Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chelade: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chelade

Poslední aktualizace před 6 let
M
MedaČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím, mám navíc original litrovku Chelade. Pokud by se někomu hodila, nechám za 950 při vyzvednutí v Havl. Brodě nebo plus poštovné.
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 8 let
Poslal jsem SZ
PaRePePaRePeČlen
Přidáno před 8 let
Pali,Renka,Peťo,Challenger Genesis 43
S
sidČlen
Přidáno před 8 let
Našel jsem, koupil, vyzkoušel a posílám i na dobírku výrobek české firmy "Antirez". Pro členy C24 i po 1/2 kg.. Cena 540 Kč/kg. (poloviční proti Chelade). Nevýhoda je cena České pošty. Vozím i na srazy.:)
M
MedaČlen
Přidáno před 8 let
Spotřeba CHELADE bude zřejmě menší než jsem předpokládal. Můžu tedy přenechat ještě dvě original litrová balení po 950 Kč za litr. Případně plus pošta.

Automatické sloučení 10.03.2016 07:05:
Už nemám
Upravil Meda dne 10.03.2016 08:05, před 8 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sid napsal:

Našel jsem, koupil, vyzkoušel a posílám i na dobírku výrobek české firmy "Antirez". Pro členy C24 i po 1/2 kg.. Cena 540 Kč/kg. (poloviční proti Chelade). Nevýhoda je cena České pošty. Vozím i na srazy.:)


Platí ještě nabídka? Nebo kontakt na prodejce chelade?

Děkuji za odpověď
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasky, Franta REZAC, edaherman, martin a simona, ju-el, sid, Ropuchovi, Rudy, Cibi, Ales a Hana, Meda, Pavka01, PaRePe

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,690,647 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16419 sekund | Průměrně za: 0.16419 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB