Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SLOVINSKO mimo dálnice: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SLOVINSKO mimo dálnice

Poslední aktualizace před 6 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Slovinsko plno lidí projíždí mimo dálnici. I mně to čeká. Né že bych byl škrt, ale u mně cena za jeden průjezd 40 €. Je příliš ( psychický odpor ).
Jel již někdo například při pohledu na mapu. Po pravé straně. Sjet v Rakousku z dálnice někde u Triebenu a potom na jih Saint Andrá, Mislinja, Celje, a dojed buď do Zagrebu nebo do Karlovace.
Jedu na pohodu, tak časová ztráta mně nezajímá. Najeté kilometry taky né. Jen spíše jestli tam není nějaká záludnost.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Jen spíše jestli tam není nějaká záludnost.


Je tam jedna pozitivni zaludnost u Celje - super chutne koblizky, jen si nikdy nepamatuji presne misto, ale urcite na ne narazis.
I domaci pravidelne stavi.

Pokud pojedes Celje - Sentjur - Rogatec, proste po 107, tak jed urcite pres den.
Silnice je pomala ale hlavne pak u chorvatskych hranic je cesta prekrasna ....
4.114683,118.628756
masamiramasamiraČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,v loni jsem jel přez Maďary Furstenfeld, Kormend na Lendavu. Je to jen o 22km delší,občas horší silnice ale vše v poho. ať se daří
Míra,tři holky a Adria ALTEA
ridermartinridermartinČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, projel už někdo letos objízdnou trasu přes Ptuj? Stále končí dálnice u napojení z mostu od Ptuje?Díky za info
Toyota Corolla 1,4 16V + Chateau Lacar 330, Bombard 310 S,Tohatsu 5HP, Martin 26, Katka 23, a pes Max 2 roky
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let
Přidám se ke sledování tématu, ani ne za 14dní mě to bude i pro nás aktuální.
VW LT 35 maxi
P
PastvinyČlen
Přidáno před 10 let
My jsme jezdili po dálnici v Rakousku a před přechodem odbočili na Spielfeld na slovinský Šentilj, Pesnica.Na kruháku u dálnice směr Maribor do centra . Nevím jestli ten kousek čtyřproudovky už není zpoplatněn. Ve městě jsme odbočili na silnici č.13 do Slovenske Bistrice. Zde odbočit na 219 Poljčane. V Podplate najet na 107 na Rogaška, Slatina a Durmanec a najet na chorvatskou dalnici.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Ano zatím dálnice končí stejně.Tak objízdné trasy se nemění.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
A
adamBČlen
Přidáno před 10 let
Kompletní popis vč.foto a videa je zde: http://forum.ihvar.cz/read.php?4,138707
siposaksiposakČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
cesta přes Ptuj se nezměnila, jel jsem to před třemi týdny a v pohodě. Exit 226 na mureck potom na Lenárt a pak Ptuj, pořád držet žlutý značky na Zagreb.
V
VeselaciNováček
Přidáno před 10 let
V neděli jsme se vrátili z Chorvatska, jeli jsme po dálnici i přes Slovinsko.Originál kempery (ne přestavby) mají vyjímku, platí stále 15 Euro.
antantČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj nema nekdo vyzkousenou cestu Villach ( wörthersee)-Pula ? pokud je poplatek 15e tak o mozne nebude tak horke a pojedem pres dalnici,ale v popisu 1.3m nad predni napravou to pasuje na 40e coz vzhledem k tomu,ze jedeme na 12 dni je za 400km celkem otrava..
S
SeamanČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím všechny, co se chystají směr HR - průjezdy slovinskými dálnicemi odkaz níže:

http://www.dars.s...e_308.aspx
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, jak dnes nevím, ale před 2 lety jsem jezdil pravidelně 3-4 x přes léto na lod přes Šentilj, a v pátek a sobotu na sjezdu z kruháku do Mariboru stáli, ten kousek berou jako placenou .Dnes nevím. Petr
RIVARIVAČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, jel jsem před 3 dny na Bratislavu, Czsornu a pak přes HU po 86 až do Lendavu. Pak kousek po placené dálnici na Záhřeb Karlovac. Asi 90 Kuna. Pak po staré trase přes Plitvicka jezera.
Nocovali jsme asi 15 km dále v Korenici STP Bistro Martina.
Vše zdarma, jen jsme asi zašli na oplátku na dobrou večeri. Dále do Splitu a BASKA VODA menší soukromý kemp Krkavica. Pláž jemný sterk 150 m od kempu. Vše za 15 E v borovém lesíku.
ZDRAVÍ MILAN
Z Nového Jičína zdraví Milan
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

RIVA napsal:

Ahoj, jel jsem před 3 dny na Bratislavu, Czsornu a pak přes HU po 86 až do Lendavu. Pak kousek po placené dálnici na Záhřeb Karlovac. Asi 90 Kuna. Pak po staré trase přes Plitvicka jezera.
Nocovali jsme asi 15 km dále v Korenici STP Bistro Martina.
Vše zdarma, jen jsme asi zašli na oplátku na dobrou večeri. Dále do Splitu a BASKA VODA menší soukromý kemp Krkavica. Pláž jemný sterk 150 m od kempu. Vše za 15 E v borovém lesíku.
ZDRAVÍ MILAN


taky tak jezdivam...
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Tak jsem nakonec jel z Rakouska na Slovinsko jak jsem říkal. Dravograd, Cejle a dolů k jezerům. Ale vypekla nás hranice mezi Slovinskem a Chorvatskem. Jedeme podle mapy i navigace. Ku přechodu cca 13 km po strmých serpentinách. A na kopci celnice, dva celníci - a že prý jen pro místní. Ani Plzeňskou dvandou jsem je neobmekčil. Takže zase dolů a tradá o kousek vedle.
Sipadane - Koblížkárnu jsme potkali, ale bylo již zavřeno. Tak možná příště.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Sipadane - Koblížkárnu jsme potkali, ale bylo již zavřeno. Tak možná příště.


To me mrzi, pochutnali byste si ... mimochodem nevis prosim Te, kde presne je ? .... chtel bych si ji konecne ulozit do GPS .... diky
Jsem hroznej, vzdycky to neudelam a pak me to mrzi ...
4.114683,118.628756
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Tak KOBLIHÁRNA je na těchto souřadnicích: 46.188427,14.883435 vložíš do google maps.
Napsal jsem to špatně, zavřeno až tak neměli, jenže jsme projížděli pozdě a zavřená byla již Pekárna. Restauračka snad otevřená byla.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Tak KOBLIHÁRNA je na těchto souřadnicích: 46.188427,14.883435 vložíš do google maps.
Napsal jsem to špatně, zavřeno až tak neměli, jenže jsme projížděli pozdě a zavřená byla již Pekárna. Restauračka snad otevřená byla.


Dekuji moc :_
4.114683,118.628756
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj všichni, kdo pojede do Hr přes Terst- tak včera jsem trefil- náhodou dobrou výhybku na Istrii. Jedete po dálnici- už neplacená okolo Terstu a navede to přímo na dálnici Slovinsko. Ale před bývalou hranicí jsou vpravo směnárny a nějaký shop- mezi nima je taková úzká cesta asi 50 m a pak nájezd na normální silnici , vyvede to kam potřebujte- Celkem jednoduše- na každém kruháku máte směra modré na dálnici a jeden mimo do nejbližší vesnice. \ale za cca 5-8 km jsem najel na hlavní neplacenou směr Istria.Poslední asi 3 km jedete vedle dálnice a pak směr Pila. Tak ahoj
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,600 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28510 sekund | Průměrně za: 0.2851 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB