Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Couvání s karavanem: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Couvání s karavanem

Poslední aktualizace před 5 let
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... jen se divím, že při kupování karavanu vám nedovolí udělat "zkušební jízdu" :-(
to asi nebyl dobrý oddíl ...
nebo je to snad standart ... kupovat takhle zajíce v pytli ?
PatrikPatrikNováček
Přidáno před 14 let
Couvání do mírného kopce: Potvrzuji, to je přesně můj problém, na zpevněném povrchu to ještě celkem jde, prkýnko otestuji co nejdříve, jeví se mi jako opravdu dobrý nápad.

Já měl možnost před koupí otestovat všechno včetně vody a plynu,spotřebičů, odtoku, nechali mě projít asi deset karavanů z nabídky, které jsem si mohl dovolit, a potom asi tři čtvrtě hodiny se šťourat v tom vyvoleném, případně předváděli jak se co obsluhuje. Ale tenkrát jsem ještě neměl TZ, a kromě jakéhosi destara sestaveného z místního fóra jsem o karavanech věděl totální kulové, takže táhnul kamarád s Mercedesem E220, s obsahem mezi 2L ... 2.8L či co, diesel, v automatu, a ten o nějakém karavanu na kouli neměl v podstatě ani potuchy, údajně jel skoro stejně jako bez něj. Takže by mi ani test couvání nebyl tenkrát k ničemu :-(
Sharan 1.9TDi + KIP 40 EK Grey line. Posádka: Patrik 45 Hana 44 Krystýna 15
Upravil Patrik dne 10.08.2010 14:54, před 14 let
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

stepan napsal:
... jen se divím, že při kupování karavanu vám nedovolí udělat "zkušební jízdu" :-(
to asi nebyl dobrý oddíl ...
nebo je to snad standart ... kupovat takhle zajíce v pytli ?


Zdravím Ahoj. Když jsem kupoval karavan TEC 500, tak jsem si jej připřáhl, jel na "technickou" (byla rok prošvihlá, nic se cestou nestalo, Mirku, do smrti dobrý), tam jsem pak musel couvat (mám za sebou 26 karavanistických sezon), vím, že když má jet při couvání karavan doprava, musím točit rejd doleva - tedy obráceně, než s autem solo,krásně jsem na stanici TK couvnul do zatáčky, až jsem se divil, s takovým vagonem jsem ještě nikdy nejel, (jen s KAPRem),
Takže jsem vlastně absolvoval zkušební jízdu se vším všudy. Jen dodám, zásadně couvám podle zrcátek, jinak snad už to ani neumím (jako bývalý učitel autoškoly:v), protože je to lepší, jako chlaďař jsem jezdil jen dodávkama, vidím rohy (karoserie) a covnu na centimetr. Čao:r
Upravil Doskocil dne 10.08.2010 22:45, před 14 let
V
VanČlen
Přidáno před 9 let
Borec asi absenoval v autoskole, kdyz se probiralo coufani (video) dost dlouhy a to je jeste video zrychleny :-)

Skoda ze mu nikdo nepomohl, az na par rad... Kdyby to byla zenska, urcize by ji to nekdo votocil :-)

http://youtu.be/z...
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
L
ludvaČlen
Přidáno před 5 let
Koupil jsem karavan Caravelair Corail 390 z roku 1996. Ač jsem karavan měl - ale skládací vlastní výroby bez brzd - tak nyní mám plnohodnotný. Jen nevím jak s couváním do kopce. Z příspěvků moc chytrý nejsem. Dá se podle fotek zjistit zda je tam couvací automatika? Jak to lze vyzkoušet? Napadá mne jedině zkouška na menším kopečku a pak to řešit - ale to až na jaře. Poradíte, nebo dáte tip kde mi poradí? Jsem z Čelákovic - okres Praha východ. Díky všem - Ludva
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 5 let
Z roku 96 tam určitě automatika je.Tak že ,když funguje neřešíš nic-prostě jako by tam žádný brzdy nebyly.I ten můj anglickej dědeček z roku 75(sakryš to stárne snad každým rokem ..)má automat.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 5 let
Jestli máš přívěs s automatikou nebo ne zjistíš velice jednoduše. Zařaď zpátečku a couvej. Když to půjde máš několik možností: 1. máš vlek s fungující automatikou, 2. nefungují ti vůbec brzdy, 3. nemáš brzděný přívěs. Pokud nebudeš mít bržděný přívěs s couvací automatiku nebo bude nefunkční nepůjde ti couvat ani do kopce ani po rovině.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,154,504 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17378 sekund | Průměrně za: 0.17378 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB