Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chelade: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chelade

Poslední aktualizace před 6 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím.Získal jsem kontakt na obchoďačku z Chelade.Umí prodat i jen jeden litr přípravku.Cena je pravda 1 000,-Kč,ale za odzkoušený přípravek se to vyplatí - alespoň mě ano.Její číslo tady nechci uvěřejňovat.Ale pokud někdo budete mít zájem tak do SZ pošlu.
Hasky
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
E
edahermanČlen
Přidáno před 10 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let

Ahoj.Zkoušel jsem to i přes tuto firmu.Ale na e-mail neodpověděli a do telefonu mi řekli že to prodávají jen po 20 litrech.Proto jsem sehnal to číslo na obchoďáka.
Hasky
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Jasně, ještě jsem našel toto: http://www.e-barvy.eu/products/rodexo...e-0-5-kg1/

a tady je jedna reakce člověka z recenze - V minulosti jsem používal výhradně přípravek Chelade od firmy Chemsearch. Docela velký problém byl a stále je, zakoupit tento produkt. Lze to jen přes jejich obchodní zástupce. Navíc lze zakoupit jen 5 l balení. Cenově je tento produkt taktéž hodně vysoko. Proto jsem hledal alternativu a našel Rodexol. Jelikož můžu porovnávat s Chelade, tak se mi Rodexol jeví jako naprosto adekvátní náhrada. Se rzí reaguje podobně jako Chelade, tzn. že postižené místo po zaschnutí zčerná a vytvoří se na něm nepropustný film. Zároveň je dobře přelakovatelný. Distribuce tohoto výrobku je o poznání jednodušší a lze ho jednoduše objednat přes e-shop. Navíc mi vyhovuje menší balení, takže nehrozí problém se zaschnutím ve velkém kanystru (případ Chelade). Cena je příznivá a doufám, že se časem v vrátí v trvanlivosti a odolnosti nátěru

Více zde: http://www.e-barv...e-0-5-kg1/
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Jasně, ještě jsem našel toto: http://www.e-barvy.eu/products/rodexo...e-0-5-kg1/

a tady je jedna reakce člověka z recenze - V minulosti jsem používal výhradně přípravek Chelade od firmy Chemsearch. Docela velký problém byl a stále je, zakoupit tento produkt. Lze to jen přes jejich obchodní zástupce. Navíc lze zakoupit jen 5 l balení. Cenově je tento produkt taktéž hodně vysoko. Proto jsem hledal alternativu a našel Rodexol. Jelikož můžu porovnávat s Chelade, tak se mi Rodexol jeví jako naprosto adekvátní náhrada. Se rzí reaguje podobně jako Chelade, tzn. že postižené místo po zaschnutí zčerná a vytvoří se na něm nepropustný film. Zároveň je dobře přelakovatelný. Distribuce tohoto výrobku je o poznání jednodušší a lze ho jednoduše objednat přes e-shop. Navíc mi vyhovuje menší balení, takže nehrozí problém se zaschnutím ve velkém kanystru (případ Chelade). Cena je příznivá a doufám, že se časem v vrátí v trvanlivosti a odolnosti nátěru

Více zde: http://www.e-barv...e-0-5-kg1/


Ahoj.O Chelade nebo Rodexolu už toho bylo napsáno dost a dost.Já jsem to zde neuváděl proto aby jsme řešili cenu nebo distribuci,ale proto aby ti co ho chtějí měli možnost zakoupit si menší balení.
Hasky
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Sorry !!!
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Sorry !!!


Níííc se neděje.
Hasky
martin a simonamartin a simonaČlen
Přidáno před 10 let
Pro HASKY.Zdravím,prosím o zaslání kontaktu na obchoďačku z Chelade.Díky.:_
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

martin a simona napsal:

Pro HASKY.Zdravím,prosím o zaslání kontaktu na obchoďačku z Chelade.Díky.:_


Poslal jsem SZ
Hasky
J
ju-elČlen
Přidáno před 10 let
Chcem podakovat Hasky za kontakt na pani. Chelade je uz doma :) Kedze mam VW LT už som ho zháňal takmer 2 roky ale zohnať malé balenie bolo nemožne. Predchádzajúci majiteľ ošetril Chelade hrdzavé časti a tam po dvoch rokoch po hrdzi ani stopa.Samozrejme že to hrdzavie všade dookola :o Je fajn že su medzi nami ľudia ktorý myslia aj na druhých.
Hasky Dakujem
S
sidČlen
Přidáno před 10 let
Dobrý den, jako bývalý obch.zástupce a technik Chemsearch(12 let) mohu odpovědně říci, že CHELADE je na našem trhu absolutně bezkonkurenční. Dělal jsem nátěry i velkých kovových nádrží a po 5-ti letech beze změny i v agresivních podmínkách. Bohužel v obch.strategii Chemsearch je nabízen pouze přes OZ v balení 5 lt. a to zcela výjimečně. "Normální" balení je 12x0.65 lt. (cca 11.500 Kč bez DPH), nebo 4x5 lt.(cca 18.500 Kč bez DPH).
Pro domácí spotřebitele šílenost. Vzhledem ke kontaktům s bývalými kolegy nabízím pouze členům caravan 24 zprostředkování koupě potřebného množství včetně předání osobních zkušeností.
SID, tel.:734 155 055
S
sidČlen
Přidáno před 10 let
Dobrý den, jako bývalý obch.zástupce a technik Chemsearch(12 let) mohu odpovědně říci, že CHELADE je na našem trhu absolutně bezkonkurenční. Dělal jsem nátěry i velkých kovových nádrží a po 5-ti letech beze změny i v agresivních podmínkách. Bohužel v obch.strategii Chemsearch je nabízen pouze přes OZ v balení 5 lt. a to zcela výjimečně. "Normální" balení je 12x0.65 lt. (cca 11.500 Kč bez DPH), nebo 4x5 lt.(cca 18.500 Kč bez DPH).
Pro domácí spotřebitele šílenost. Vzhledem ke kontaktům s bývalými kolegy nabízím pouze členům caravan 24 zprostředkování koupě potřebného množství včetně předání osobních zkušeností.
SID, tel.:734 155 055

Automatické sloučení 02.02.2015 20:25:
Seženu originál Chelade - cena 1.000 č včetně DPH + na dobírku.

SID, 734 15 055
stdr@seznam.cz
Upravil sid dne 02.02.2015 20:25, před 9 let
RopuchoviRopuchoviČlen
Přidáno před 9 let
Dobrý den, mám na prodej 4 L Chalade. Prodali mi pouze 6 L a mne stačí 2L .cena 1000 Kč/L mohu zaslat na dobírku. Je to v litrových origo lahvích . Přišlo mi to tento pátek takže je to čerstvé.
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem SZ. :_
CibiCibiČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem SZ.

Pokud by někdo poradil, co na do dát navrch, jedná se o nápravnice na autě, jsou dost orezlé. Zatím s tímto nemám zkušenosti, vždy jsem to obrousil, zkusil odrezovač, pak třeba základovku nebo zinkový sprej a navrch alkyton....

Díky

Automatické sloučení 20.07.2015 08:12:
Poslal jsem SZ.

Pokud by někdo poradil, co na do dát navrch, jedná se o nápravnice na autě, jsou dost orezlé. Zatím s tímto nemám zkušenosti, vždy jsem to obrousil, zkusil odrezovač, pak třeba základovku nebo zinkový sprej a navrch alkyton....

Díky
VW LT 35 maxi
Upravil Cibi dne 20.07.2015 07:12, před 9 let
RopuchoviRopuchoviČlen
Přidáno před 9 let
Cibi: paní povídala že se na to může dát jakákoliv barva nebo se nemusí dávat žádná. Natřel jsem dvě vrstvy jednu cca po dvou ho
d druhou . Nátěr zreagoval a zčernal je hladký .
CibiCibiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Ropuchovi napsal:

Cibi: paní povídala že se na to může dát jakákoliv barva nebo se nemusí dávat žádná. Natřel jsem dvě vrstvy jednu cca po dvou ho
d druhou . Nátěr zreagoval a zčernal je hladký .


Překvapilo mne, že to je na vodní bázi. Odrezovač se chová stejně, ale je to roztok kyseliny solné?

Vyzkouším to na našem autě, nápravy jsou celkem orezlé, tak to chci teď v létě ošetřit.
VW LT 35 maxi
RopuchoviRopuchoviČlen
Přidáno před 9 let
Cibi: odrezovač se musí potom otřít tohle ne

Automatické sloučení 21.07.2015 11:43:

Citovat

Ropuchovi napsal:

Dobrý den, mám na prodej 4 L Chalade. Prodali mi pouze 6 L a mne stačí 2L .cena 1000 Kč/L mohu zaslat na dobírku. Je to v litrových origo lahvích . Přišlo mi to tento pátek takže je to čerstvé.


PRODÁNO :_
Upravil Ropuchovi dne 21.07.2015 10:43, před 9 let
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem SZ.
Díky.

Automatické sloučení 19.08.2015 10:59:
Pro HASKY.
Zdravím,prosím o zaslání kontaktu na obchoďačku z Chelade.Díky.
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
Upravil Ales a Hana dne 19.08.2015 09:59, před 9 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasky, Franta REZAC, edaherman, martin a simona, ju-el, sid, Ropuchovi, Rudy, Cibi, Ales a Hana, Meda, Pavka01, PaRePe

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,381 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21794 sekund | Průměrně za: 0.21794 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB