Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 aqualand-moravia: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

aqualand-moravia

Poslední aktualizace před 6 let
Honza LibHonza LibNováček
Přidáno před 10 let
Zdravím všechny, mám dotaz zda má někdo zkušenost s tímto aquaparkem, kde třeba stát apod. Je to snad v loni otevřeno a chtěli by jsme to vyzkoušet. Díky
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 10 let
hned vedle je velký kemp,sousedí přes plot...tuším Pasohlávky.Jinak u Aqualandu je velké parkoviště kde by snad šlo parkovat,ale já tam ještě nebyl...předsi jen do Sárváru už to zas není tak daleko a vyžití pro velké i malé je tam taky.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Honza Lib napsal:

Zdravím všechny, mám dotaz zda má někdo zkušenost s tímto aquaparkem, kde třeba stát apod. Je to snad v loni otevřeno a chtěli by jsme to vyzkoušet. Díky



Ahoj, jsme z Brna tak jsme tam byli už vícekrát a je to tam dobré a líbí se nám tam, ale je dobré tam jet v týdnu kdy je tam méně lidí a větší klid a ne v So , Ne a ve svátky, to tam je narváno . Je tam zábava pro děti i dospělé tím myslím tobogány, skluzavky, welness ,brouzdaliště, velký bazén s termální vodou 30 st. s různými atrakcemi , vířivka , 2 menší bazény s termální vodou 35 st. atd. Přes den můžeš stát na zatím neplaceném parkovišti přímo před aquaparkem a asi se nic nestane když tam někde zůstaneš i přes noc. Místa je tam dost a ten kemp Merkur Pasohlávky bude otvírat až někdy v květnu. Dříve jsme jezdili do termálů v Mošonu 340 km a nyní termály i s dobrým aquaparkem máme z domu 39 km. Ivan
KaliKaliČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Honza Lib napsal:

Zdravím všechny, mám dotaz zda má někdo zkušenost s tímto aquaparkem, kde třeba stát apod. Je to snad v loni otevřeno a chtěli by jsme to vyzkoušet. Díky


Dnes jsem jel okolo.

Hned za odbočkou z hlavní silnice po levé straně jsou dva vjezdy na parkoviště zatím zdarma,se zákazem vjezdu náklaďáků.Potom následuje kruhový objezd kde první odbočka je na Pasohlávky,druhá do autokempu Merkur a třetí na parkoviště Aqualandu.Dnes byly závory zdvižené ale na stojanu je nápis 200kč/hod.Pro návštěvníky Aqualandu odblokují parkovací kartu na recepci.

Karel
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
ja tam stal a nebyl jsem tam jediny, parkovani je zdarma, a stal jsem i pres noc, jinak jedno parkoviste je na zavoru a druhe je bez zavory, ja stal na tom bez zavory, rano tam byl akorad brigadnik, ktery trosku organizoval parkovani
H
hyry2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
poprosím o radu zkušenějších,kteří již navštívily tento aqaland.Doporučíte mi nějaký klidný,čistý kemp poblíž?Merkur v Pasohlávkách je prej dost hlučný a bordel.Jedeme tam v srpnu s malýma dětma a tak trochu klidu neuškodí.Děkuji moc za každou radu.
librilibriČlen
Přidáno před 7 let
http://ubytovani-palava.webnode.cz Doporučuji zavolat, není moc místa pro karavany, s majitelem se dá na všem domluvit a poradí spoustu dobrých rad o okolí. Tento kemp jsme navštívili cca před 4 roky.
Libor + Šárka + pes
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Koupili jsme si vstup na dva dny na slevíkách v prosinci a stáli tam dva dny s přívěsem, Bez problému a pěkný víkend.
Kousek jsou i v rakousku taky jsme tam spali v létě tarif Sluníčko. Na narozeniny vstup zdarma. https://lazne-laa.cz
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, nevíte jak je to teď s přespáním na parkovišti před aqualandem? Je to placené?
Fido&Fidorka
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
přímo u silnice u hotelu Thermal je to bez závory, tedy asi bez poplatku.
J
Jarda78Nováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny.
Dne 17.3.2018 jsme navštívili aqaland tak bych se s vámi rád podělil o zážitek.
Přijeli jsme v pátek kolem desáté večer na parkoviště. Hledali jsme nějakou ceduli zákaz parkování obytek, nikde nic jen jsem se dočetl že je tam zákaz parkování od 21.30 do 8.30 což jsem tušil problém nicméně jsem zaparkoval... za 5min došla ostraha že musíme odjet prý to je soukromý pozemek... Nechtěl jsem prudit tak jsme odjeli.
Ráno se vracíme na parkoviště s plánovanou návštěvou parku. Zaparkoval jsem na místě kde jsem zabíral pouze jedno parkovací místo (zadkem jsem couvnul nad trávu) ještě jsem nestačil vypnout motor a už tam byla ochranka že se tam nesmí stát! Po dotazu PROČ? Mi nebyl schopen sdělit nějakou kloudnou odpověď prý mu řekl nadřízený že musíme odjet. Tak jsem se ho dotazoval na jméno dotyčného že chci rozumný důvod , po čtvrt hodině a několika hovorech vysílačkou mi řekl p. Salák si to nepřeje.
Vytočil jsem info linku že potřebuji rozumné vysvětlení proč musíme odjet. Ti mi dali tel. 730890137 na pokladny že můj problém vyřeší.
Po krátkém hovoru přišel k autu konečně někdo normální!!! Pánovi jsem se snažil rozumně vysvětlit že mám auto do 3.5t tudíž v podstatě vedené jako osobák a že jdeme k nim utratit peníze tak nechápu ten cirkus...
Pán mi odpověděl že nevidí důvod proč by jsme tam nemohli stát a omlouval se za způsobené potíže, že mají při vjezdu značku zákaz vjezdu aut nad 12m a prý to dotyčný délkově neodhadl:) a příště pokud dojedeme večer s plánovanou návštěvou druhého dne tak máme informovat noční službu v parku a po domluvě můžeme přespat.
Škoda jen ze jsem promarnil zbytečně hodinu kterou jsem se mohl věnovat radovánkám v bazénech.

Nejhorší je srážka s blbcem...
BRAŇ ME SE !!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,693,630 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16315 sekund | Průměrně za: 0.16315 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 2.01MB/2MB