Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Voda pro gumák: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Voda pro gumák

Poslední aktualizace před 7 let
NortonNortonČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Morava zdraví Čechy, může mi někdo poradit vodu s kempem kde se dá jezdit s gumákem,chtěl bych si letos udělat dovču v čechách.Díky Norton
GardaGardaČlen
Přidáno před 10 let
Rozkos u Ceske Skalice nejlepe Surfcentrum u Milana. Hlavne nejezdi do kempu u silnice na Nachod. Tam je to stoka. Musis na velkou nadrz, tam je cista voda.
Miloš
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let
Jezdíme, na Slapskou přehradu. Většinou krátkodobé pobyty. Pravidelně čarodejnice, v lětě prodloužený víkend a plavební sezónu tam uzavřeme koncem září. Kemp Cholín www.kemp-cholin.cz je super svou polohou i provozovatelem. V kempu je hospůdka, hřiště, nově tenis, ping-pong, dětský koutek, domácí zvířata, možnost rybaření. Člunem se pohodlně dostaneš přes zdymadla na vodní nádrž Kamýk až na Orlík. Tam tě vyveze v kleci výtah. Je to výlet na celý den, občerstvení na zamku Orlík. Na Slapech i Orlíku je několik kempů a možností k aktivní dovolené dost. !^ !i !r !@ !f :k !e
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
PeropPeropČlen
Přidáno před 10 let
Tak já bych řekl,že je to nejlepší na Jihočeských rybnících. Např. Třeboň, nebo Chlum u Třeboně,nebo Staňkovský rybník nebo u Hluboký n Vl. Bezdrev, a td. Per. :^
cestovatel ze Šumavy;y
GardaGardaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Perop napsal:

Tak já bych řekl,že je to nejlepší na Jihočeských rybnících. Např. Třeboň, nebo Chlum u Třeboně,nebo Staňkovský rybník nebo u Hluboký n Vl. Bezdrev, a td. Per. :^


Mas pravdu ale tam nemuzes s motorem.
Miloš
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, tady máš odkaz na diskusi - http://www.carava...ad_id=5966 . Jezdíme rádi na Slapy - máme to kousek, kemp Cholín a na Orlík - kemp Radava nebo Bor - dobrý přístup pro spuštění člunu.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
NortonNortonČlen
Přidáno před 10 let
Díky za tipy v Cholíně jsem byl na nějakém gumsrazu na Velikonoce tam to šlo.
V
VladimirČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,zkus Dalešicků přehradu-kemp Wilsonka.Vladimir
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Vladimir napsal:

Ahoj,zkus Dalešicků přehradu-kemp Wilsonka.Vladimir


Dalešice nebrat, omezená rychlost - dost často ji měří
F
ferdasanČlen
Přidáno před 10 let
Nevím jestli měří(spíše odhadují),ale kontrolují v sezoně stále,soboty ,neděle pravidelně.Ale Dalešice za to stojí,nemusíte lítat pořád ve skluzu.A z Mutěnic to zas tak daleko není.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

ferdasan napsal:

Nevím jestli měří(spíše odhadují),ale kontrolují v sezoně stále,soboty ,neděle pravidelně.Ale Dalešice za to stojí,nemusíte lítat pořád ve skluzu.A z Mutěnic to zas tak daleko není.

Myslím, že měří. Několik členů z C24 už platilo. Přesné info bude mít Bufák. Je to jeho "domovská" voda
NortonNortonČlen
Přidáno před 10 let
Měřit jsem je neviděl,ale platil jsem za skluz vyletěl jsem proti nim,stáli v zátoce a tvrdili mi,že musí jezdit,protože si tam furt někdo stěžuje z rybářů.To samé je u nás na Moravě tam taky pořád tahají rybáři plavební správu takže si nevybereš.Na wilsonce jsme dost často je tam krásně ,ale chceme i jiné fleky zkusit
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Má někdo zkušennost s provozováním motorového gumáku na Hněvkovické přehradě?Popřípadě doporučení nějakého kempu.V létě si chci vypůjčit od kolegy člun a rád bych si to vyzkoušel.
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, Máchovo jezero, kemp Andrea. Předpokládám, že máš motor do 10 kW. Myslím, že tam platí tento limit.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Dík.Motor je asi 5kW.Mácháč ještě zvážím.Jde mi spíš o tu Hvěvkovickou přehradu.
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Norton napsal:

Ahoj Morava zdraví Čechy, může mi někdo poradit vodu s kempem kde se dá jezdit s gumákem,chtěl bych si letos udělat dovču v čechách.Díky Norton


Ahoj na Vltavě je pěknej Cholín nebo Bor a Matyáš ve Vraným a na Labe jezdíme kemp Marina Týnec nad Labem. Tak pěknou dovču. M. !i

Automatické sloučení 14.01.2017 15:25:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Vladimir napsal:

Ahoj,zkus Dalešicků přehradu-kemp Wilsonka.Vladimir


Dalešice nebrat, omezená rychlost - dost často ji měří


Toto píšou na plavební správě a toto na stránkách kempu tak jestli to není už dneska změněno. M. !i

http://plavebniur...-lze-plout

http://www.wilson...vozu-2015/
Mirek a Lenka + Carado T334
Upravil mikivan dne 14.01.2017 16:25, před 7 let
F
ferdasanČlen
Přidáno před 7 let
je to tak,už je to tam bez omezení,ale zase musíš dodržovat ostatní předpisy, rychlost a vzdálenost od břehu a pod.Jezdil tam od plavebky takovej mladej juhan na plný koule na skutru a bonzoval vysílačkou polišům.Na něho se žádný předpisy nevztahovaly.

Norton-sleduj výjezdy a zkus Vranný n.V.-pěknej výlet po vodě až pod Karlův most
Upravil ferdasan dne 14.01.2017 18:49, před 7 let
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Můžeš vyzkoušet přehradu Hracholusky. Kempů je tam taky pár a je to kousek
za Plzní směr Stříbro. LV
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 7 let
Hracholusky jsou tuším s omezením do 10 hp.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Norton, Garda, _P_H_, Perop, Cattani, Vladimir, Deda Lebeda, ferdasan, bleriot11, kutil1, mikivan, Ladaverka, Martasik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,681,579 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26140 sekund | Průměrně za: 0.2614 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB