carava...2&rs=0



Dal jsem 4 E a byl jsem v klidu :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
Upravil Martin Mrak dne 28.08.2016 20:13, před 8 let
M
MaiksnerNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
já tam byl loni. Parkoviště tam jsou dvě. Vpravo za 4 nebo 5Eu - si teď nemohu rozpomenout. A je tam jen tekoucí voda. A je pouze pro karavany a autobusy - nen pro přívěsy a policajti to tam jednou i kontrolovali.
A pak je druhé, vlevo a to je za 10Eu a tam je i elektrika a výlevka. A taky brána s hlídačem. Ale nebyl problém si tam zajet a vypustit auto.
Také je v rámci parkovného půjčovna kol, ale my přišli vždy pozdě - zrovna byly svátky a bylo dost plno...
autokaravan fiat ducato 1.9TDi r.v. 1995
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: dino, BATI, hymer662, Lipicani, Jardaklidek, gut, paveld, Martin Mrak, Maiksner

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,706 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17641 sekund | Průměrně za: 0.17641 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.04MB/4MB