Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ENC- CHORVATSKO- DOBÍJENÍ: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ENC- CHORVATSKO- DOBÍJENÍ

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Využití ENC?

    Ano [11/20]55 %
    Ne [7/20]35 %
    Nejezdím po dálnici [2/20]10 %
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, rok se s rokem sešel a za chvíli tady bude odjezd do Chorvatska. minulá rok jsem si pořídil krabičku elektronického mýta ENC.
A teď zkoumám jak dobít přes internet. Už jste někdo dobíjel a jaký je postup?!y
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
najknajkČlen
Přidáno před 10 let
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 10 let
Ja pouzivam na dobitie ENC platobnu kartu s ktorou sa da platit cez Internet. Na stranke https://prodaja.hac.hr/ sa prihlasis zo seriovym cislom ENC krabicky tusim 12 miestne cislo a heslo je tusim to iste cislo. Toto heslo sa po prihlasenie da zmenit. Treba tam vyplnit aj e-mailovy ucet, na ktory zaslu nove heslo, v pripade ze ho zabudnes.
V zlozke Racun-Nadoplata je moznost dobitia ENC - zvolis kartu. Potom si vo svojej miestnej mene zvolis sumu na dobitie a ono ju prepocita v aktualnom kurze na Kuny. ENC dobije s tym, ze navysi vlozenu sumu aj o bonus navyse. Presne percento si uz nepamatam, ale tusim nieco vyse 10%. Takisto sa da zobrazit presne miesta, casy a suma, ktoru z danej ENC strhlo, alebo dobilo.
Miloš
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Tak dnes jsem dobíjel krabičku ENC.
Dobíjel jsem kartou přes internet.
Je tam opravdu sleva 21,74%
Zaplatil jsem 782,60 kn a krabička byla dobita 1000 kn.
Dnešní kurz je 3.70 za 1kn, úspora cca 806 kč.
!t
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 9 let
Ahojte všichni.
ENC krabičky se zde řešily ve více vláknech, snad mám to správné, kde se to hodí:

koupil jsem vloni ENC u ARZ, proběhla registrace, dobíjení OK, vyúčtování super. Půjčujeme si ji po rodině a s kamarády a za dobu svého trvání absolvovala cca 5 cest tam i zpět. Naposledy jsem ji půjčil kamarádovi v půlce srpna, cesta tam cca 20. srpna, zpět cca 30. srpna, dobil jsem ji s předstihem a dostatečně. Nicméně někdy kolem 20. srpna nejprve zkolabovaly stránky enc.arz.hr, teď jdou, ale: přihlášení pod starým jménem nejde. Z formuláře zde nejde ani obnovit heslo s tím, že email není registrován. Nová rergistrace také nejde - píše mi to "Krivi broj uredaja", což je podle mne chybné číslo ENC krabičky. Zadával jsem je ve tvaru 7200xxxxxx, zkoušel jsem nějaké nuly před i za a nic. Prolézal jsem internet a našel jsem berličku, existuje info.arz.hr a tam lze obnovit heslo a zjistit stav krabičky - heslo jsem dostal i se jménem, ale přihlášení mi nejde, konečný stav krabičky mám, ale z data 7.8.2015, takže před cestováním. Prosím, nemáte někdo zkušenost, jak po havárii stránek dostat opět svou krabičku pod kontrolu?

Díky.

Mirda

Automatické sloučení 07.09.2015 20:01:
Sedím tady celé odpoledne a juchů, přišel jsem na to. Pomohl mi nakonec tento odkaz:
http://chorvatsko...e-krabicky
A to tato část:

--
U společnosti ARZ

přihlášení je možné na webu: https://enc.arz.hr/
zde musíte zadat: své uživatelské jméno, heslo (dle vašeho výběru), svou e-mailovou adresu a číslo ENC přístroje (poslední řádek není dle překladu počet přístrojů či krabiček, ale číslo z krabičky)

číslo přístroje je dvojí:
- u starých ENC zařízení (větší velikost) pomocí 7 čísel ze středu (xx xxx1234567 xxxx) a nebo
- u nových ENC zařízení (menší velikost) pomocí 8 čísel ze středu (xxx01234567 xxxx)
jakmile se zaregistrujete, bude vám na e-mail zasláno potvrzení a pak se můžete přihlásit
pokud vám toto nefunguje kontaktujte pracovníky přímo na emailu naplata@arz.hr
--

Zakopaný pes je v tom čísle přístroje. NENÍ to to číslo, které přijde vždycky v potvrzení o nabití v emailu, ale je to číslo, které je na příklad na štítku přelepeném na faktuře o koupi a nebo na papírové krabičce - pozor, mám tam dvě, u mne je to zvenku na dně krabičky. Které číslo je přímo na přístroji nevím, ještě je v zápůjčce a tedy nemůžu to ověřit.

Tedy ať je vám to k užitku, mne to stálo dost nervů.

Mirda

Automatické sloučení 07.09.2015 20:09:
Fune, prosím, editace mi nejde a nevím, kde se mi v té citaci vzaly stromečky :( Díky.
Upravil mirdav dne 07.09.2015 20:09, před 9 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Mám krabičku ENC už čtvrtý rok. A tak přemýšlím jak pojedeme v září do Chorvatska jestli ji na Lučku už dobrovolně nevyměním za novou a to skrz výdrž baterky. Myslím že po čtyřech letech už by se mohla odporoučet a nechce se mě potom někde na mýtnici šaškovat s nefunkční krabkou.
Jak jste na to vy, už ji někdo měnil a jak dlouho vydržela?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 8 let
Myslim si ze saskovat nebudes. Na Lucku se ti zavora nezvedne tak ji rovnou vymenis. Pokud tam budes kdyz maji otevreno.
V horsim pribehne obsluha bude nadavat a krabka ma cislo tak to natukaj rucne.

Jak si zaregistruju Enc na dalnice po Istrii ma nekdo zkusenost? Na mytnicich kde provavaj bena istra enc meli zavreno.
Diky
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
A o kolik ze to vyjde levneji nez platba kes nebo kartou ? :x
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Sleva je tato


Citovat

tuareg napsal:

Tak dnes jsem dobíjel krabičku ENC.
Dobíjel jsem kartou přes internet.
Je tam opravdu sleva 21,74%
Zaplatil jsem 782,60 kn a krabička byla dobita 1000 kn.
Dnešní kurz je 3.70 za 1kn, úspora cca 806 kč.
!t
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Tiez ma zaujimalo v akom stave je moje 4 rocne ENC. Po rozobrati som zistil ze je tam napevno naletovany clanok 3,6V. Po premerani mal stale cez 3V, takze este asi nieco vydrzi...
Miloš
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Tak to by ještě mohlo něco vydržet:D

Automatické sloučení 11.08.2016 14:15:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A o kolik ze to vyjde levneji nez platba kes nebo kartou ? :x


Dnes jsem dobíjel, na krabičce naskočila částka 300kn a platil jsem jenom 234,78kn.


Pregled nadoplata, 11.08.2016
Nadoplata Količina Cijena Popust Cijena s popustom
Nadoplata ra?una broj 40145005400 1 300,00 kn 21,74% 234,78 kn
UKUPNO: 234,78 kn
Odobrenje: 75569 Ref. broj: 0000321289
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 11.08.2016 14:15, před 8 let
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 8 let
Ahojte.
Prosím zkušené: mám k dispozici dvě krabičky, jak pro kategorii 1, tak pro 2, obě se dobíjejí u ARZ. Prolezl jsem nastavení všude možně a nenašel jsem, kde je vidět ta kategorie. Poradíte někdo? Víte? Díky.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Krabička má na sobě číslo a ve faktuře je taky číslo. Tak porovnej ktetá je ktetá. Alespoň ENC to tak má
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 8 let
Ale to jo. Jedna je psaná na mne, tu druhou má kolega. Takže podle čísla není probém je rozeznat. ALE, kolega tvrdil, že je to dvojka. A je? Poznám to podle ceny minulých cest, jinak jsem to nedokázal potvrdit. Přitom si myslím, že takhle zásadní informace by tam kdesi mohla být.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Je to uvedeno ve faktuře od koupě
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 8 let
Děkuji za pomoc. Aspoň někde to je... Tohle mne nenapadlo :(
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 7 let
Chcem sa podelit o dalsiu skusenost s ENC.
Na Velku noc som sa vybral bez karavanu na Makarsku s tym ze pouzijem ENC aj I. aj II. kategorie, aby som nemusel navysovat kredit. No obe mali vybite baterie! Tak som isiel z Goricanu na Varazdin, aby som vybavil vymenu.
Za nove ENC s tym ze previedli kredit zo stareho ENC na novy, som zaplatil 2x 122,- Kuna.
No pozor! Vymenu moze previest len majitel, na ktoreho je ENC registrovane! Takze pokial mate krabicku pozicanu, musite si zakupit len novu na svoje meno.
Pani mi tiez poradila, aby som pouzil ENC II. kategorie takto:
zobrat si listok pri vstupe na dialnicu a pri vystupe (plateni) podat obsluhe listok aj s ENC (II.kat) s tym aby odcitali kredit len za I. kategoriu. Sice trosku pindali, ale vsade to urobili. Len na tuneli Sv. Ilja nebola obsluha, tak som pouzil ENC normalne.
Inak nove ENC ma rozmery s drziakom uz len 70x40x20 mm
www.orias.sk/nove_ENC.jpg
Miloš
Upravil milosduris dne 19.04.2017 15:29, před 7 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
I když ohlásili Chorvati zdražení poplatku za dálnice, tak těch kdo mají elektronické mýtné ENC se to příliš nedotkne.
Sleva činí 21,74 procent a zdražení je 5 + 10 procent v sezoně.
Právě jsem si dobíjel kredit, na účtu přibylo 500 kn, zaplatil jsem jenom 391 kn.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
C
codyČlen
Přidáno před 7 let
Ako to myslis ze tych co maju ENC sa zdrazenie nedotkne?


Citovat

tuareg napsal:

I když ohlásili Chorvati zdražení poplatku za dálnice, tak těch kdo mají elektronické mýtné ENC se to příliš nedotkne.
Sleva činí 21,74 procent a zdražení je 5 + 10 procent v sezoně.
Právě jsem si dobíjel kredit, na účtu přibylo 500 kn, zaplatil jsem jenom 391 kn.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, poradí někdo, jak aktivovat ANC od ARZ na Istrijský poloostrov? Jde to přes jejich www stránky? Případně jak? Díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tuareg, najk, milosduris, mirdav, Valteracci, JiPe Highlanders, cody, Koralovci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,238,103 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26069 sekund | Průměrně za: 0.26069 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB