Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Štúrovo: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Štúrovo

Poslední aktualizace před 9 let
Z
ZlatkaNováček
Přidáno před 10 let
Ahojte. V létě nebo spíše na jaře se chystáme na pár dní do termálů ve Štúrově. V termálech jsme již byli , ale ubytko jsme měli v soukromí ,ne v kempu, tak prosím o recenze na kemp, pokud tam někdo od vás byl.
Jinak je to tam super, pokud se tam někdo chystáte. Hlavně i pro děti ráj....
Jinak blízko Maďarsko - přejdete přes Dunaj a jste v Maďarsku - Ezstergom, kde jsou také termály a super trhy, krásná bazilika. :-)

http://vadas.sk/i...;Itemid=50

http://www.aquasz...
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 10 let
Ahooj. Také se tam letos chystáme a tak se připojujeme k prosbě o recenzi.
Díky
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
MatiMatiČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
strávili jsme zde loňskou dovolenou. Kemp super, i když bylo veeeeeelký vedro, teploty lezly těsně k 40°C,
kemp je hustě zalesněný a bylo příjemně. Pro děti spousta atrakcí, super tobogány ( 10€ na osobu/den )
umělé vlnobití, bubliny atd........ Při odjezdu se ochladilo na 20°C, takže jsme vyhledávali ty teplejší bazény.
Chce to s sebou kola, pak se dostanete pohodlně na Ezstergom, Na náměstí výborná zmrzka.......

Doporučuju výlet na noční Budapešť, sice dražší, ale uvidíte toho hodně. Autobus vždy popojede a počká na vás,
převeze zase o kus dál....pěkně zorganizované, průvodkyně milé a znalé......jenom nezapomeňte hodně pití s sebou !j

ze záporů co mě napadá, neustále s sebou tahat čipovky a chodit přes turnikety, celá osádka auta musí ven a čipnout, trošku
otravné, ale nic tragickýho. Já jsem parkoval hned vedle cesty a v noci tam občas přejelo na můj vkus nepřiměřeně rychle
auto. Když jsem si uvědomil, že se nám řítí tak metr od hlav auto 60-80 km/h a řídí ho možná ne úplně střízlivý řidič.......


nějaký fotky zde : http://matixf.rajce.idnes.cz/

kdyby nějaký spec. dotazy, písněte na brejchamartin@seznam.cz

Maty
Upravil Mati dne 27.04.2014 12:49, před 10 let
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 10 let
V neděli se chystáme s karavanem do Štúrova, jaké máte zkušenosti z kempem v areálu termálu? Děkuji

Automatické sloučení 16.08.2014 08:32:
Včera jsme se vrátily za Štúrova, termály pěkné, sice za všechno platíš (tobogány, vnitřní bazén), ale jinak OK. Bohužel nám nevyšlo počasí a tak se ukázal základní neduh kempu, jakmile zaprší, celý kemp se promění v jedny velké bahení lázně. Tzn. když máte smůlu, tak se večer probudíte a ve stanu máte 10cm vody a karavan dostanete z kempu jen pokud máte 4x4 nebo okolo hodně ochotných lidí.
Podle informací by měl být pro sezónu 2015 vystavěn nový kemp.
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Upravil Roman ST1 dne 16.08.2014 08:32, před 10 let
P
plamineklČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
koukal jsem na stránky kempu, co je u termálů. Mají tam informace, že už mají ty zpevněné boxy pro karavany. Jenom se chci zeptat, jaké máte zkušenosti s tím kempem? V ceně je i vstup do termálů nebo se musí kupovat vstupenka zvlášť?
A jaká je kvalita toho kempu?
Moc díky.
Rádi bychom tam vyrazili se s dětmi 6 a 1 rok, tak se to raději zjišťuji dopředu.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Zlatka, Roman ST1, Mati, plaminekl

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,593,027 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17096 sekund | Průměrně za: 0.17096 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB