Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bükfürdő 2014: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bükfürdő 2014

Poslední aktualizace před 9 let
J
janhladkyNováček
Přidáno před 10 let
Zdravím všechny,
máte někdo info jak to funguje s rezervaci v kempu Bükfürdő? Chtěli jsme od 2.5. do sarvaru, ale je v kempu plno. Máme malé dítě tak doufáme že to tam bude podobné jako v Sarvaru. Pojedeme do Bükfürdő poprvé.
Děkuji za info
Jenda
L
LuteveČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím Jendo,

dnes jsme se vrátili z Buku, lázeňský kemp byl tak ze 70% obsazený. Jezdíme tam už řadu let bez rezervace a ještě se nám nestalo, že by nebylo místo. Ohledně rezervace mrkni na tohle. http://bukfurdo.h...kemp/uvod/ na levé liště termální léčebný kemp
Upravil Fun dne 09.11.2014 15:23, před 9 let
J
janhladkyNováček
Přidáno před 10 let
Díky moc za info, snad to dopadne...
A
Andre2Člen
Přidáno před 10 let
Máme za sebou čerstvě návštěvu Thermal kempu v Buku.
Kemp je příjemný, čistý, počasí nám pěkně vyšlo i lázně celkem OK.
Ale za 4 roky ježdění po půlce Evropy a navštívených desítkách kempů jsem se tu poprvé setkal s nepříjemným nešvarem, o kterém jsem přesvědčen, že ho má na svědomí vychcaný čecháček.
Přijeli jsme do kempu tuto středu ve 23hod večer, na recepci nás ještě pustili za závoru, byli jsme tam 3tí v pořadí. Večer jsem si ještě v rychlosti prošel kemp, obsazenost cca 60-70%. Říkám si OK, ráno si v klidu najdeme místo. Recepce otvírá v 8 hod, ráno jsem vstával v 7:30 a nestačil se divit, za závorou fronta v drtivé většině českých aut až do nedohledna, v podstatě všechna volná místa obsazená židlemi a rodinnými příslušníky kempařů kdesi z konce fronty.... no, docela mě to nasralo. Místo jsme nakonec chytli až po odjíždějící německé obytce.
Osobně tedy vždy toleruji právo dříve příchozího, aneb kdo dřív přijde ten dřív mele, a je jedno jestli v kempu, obchodě, restauraci...
Nejvíc kuriózní na tom je (alespoň tedy pro mě), že věkový průměr návštěvníků tohoto kempu je tak 60let. Tož to hezkým věcem nás učíte naši milí spoluobčané důchodového věku, děkujeme.
Bohužel obdobně to funguje i v lázních, jedním ručníkem "obsazená" 3 lehátka a 3 hodiny se tam nikdo ani neukáže.
Scout 2,0TDI momentálně bez bydlíka
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let
V tomhle máš bohužel pravdu.O velikonocích tam byla většina návštěvníků čechů.A s lehátky stejný problém.....Kemp taktéž.
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 10 let
Zásadně nejezdím do Bükfurdö o svátcích, kdy lze očekávat plný kemp a navíc zvýšenou frekvenci českých "účastníků zájezdu" v okolních hotelech a penzionech. V těchto termínech se tam vyskytuje také dost jednodenních autobusových zájezdů z ČR. Podle mne imaginární obsazování lehátek a míst u stolků v občerstvovacích zónách mají na svědomí především "účastníci nájezdu", ale mám pocit , že to dělají i samotní maďaři (i když v menší míře). Dalším problémem je přímo hovadské chování některých čechů v klidových zónách. Zažil jsem i to, že si tam hlasitě pouštěli rádio nebo nějaký přehrávač. Obtěžující hlasité diskuse v češtině jsou běžné.Připadá mi to jakože někteří lidé, kteří jednou za rok někam vyjedou to musí všem dát náležitě vědět a navíc kolikrát ani neví jak se mají chovat. Prostě asi opravdu platí, že čím "prázdnější klas, tím výš hlavu zdvihá".
Když k tomu připočtu, že každá návštěva je dražší oproti té předcházející , tak opravdu velmi zvažuji, že Bük už prostě nikdy více a začínám hledat nějakou lokalitu, kde především nejsou hotelové komplexy a penziony a tím pádem tak pokročilý turistický průmysl zaměřený na "účastníky nájezdu". Bohužel se obávám, že s přísunem peněz od EU na nesmyslné projekty budou hotelové komplexy časem vyrůstat úplně všude.
SNASNANováček
Přidáno před 10 let
No tak další zklamání v Bůku jsme nebyli ale hodně jezdíme do sarváru taky když přijede zájezd tak je pohroma ale zase je tam čisto . Ted jsme byli 2x ve Velkým Meder a nebylo to špatné stáli jsme na soukromé zahradě za 5 eur i s elektřinou . Tak to přeci není tak drahé i vstup stal 11euro pro dva na celý den a mohli jsme odejít a zase přijít.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
A proto už do Buku nejezdíme,,,, :|
L
lusyČlen
Přidáno před 10 let
Jezdim do Madarskych lazni leta /hlavne Zalakaros/, ale vzdy hotel. Ted o dlouhem vikednu poprve obytnak a camp v Büku. Ten Termalcamp preplneny, dost hruza. Rikali mi na recepci, ze tam je o 30 obytnaku vice, nez je kapacita. Proto jsem byl v tom druhem campu Romanitk. Skoro prazdny, cisty, super obsluha, cena na noc vcetne elektr. cca. 500 Kc... kdyz k tomu pripoctu vstup do lazni, tak je cena skoro stejna jako v tom Termalcampu...
FJRFJRČlen
Přidáno před 10 let
Do Buku jezdíme 15 let, a líbí se mi tam stále. Jezdíme mimo české svátky, protože to je masakr všude. Raději obětuji den dovolené navíc a jsem v klidu. :l!f
SmileVladimír a Iveta:_
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 10 let
jak to tam ted vypadá ? Sárvár je někdo ? Díky
S
SumecNováček
Přidáno před 10 let
Dobrý den,
nevíte někdo v kolik hodin se může nastoupit do kempu v Büku a do kolika hodin jej musíme v den odjezdu opustit? Děkuji.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Sumec napsal:

Dobrý den,
nevíte někdo v kolik hodin se může nastoupit do kempu v Büku a do kolika hodin jej musíme v den odjezdu opustit? Děkuji.


http://bukfurdo.h...nformace2/
S
SumecNováček
Přidáno před 10 let
Děkuji
L
LuteveČlen
Přidáno před 10 let
Do kempu vjezd od 8.00 hod. Odhlášení z kempu v den odjezdu do 12 hodin, dělám to tak, že se ráno odhlásíme, ponecháme si hodinky na průchod do lázní a odjíždíme ( odevzdáme náramky) kolem 12.30 hod. Do13.00 hod musíš opustit kemp. Jinak při příjezdu večer parkujeme naproti lázním na velkém parkovišti, dá se vjet i do kempu před řetěz, pak se platí jen noc bez vstupů .
KaliKaliČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Luteve napsal:

Do kempu vjezd od 8.00 hod. Odhlášení z kempu v den odjezdu do 12 hodin, dělám to tak, že se ráno odhlásíme, ponecháme si hodinky na průchod do lázní a odjíždíme ( odevzdáme náramky) kolem 12.30 hod. Do13.00 hod musíš opustit kemp. Jinak při příjezdu večer parkujeme naproti lázním na velkém parkovišti, dá se vjet i do kempu před řetěz, pak se platí jen noc bez vstupů .


Taky jsem počítal s přespáním naproti vstupu do lázní na parkovišti,ale je tam tabulka že od 20 do 7 hod se parkoviště uzavírá(závorou na kolečkách).
I když během pobytu aspoň jedno parkoviště zůstávalo otevřené a jednou jsem tam bydlíky viděl cca ve 22hod stát.Osobně jsem nezkoušel dráždit. Podle tabulky by to mělo být pod kamerovým dozorem.

Karel
L
LuteveČlen
Přidáno před 10 let
Nemyslím parkoviště u vstupu do lázní ale přes hlavní silnici, tam nejsou závory.
KaliKaliČlen
Přidáno před 10 let
Promiň asi jsem se špatně vyjádřil.
Klasická závora tam není ale taková trubka na kolečkách která se natáhne přes silnici. Jinak to ostatní se týká právě těch parkovišť za silnicí.Při příjezdu z BÜKU kolem kempu bylo letos první parkoviště zavřené na trvalo a to druhé naproti lázním za cestou mělo instalovanou tabulku s omezeným provozem.Za týden jsem tam večer nikoho neviděl pouze 1 den tam v cca 22 hod 2 obytky stály.

Loni jsem tam přijel v noci dle doporučení zde na fóru a obě parkoviště byla uzavřená těmi pojízdnými závorami. Takže to asi není úplná novinka.Tím ale netvrdím že se nedá přespat někde jinde poblíž.

Karel
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Luteve napsal:

Nemyslím parkoviště u vstupu do lázní ale přes hlavní silnici, tam nejsou závory.

Bohužel jsou. Byly tam i dříve ale nikdo je na noc nezavíral. Zákaz nocování byl jen na parkovišti u lázní. Bohužel, další změna k horšímu.
L
LuteveČlen
Přidáno před 10 let
No, tak to je dobrý. Naposledy jsme tam stáli před 14 dny, závora ani zábrana v půl jedenácté večer žádná, ale pokud tam je, tak to můžeme čekat nějakou hezkou fotku i s průvodním dopisem:c
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: janhladky, Luteve, Andre2, poldaj, nugisek, SNA, jarda77, lusy, FJR, Roberto, Sumec, Deda Lebeda, Kali, Rudy, Hans, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,681,226 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28253 sekund | Průměrně za: 0.28253 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB