Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Recko-predvolani obvineneho: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Recko-predvolani obvineneho

Poslední aktualizace před 6 let
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
přece netvrdím, že jezdím všude rychleji, auto stále přetěžuji a vyhledávám místa, kde se nesmí stát. Vždyť i v Řecku je mnoho míst, kde se stát smí. Jen jsem za své případné prohřešky ochoten nést odpovědnost. Když místo ruchu kempu slyším při západu slunce šplouchat moře, určitě mě nechává klidným možný příjezd policie (večír nejezdí). Tak vidím svou svobodu.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
A
albertČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
přece netvrdím, že jezdím všude rychleji, auto stále přetěžuji a vyhledávám místa, kde se nesmí stát. Vždyť i v Řecku je mnoho míst, kde se stát smí. Jen jsem za své případné prohřešky ochoten nést odpovědnost. Když místo ruchu kempu slyším při západu slunce šplouchat moře, určitě mě nechává klidným možný příjezd policie (večír nejezdí). Tak vidím svou svobodu.
Jirka

Ahoj,hovoříš mi z duše:):^
K
kutil1Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, MUV se na začátku vlákna svěřil s problémem. V tomto linku jsme se dozvěděli o několika situacích, kdy se musel problém řešit a jak.
Myslím si, že se každý můžeme dostat třeba do jiného problému a očekáváme radu, pomoc. Můj názor je, že pomocí není, že jsou kolegové informováni, že tam neměli stát a podobné informace. Pak už se třeba nedozvíme další případ (vývoj jednání), neboť postižený se nesvěří, aby nečelil kritice. Myslím si, že případný další pravdivý konkrétní zveřejněný případ bude mít pro nás informační hodnotu a my postiženému můžeme případně pomoci radou, pokud jsme někdo v této oblasti "kovaný".
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
To já si nejsem jistý jestli v Řecku něco porušuji.Neparkuju na zákazu parkování jak pro motor. vozidla tak pro obytky.Poslechnu i zákaz pro obytky nakreslený na pokindeklu místním umělcem.Jízda a parkování je na plážích a GR asi povolená dle chování místních a i ze zkušeností kdy mě jednou policista upozornil že na místě kde stojím "parking yes kemping nou "a odjel.Vasiliki 2013.Auto zavřené okna, zasunutá markýza atd. sedíme na židlích 5m od auta bez stolu koberce prostě tak jak všichni ostatní návštěvníci pláže.Pravda je že dalších obytek se šñůrama a prádlem s veškerými znaky kempování si ani nevšiml i když jejich obyvatelé byli přítomni.Také je pravda že jsme tam stáli nejdéle ze všech asi 14 dní ti ostatní vždy méně což si nemyslím že poliš věděl, přijel sám a zase odjel.Porušil jsem něco? Běžně parkuji tìmto způsobem mezi řeckými rybáři kteří parkují mnohem blíž pláži než já ,vytáhnnou šest prutů,židle udělají oheň prostě piknik,kempování nebo parkování,já sedím na jedné židli,pokuřuji dýmku ,zdravím se s něma a fandím,porušil jsem něco? Jinak nás policajti jen "hlídají z auta" a neprudí.Exscesy které zažili kolegové jsou nešťastné ale určitě né typické a uvidíme jak dopadnou.Poslední dva roky jsem pobyl v GR asi šest měsíců vždy na divoko mimo sezónu a mimo této epizody a kdy mně dvakrát domorodci upozornili že tady né , naprostá pohoda i když řekové prožívajì asi těžké ekonomickè období které jim připravili jejich nejvyšší.Nejet do řecka jen na základě tohoto vlákna je špatné rozhodnutí aspoň podle mne.Pert
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 9 let
V Řecku je již řadu let volné kempování zákonem zakázáno! To že to nějak tolerují je dobrá vůle z jejich strany, ale za poslední dva roky se to hodně zhoršilo a přibylo pokut a soudů.
ipyipyČlen
Přidáno před 9 let
pokiaľ viem volné kempovanie je zakázané všade okrem Turecka niektorých severských štátov.
Minulé leto som bol na Sardinii a skoro na každom parkovisku bol zákaz stánia karavanov v noci.
Je len otázka času kedy začnú všade tvrdo zasahovať proti voľnému kempovaniu,lebo každý kus zeme má nejakého majiteľa a dnes v tejto demokratickej dobe vládnu peniaze a nie zdravý rozum. - to je môj názor.....
Ivan.
H
hymer662Člen
Přidáno před 9 let
Přestaňte již psát sem ty vaše nesmysly o svobodě a podobně, včetně hrdinství a úvah jak změnit (donutit) jiné státy, protože ... Založte jiné vlákno a tom to perte co vám klávesnice dovolí.
Toto téma je a může být pro mnoho znás moc důležité a není to žádná sranda, ale realita, pod kterou jsou podepsané značné finanční prostředky a ne vaše "hrdinské a úvahové sračky".
Omlouvám se za ostrost příspěvku, ale to se již opravdu nedá od některých číst natož akceptovat.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
lmusialku,rád bych se od tebe dozvěděl které předcházejícì přízpěvky považuješ za"hrdinské a úvahové sračky" abych se případně mohl poučit nebo bránit.Prostě nevím jestli ti vadí i můj přízpěvek.Děkuji Petr.
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let
Petře : Dotyčný má za to že se to vlákno nemá plevelit o zážitky ale jen o to kdo měl nějaký problém na dané téma " soud , policie, domácí ....nebo jen upozornit na určitou lokalitu kde se to nejvíce stává .
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
lmusialku abych ti to zjednodušil stačí napsat ano nebo né.Posílám i SZ na podporu odpovědi.Díky Petr
H
hymer662Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

lmusialku abych ti to zjednodušil stačí napsat ano nebo né.Posílám i SZ na podporu odpovědi.Díky Petr


Petře, cením si Tvé aktivity, ale právě i takové příspěvky, jako Tvůj je ten plevel... Asi to vidíš jinak, ale s tím se nedá nic dělat.

Nemusím psát ANO/NE, ale napsal bych to jako HERMAN.
Toto vlákno si zaslouží podle mého názoru jen diskutovat o jádru problému, proč? ... dále bych se opakoval, nic víc nic míň.
P
PeterSČlen
Přidáno před 9 let
K VECI:
znám jedného karavanistu, ktorý odignoroval predvolanie - po 4 mesiacoch nemá žiadnu reakciu z GRE.

Ja mám predvolanie o 2 mesiace, riešil som to už pred cca 3 mesiacmi cez jedného GRE/SK, ktorý kontaktoval Polygyros políciu aj prokuratúru. Odtiaľ sa ponúkol jeden právnik na zastupovanie ......( biznis ako sviňa ...... :):he ). Napriek všetkému som si ho vybral na zastupovanie, zaplatil mu na účet 80e - to len zato že preštuduje môj spis a potom ponúkne cenu za zastupovanie). K dnešnému dňu žiadna reakcia z jeho strany.
Dúfam, že už všetci tam skapali ........ :(
Dôvod ? - takéto miestne priestupky (abo porušenie zákona?) nech rieši polícia na mieste blokovou pokutou a nech nepreháňa ľudí cez pol Európy na pojednávačky. Všade existujú kšefty, spolupráca rôznych orgánov, no a toto je jedna ukážka "spolupráce" polície a prokuratúry.....!t
Bloková pokuta by šla do štátneho rozpočtu, tak sa dostala/dostane "odmena za zastupovanie" do súkromného vrecka. Štát nie len že nedostane nič, ale musí platiť administratívu, preklady, aj SK orgány robili preklad do SK, následne polícia mi to odovzdala. Takéto "aktivity" sa nedajú ani len porovnať s vytiahnutou markízou.

Ak má niekto KONKRÉTNE INFO nech píše, ostatní LEN ČÍTAJTE a poučte sa na hlúpej chybe iných! :x:_

Inak som v pohode, odignorujem to komplet a počkám na ich reakciu/pokutu.
Otázka: Myslíte si, že budem mať problém na GRE hranici pri najbližšom vjazde na ich územie?
Ak áno a vymením ŠPZ - bude to OK? - riešil to už niekto takto ?
Upravil PeterS dne 27.08.2015 11:32, před 9 let
T
TompetrČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

trend napsal:

Otázka: Myslíte si, že budem mať problém na GRE hranici pri najbližšom vjazde na ich územie?
Ak áno a vymením ŠPZ - bude to OK? - riešil to už niekto takto ?


Myslím, že na hranicích mít problémy nebudeš. Poslední dva roky při cestě přes hranici jak celníci viděli pasy EU, jen mávli rukou a jelo se dál.
Při cestách po Řecku jsme letos o policii nezavadili, to bych byl taky klidný.
Ledaže bys udělal nějaký další přestupek (havárii), byla u toho policie a někdo si to spojil v databázi a pak bys na to teoreticky mohl dojet.
PS: přestupek je určitě evidovaný na osobu, změna SPZ asi nemá smysl....
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
P
PeterSČlen
Přidáno před 8 let
Dlho som tu nebol, mám info od kamaráta - mal problém s predvolaním za vytiahnutú markízu, free kempovanie v GRE- Sithónia. Záver: Zaplatil 80 euro svojmu "obhájcovi" - Grékovi, ktorého mu dohodil iný Grék na SK. Odvtedy má s tým pokoj. Čudné ale ...... Som poučený aj ja, na markízu - že je na aute v GRE som už zabudol, ............ prajem pekné dovolenky všetkým !
T
TheaNováček
Přidáno před 8 let
Takže...2014 jsme byli v Řecku.V únoru 2015 přišlo předvolání k soudu na září 2015. Během července jsem posílala úředně ověřené vyjádření - přeložené do řečtiny - doporučeně na policejní ústředí v Polygyros. Dodnes nepřišla žádná odpověď,rozsudek,pokuta, ani nic dalšího. Jen upozorňuji, že jsem přiložila kopii dokladu z kempu, ve kterém jsme se ubytovali ten večer,kdy si nas poznamenali na kus papíru na pláži,kde jsme zastavili u skupinky italských a německých karavanů.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Ako je to v Grécku s voľným stáním tento rok? Horšie, či lepšie?
J
Jirka a HankaČlen
Přidáno před 7 let
Stojíme u Asprovalty už druhý týždeň, políciu sme nevideli. V túto dobu asi nebude nikde problém.
Juraj
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Jsme zde již skoro 4 týdny a zatím nás policajti 1krát upozornili,že zde není kemp a tak jsme popojeli o kousek dál.Momentálně Peloponés pod Messini.Policie projíždí denně a nic se neděje.Markýzu a klíny raději nepoužíváme,někteří D a hlavně F se předvádí, co vše mají s sebou.
Jarda
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let
Díky za super zprávy, hrozně vám závidím, ale už za měsíc se přidáme :D
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
R
Roman OTRČlen
Přidáno před 6 let
Zajímavá informace ke kempování na divoko v Řecku na kterou jsem narazil při brouzdání netem:
http://eu.camperi...ld-camping
Je tam PDF dokument ke stažení, který snad může pomoct, pokud byste měli problémy pi parkování v Řecku.


A ještě jeden: Arrests for wild camping in Halkidiki! :(
https://sithoniag...d-camping/
Výňatek: Wild camping law enforced
Until now free campers have gotten away from punishment but this is already changing beginning this year (2017). The wild campers have grown to such a number that the authorities now have started to patrol the beaches.

Chystáme se v září na první cestu do Řecka a vypadá, že jsme začali příliš pozdě a nejlepší doby už jsou pryč ...
Upravil Roman OTR dne 04.06.2018 15:17, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,044,698 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25242 sekund | Průměrně za: 0.25242 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB