Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Podnikání na cestách: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Podnikání na cestách

Poslední aktualizace před 6 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Karavan lze využít opravdu nejrůznějšími způsoby. Záleží jenom na nás.


http://finance.id...nikani_kho
Fun
Smile
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
To je ta paní pod nikem:
European Marmalade Expedition ?
Vypadá to tak.
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 10 let
Asi jo co nezaplatila v servisu.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Prosím, téma se týká zajímavého způsobu používání karavanu. Nechci, aby se toto téma posunulo někam jinam. Doufám, že nebudu litovat, že jsem to sem napsal.
Fun
Smile
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Článek jistě zajímavý,podnikatelský nápad také dobrý.Paní Blanka je jistě dobrá a odvážná podnikatelka.
Jen si Fune myslím,že odkaz,co jsi zde dal na toto forum,si dotyčná prostě nezaslouží.Když v jejím článku obviňuje servisy v ČR.
Cituji:
Není to náročné?
Ale jo, problémy potkáváme, třeba technické s vozem v poušti, kdy nám kamion na Dakaru poškodil přední okno, nebo s neodbornými a arogantními servisáky v Čechách, nebo když mě při běžeckém tréninku u mauretánské hranice honili domorodí dorostenci a poměrně jasně mi dávali najevo, co se stane, až mě doběhnou.

Kdyby paní Blanka tuto větu vynechala,nenapsal bych mimo téma ani písmenko.Dělat ale reklamu na stránkách,někomu kdo místní lidi napadá mi "košér"nepřijde.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 10 let
...no tak já mám tedy zcela jiné představy o využití karavanu, ale proti gustu...
No a to, jak se ta paní uvedla a prezentovala tady na Caravan 24 také není zrovna můj šálek kávy.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Vážení přátelé.
Již v diskuzi pod článkem na i-dnes je mnoho závistivců. A opravdu by bylo nehezké, aby se i tady řešily nesmysly.
Ta paní měla chuť, odvahu a chtíč toto udělat. Já osobně ji fandím. Taky tam byly názory " chudák dítě ". Vždyť v tom autě má více " luxusu " než v kdejakém bytě.
Ať ten prvotní nápad pocházel odkudkoliv, věřím tomu, že to nebylo snadné vůbec vyjet do světa. Natož vše zařídit, itík si připravit. A veškeré jiné věci okolo toho zařídit.
JÁ PANÍ BLANCE FANDÍM ! ! !
A kdo má blbý kecy, tak ať udělá taky něco zajímavého, ať si o něm můžem přečíst článek. A né přiblblé připomínky v nějakých anonymních komentech.
:^:_
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Vážení přátelé.
Již v diskuzi pod článkem na i-dnes je mnoho závistivců. A opravdu by bylo nehezké, aby se i tady řešily nesmysly.
Ta paní měla chuť, odvahu a chtíč toto udělat. Já osobně ji fandím. Taky tam byly názory " chudák dítě ". Vždyť v tom autě má více " luxusu " než v kdejakém bytě.
Ať ten prvotní nápad pocházel odkudkoliv, věřím tomu, že to nebylo snadné vůbec vyjet do světa. Natož vše zařídit, itík si připravit. A veškeré jiné věci okolo toho zařídit.
JÁ PANÍ BLANCE FANDÍM ! ! !
A kdo má blbý kecy, tak ať udělá taky něco zajímavého, ať si o něm můžem přečíst článek. A né přiblblé připomínky v nějakých anonymních komentech.
:^:_


:^ Vidím to stejně.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Vážení přátelé.
Již v diskuzi pod článkem na i-dnes je mnoho závistivců. A opravdu by bylo nehezké, aby se i tady řešily nesmysly.
Ta paní měla chuť, odvahu a chtíč toto udělat. Já osobně ji fandím. Taky tam byly názory " chudák dítě ". Vždyť v tom autě má více " luxusu " než v kdejakém bytě.
Ať ten prvotní nápad pocházel odkudkoliv, věřím tomu, že to nebylo snadné vůbec vyjet do světa. Natož vše zařídit, itík si připravit. A veškeré jiné věci okolo toho zařídit.
JÁ PANÍ BLANCE FANDÍM ! ! !
A kdo má blbý kecy, tak ať udělá taky něco zajímavého, ať si o něm můžem přečíst článek. A né přiblblé připomínky v nějakých anonymních komentech.
:^:_


:^:g:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
Dal už si někdo s vás 1+1 dohromady???? Hlavně nebuďte naivní,,,,,,, ale čte se to dobře!)
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let
Paní fandím,je to nádherně šílené.Využití auta odpovídá jeho účelu ne?Myslím si že by trocha cikánského kočování nezaškodila každému z nás.Jen na to mít odvahu.A z většiny mluví jen bledá závist,tak obvyklá v této zemičce.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 10 let
A že se paní "Povidlová" už neozvala, poté co vyšla najevo pravda o jejím jednání a chování v Caravan Metropolu ? :x
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

poldaj napsal:

Paní fandím,je to nádherně šílené.Využití auta odpovídá jeho účelu ne?Myslím si že by trocha cikánského kočování nezaškodila každému z nás.Jen na to mít odvahu.A z většiny mluví jen bledá závist,tak obvyklá v této zemičce.


Víš, odvaha jen nestačí, musíš na to i mít,,,,, ono cestovat rok po evropě něco stojí,,,,, ale jak už jsem napsal stačí zachovat chladnou hlavu a dát si dohromady 1+1, ale obdivuji jako všichni ostatní :^ , vždy se dá něco vymyslet a hlavní je, že to lidi to žerou,,, a o tom to je,,ne !)
Upravil jarda77 dne 31.03.2014 21:35, před 10 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
....že mněla někde problém. A kdo ho neměl. Tady se věčně zveličují kolikrát malichernosti, které se dají vyřídit v klidu a pohodě. Ale co, každý má nějaký názor.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
priborjpriborjČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Vážení přátelé.
Již v diskuzi pod článkem na i-dnes je mnoho závistivců. A opravdu by bylo nehezké, aby se i tady řešily nesmysly.
Ta paní měla chuť, odvahu a chtíč toto udělat. Já osobně ji fandím. Taky tam byly názory " chudák dítě ". Vždyť v tom autě má více " luxusu " než v kdejakém bytě.
Ať ten prvotní nápad pocházel odkudkoliv, věřím tomu, že to nebylo snadné vůbec vyjet do světa. Natož vše zařídit, itík si připravit. A veškeré jiné věci okolo toho zařídit.
JÁ PANÍ BLANCE FANDÍM ! ! !
A kdo má blbý kecy, tak ať udělá taky něco zajímavého, ať si o něm můžem přečíst článek. A né přiblblé připomínky v nějakých anonymních komentech.
:^:_


Naprosto souhlasím, paní umí a jestli si dokáže sehnat prostředky a zorganizovat takovou cestu, je dobrá. Bohužel, lidi, co závidí a nepřejí, ti se objeví vždy.
V Čechách se totiž úspěch neodpouští:
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

jarda77 napsal:

Dal už si někdo s vás 1+1 dohromady???? Hlavně nebuďte naivní,,,,,,, ale čte se to dobře!)


Já jsem si už dal 1+1 dohromady. Ochutnal jsem od paní Blanky pár jejích marmelád. A na rovinu říkám, od té doby jezdím kupovat marmelády jen do Srní. Ten rozdíl, proti běžným marmeládám je propastný.
Ta paní něco dokázala. Dokázala to, co většina z nás nikdy nedokáže. Prosadila se svojí prací v celosvětovém měřítku. Navíc miluje cestování, poznávání a dokázala karavanink skloubit se svojí prací, kterou miluje. A to se nám asi nikomu nepovede.

Pepa
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 10 let
Pepo lépe se to nedá napsat. :g
Fun
Smile
WaczlavovciWaczlavovciČlen
Přidáno před 10 let
Suhlasim s Jardou77...,
Mna tato egocentricka baba neoslnila.
Ja, ja, ja, jenom ja..., chyba jej pokora a tolerancia.
Pozdravujú Waczlavovci
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Waczlavovci napsal:

Suhlasim s Jardou77...,
Mna tato egocentricka baba neoslnila.
Ja, ja, ja, jenom ja..., chyba jej pokora a tolerancia.


A jak to chceš posuzovat?Z jednoho příspěvku v kritice CM?
To že si někdo jde za svým cílem,neznamená že není pokorný a tolerantní..:o
pbrpbrČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Pepa z Plzne napsal:
Ta paní něco dokázala. Dokázala to, co většina z nás nikdy nedokáže. Prosadila se svojí prací v celosvětovém měřítku. Navíc miluje cestování, poznávání a dokázala karavanink skloubit se svojí prací, kterou miluje. A to se nám asi nikomu nepovede.
Pepa

Vidim to stejne :^
Uspech, jak znamo, se neodpousti...
Concorde Sport TS
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,418 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30328 sekund | Průměrně za: 0.30328 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB