Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 emise - kde mi je změří: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

emise - kde mi je změří

Poslední aktualizace před 6 let
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Dneska mě vyhodili ze třech míst, kde měří emise. Výrobce auta FIAT, ale tovární značka MOBILVETTA - a to je ten problém. Kvůli tomuhle slůvku mi nechtějí změřit fiata. Víte někdo, kde mi to v tom našem byrokratickym blbákově změří, abych to neměl moc daleko ?
Díky
Upravil Fun dne 11.10.2013 17:14, před 10 let
VeraVeraČlen
Přidáno před 10 let
Praha Stodůlky,Jeremiášova - s tovární značkou Weinsberg /na Fiatu/ a LMC Caravan /na Mercedesu/ prozatím neměli problém-firma se jmenuje Emise Dědek,STK Diskard.
autoservisautoservisČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Lubino napsal:

Dneska mě vyhodili ze třech míst, kde měří emise. Výrobce auta FIAT, ale tovární značka MOBILVETTA - a to je ten problém. Kvůli tomuhle slůvku mi nechtějí změřit fiata. Víte někdo, kde mi to v tom našem byrokratickym blbákově změří, abych to neměl moc daleko ?
Díky


Tohle snad ani nebudu komentovat, ale už se tu ničemu nedivím.
Pokud nepochodíš, dej mi vědět, pošlu ti kontakt na "pojízdný emise" a bude to bez problému. Jsou z Kralovic, tak bys to neměl snad moc daleko. Je to sichr, používám je na vozidla který servisuju už mnoho let ve spokojenosti.
H.
H+M caravan
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Ten kontakt mi prosím pošli, budu mít sichr kdyby nic nevyšlo. Rozhodil jsem sítě, ale všichni chtějí vidět napřed techničák. Dekra v Praze na Chodově prý změří cokoliv, ale čas mě tlačí a je to z ruky. Vy co máte auto od Harmáčka a asi stejnej zápis v TP to řešíte jak?
MTSMTSČlen
Přidáno před 10 let
Když přijedeš do Prahy na Prosek, tak ti emise naměřím na počkání !n

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Děkuju všem za nabídky a rady. Nakonec jsem si našel STK, kde mi emise změřili, ale že by z toho mohli mít průser, řekli také. Proto jsem slíbil, že to nebudu nikde vyprávět a neprásknu je. Hlava mi to stále nebere, to je snad možný jen u nás. Auto koupený v ČR, 4 roky starý a kvůli emisím jsem najel 150km a takový obstrukce.
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 10 let
Je jasný, že to vypadá nepochopitelně. Ale je to tak. Rozhodující je značka vozidla a ne použitý motor. On totiž je ten motor jinak zastavěn než třeba v tom Fiatu. Stačí malá změna na výfuku nebo na sání a všechno je jinak. Už jsem to tady kdysi psal. No a oprávnění měřit emise se vydává na značku vozidla. Samozřejmě oprávnění něco stojí a těch obytných aut se třeba neudělá za dobu platnosti osvědčení tolik, aby se to vůbec stanici vyplatilo. Je to vlastně ekonomický problém. Jedinná možnost je si nejdřív na stanici zatelefonovat, jestli konkrétní značku vozidla umí. Pak bych ještě ocenil to neprozrazení stanice. Ona je doba zlá a většina problémů s emisema a STK vzniká, že se někdo pochlubí třeba v hospodě. Taková zpráva se pak šíří větší rychlostí, než má internet.!)
Standa2
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let
@Standa2

No, je prima, ze jsi nam to takto vysvetlil.

Ja to vydim jinak, zase jsme vyrobili pakarnu, kde neni, hlavne, ze to umime vysvetlit. Neznam pripad, ze by Nemec odjel z emisi z neporizenou, ze Fiat neni Fiat :D
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 10 let
Já za to opravdu nemůžu. To není můj zákon. Já ho jen musím striktně dodržovat.:_
Standa2
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Moje auto má klasický šasi ducato se seriovou kabinou, žádnej integrǎl, ale chápu že se jede podle zfušovanýho zákona a údajů v TP a tam to napsaný neni. Bylo mi řečeno, že jediný místo, kde mi to oficiálně změří, je DEKRA v Praze na Chodově. Tam se mi moc nechtělo, v týdnu na to nemám čas. Prodejce auta V.Harmáček z Mariánek mi do telefonu prudce sepsul, abych si nevymýšlel kraviny, že jsem první kdo má problém. Teď jen doufám, že se do dvou let situace změní a nebudu to řešit znovu.
MTSMTSČlen
Přidáno před 10 let
nezmění :o

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let
@Lubino

Mel jsem podobny problem s vestavbou. Chce to proste se nevzdat a nenechat si sr... na hlavu. Dnes mam dobrozdani od MDCR a je po problemu. Proste buzerovat uredniky, nedat jim spat, sestavit argumenty atd. Dokud se toto nenaucime, tak holt muzeme kroutit hlavama, ale v podstate si za to muzeme sami, bohuzel :(
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Máš pravdu, že bych to zkusit měl. Protože tohle je neuvěřitelná buzerace kvůli jednomu slovu. Nevěřím, že si někdo v ČR koupil povolení na Mobilvettu, když jich tu jezdí několik kusů nebo že to vůbec někoho napadlo. Při pročítání seznamu značek na TK, který můžou měřit, jsem neviděl ani jednu značku obyt.aut
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 10 let
To máš jen polovinu pravdy. Pokud je to dáno metodikou, že to tak je, tak asi není o čem diskutovat. Na základě nekonečných stížností z řad občanů na provádění měření emisí a STK jsou za porušení metodiky tresty velmi přísné.
Je dobré to vědět, jak funguje. To si pak ušetříš čas a stresy. Ale mám obavu, že v tomto konkrétním případě toho moc neuděláš ani když budeš buzerovat úředníky. A taky se přikláním k tomu,co napsal MTS. To se jen tak nezmění. Divit se nemůžeme. pro samé střídání ministrů není čas schvalovat zákony a jejich změny.
Standa2
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 10 let
Stando, tak poraď způsob jak se legálně dostat ke změření emisí? Jak vidím, povolení nemá asi nikdo. MTS byl odvážnej a měření mi nabídnul nebo je to jinak?
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let
@Standa2

O cem to mluvis? Co s tim ma spolecneho ministr? Asi nemas predstavu o tvorbe legistativy a rezortech. Promin, ale minule jsi me doporucil dovest tovarni vestabu jako dodavku a pak ze se to predela - zcela zbytecne, vse bylo legalni. Bylo by dobre, kdyby si s tim striktnim dodrzovani zakonu zacal u sebe.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 10 let
Co dodat? Ukecal jsi mě Orlíku. :-)
Prostě zákon podepíše Vajglon Hnuson, ktarý se bojí napsat i své jméno. Ale zase všude byl a všechno zná. Teda když zrovna není ministr po ruce.
A poradit Tobě není možné. Rozhádáš si ministerstvo dopravy a Dekru a chceš poradit co s tím? Kdo umí v takovém případě poradit? Já ne.
Standa2
Upravil Standa2 dne 12.10.2013 21:10, před 10 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Standa2 napsal:

Co dodat? Ukecal jsi mě Orlíku. :-)
Prostě zákon podepíše Vajglon Hnuson, ktarý se bojí napsat i své jméno. Ale zase všude byl a všechno zná. Teda když zrovna není ministr po ruce.


Co to placas ? Lubino se te ptal na legalni emise na bezne dodavce, zatim si moc neporadil. Bohuzel mam s tebou stejnou zkusenost. Blaboleni s tebou o nicem je pro me ztrata casu.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 10 let
Budu rád, když mi to Lubino napíše sám. nepotřebuju Tě jako tlumočníka i když jsem rád za každý názor. My takovýmu typu lidí jako jsi Ty říkáme prudič. Proč se staráš o něco co se Tě zdaleka netýká mi není jasné. A podotýkám znova, že kdo nadává na Ministerstvu a nebo v Dekře tomu se těžko pomáhá. Jo a na tu Tvoji zprávu ti nebudu odpovídat. Souhlasím s tím co jsi napsal v poslední větě, ale vztaženo k Tobě. Nic víc a nic míň.
Standa2
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let
Na rozdil od tvych zdejsich blabolu naprosto o nicem a pouhych konstatovani zakonu, se podivej na vyjadreni MDCR k ridicaku sk.B v zapati techto stranek. To je moje prace a co jsi udelal pro karavanisty ty ?

@Lubino
Nenech se odradit, sel jsem do boje s MDCR 2x a da se to vyhrat. Chce to jen mit pripravene logicke argumenty, hodi se znalost evropskych zakonu. Napoprve to asi nebude, ale pokud se zadari, je to naporad.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 12.10.2013 22:09, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,651 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29934 sekund | Průměrně za: 0.29934 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB