Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SPOTŘEBA PHM obytného vozu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SPOTŘEBA PHM obytného vozu

Poslední aktualizace před 7 let
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 7 let
Tak dúfam, že spotreba pôjde časom dole. O koľko zvykne klesnúť, keď sa motor zabehne?
Minimálne si odpoviem za 2-3 mesiace na tomto fóre.:-)
priemerná spotreba bola na ceste na Pohodu a späť 90-100 km/h
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
To já se přiznám, že rychlost byla hlavním důvodem výměny auta. Rapido na podvozku trafika r.v.1991 mi plně vyhovovalo výbavou a velikostí pro 2 stačilo (samozřejmě chyběla garáž na kola, nech dneska elektrokola na nosiči), ale i když nikdo nikam dneska nespěchá a jak všichni říkají už cesta je dovolená, já nechci polovinu své krátké dovolené strávit cestou tam a zpátky, třeba jestli se dožiju důchodu a budu mít na naftu, změním i já názor.
Ale hlavním důvodem je moje bezpečnost, s 51kW se auto rozvášnilo na 110 km/h, ve skutečnosti 100 podle Garmina a to na kamiony stačilo, ale pak přišel kopec a jedu 60 !!! a za sebou ty kamionáky co si čtou knížku, nebo koukaj na film, ... a o bezpečném předjíždění taky nemohla být řeč. Je pravda, že ten motor je nesmrtelnej a mechanický čerpadlo tam prostě víc nafty nenacpe a pojede to i na petrolej, ale v dnešním provozu to bylo nebezpečné hlavně pro mě.
Ale zpět k tématu, dnešní technologie výroby umožnují výrobu motoru s takovou přesností, že klasický záběh motoru, kdy s prvním olejem se vypouštěly i špony a olejová zátka obsahovala magnet, už není. Takže 7m alkovna si svoji dan vybere na spotřebě, nějaké výrazné snížení bych neočekával. Na druhou stranu se "naučíš" s novým autem jezdit, zvykneš si na jiný výkon, jiný krouták, budeš jindy řadit a to možná povede ke snížení spotřeby a nebo naopak, jako u mě !!!
:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
tomokingtomokingČlen
Přidáno před 7 let
Polointegral, Ford Transit 2.0 Tdci Euro 6 (AdBlue) 170 koni. 5800 km najeto s prumernou spotrebou 11,3 litru . Mam tezkou nohu a jezdim dle Garmina 130-140 po dalnici . ( 2/3 km jsem naje po dalnici )
Chausson 630 (Ford 170Hp) Welcome 2017
Martin PMartin PČlen
Přidáno před 7 let
My máme alkovnu Burstner 6,7 metru na Ford Transit 2,2 Tdci 96 kW. Na dálnici při GPS 110 km/h cca 11,5 litru, jinak na okreskách bezpečně pod 10 litrů. Máme vyměněné vstřiky a přenastavené turbo, které zabírá od nižších otáček.
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Integrál Hymer B, motor 3.0@160HP, manuál - 12l/100km. Spotřeba na dálnici se příliš neliší jedu-li 110 nebo 130 (Samozřejmě pokud nefouká silný protivítr). Po okreskách se dostanu trochu níž, 10 -11l/100km.
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let
Laika 710R 3l/160 celková průměrná 11l/100km,tahám i lodičku,jezdím do 110km/hod,hodně záleží ,taky co se natankuje..někdy bych se zbláznil,jak to nejede(ČS-česko),jiná je rakousko,ale to je jiné téma..ahoj
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let
Alkovna Hymer Camp, na Fordu transit (2007) 2,2l, délka 6,6m, výška 3m. Jezdíme svižně, dálnice 120, spotřeba max 11,8, mimo dálnice asi méně a kombinovaně vždy pod 11l.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, tak my jezdime s Rimor Europeo 98 r.v. 2015, najeto cca 20 tisic km a spotreba mimo dalnici 8,2-8,5l, po dalnici kolem 9,2km, bezne se pres 9 litru neprehoupnu.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr a Lucie, tomtom, matusinec, Dupy, Vajglon Hnuson, Svan, dalibor, tronic, Pepi, Perop, Pepa z Plzne, slahoun, trempove, EXPEDICE APALUCHA, Mati, Tajfun, arnooo, jozin, Robert, mb, midlum, vondracek, Hroch, ivano, Richard Aviatik, mr_antik, sotolaci, Habasek, Mirek a Jirinka, fero, Jirka Canon, jt, Gulliver, buml, jmesser, Roberto, Kulis, severaci, Rudy, homat, Acer1968, petr a jarka, Fun, stepan, camper, simcha, Lefik, PepaK, Lubino, cibuk, Vasu, kummy, danny74, viera a vlado, Mirek57, Hunyady, Dasa a Jirka, PETGE, Me2d, surfici, Petr a Mirka, michal a jitka, briard, PavelKatkaVanessaNicol, Ondrej, Janek, Vladimir, PetrM, Saman, Vita, kamenak, Spirit Karel, Mikey, Radovan, JiPe Highlanders, Sapuki, Traper, FlyMarek, Lubos a Dasa, Franta REZAC, Tomyk, tomkop, MTS, pbr, romo, mitrak, Laky, jarda77, Deda Lebeda, xgojny, uknaj, vlk-cz, ridermartin, ipy, panda, vstepanek, Hatiti, stunik, Standa2, hmozda, TomTP, lada721, pepanek, janse, Radek MB, Jardaklidek, Pastviny, tom74, chodac, Cibi, karlik, Mirek a Iva, jirka dagmar, najk, Doskocil, parag, Kopecny, tibi, Bohdan M, misus, Roman Vacek, Knausovi, Machon, hasic, ant, autoservis, fusek, ScooterMarty, Vlada a Zdena, Jakub Satek, ramtlah1, GSman, alena novotna, majsadr, Pilotek, hakis, Radek Sladky, PPPmyto, tomasjavorsky, caprighia, fozyk, westfalia, ajzi, Martin Mrak, ferdasan, IvanGS, berwyn, Jirka W, mafi8, Roman a Jana, Chipp, ivan613, Sany_62, vladkamarek, katamaran, Vajgl, ViTaSeK, clintkr, fireman, PetrDubi, ales barta, 1111111111, lubos97, Macek01, Joza, Matylda3, Richard6, tomasv, copy, tomoking, Martin P, Tompetr, Ro-Mi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,569 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19965 sekund | Průměrně za: 0.19965 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB