Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Konec roamingu 15. června v EU v roce 2017: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Konec roamingu 15. června v EU v roce 2017

Poslední aktualizace před 7 let

Anketa: Máte chytrý telefon?

    Ano [78/91]86 %
    Ne ale chci ho [0/91]0 %
    Ne [13/91]14 %
C
codyČlen
Přidáno před 9 let
Trh spravil velke ho... Po regulacii cien z pred par rokov doslo ku znizeniu cien o cca 80%, predtym vsetci svorne tvrdili ze sa to neda a ze by ich to polozilo. Takze ano trh si reguluje mnoho veci ale toto je take specifikum kde to evidentne nefungovalo a ani nefunguje.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 9 let

Citovat

cody napsal:

http://europa.eu/...265_en.htm

Already from April 2016, roaming will become even cheaper: operators will only be able to charge a small additional amount to domestic prices up to €0.05 per minute of call made, €0.02 per SMS sent, and €0.05 per MB of data (excl. VAT). This maximum roaming charge is about 75% cheaper than current roaming caps for calls made and data.


Díky, ano máš pravdu je to tak. Ale ve výsledku to bude pro všechny kdo mají paušál v podstatě koncová cena.

Přidávám přehlednou tabulku z http://www.cnews....ervna-2017


Roamingový plán
[autotable]
::Od 1. července 2014::Od 30. dubna 2016::Od 15. června 2017
odchozí hovory::strop 0,19 € (6,27 Kč s DPH) ::domácí cena + 0,05 € (1,65 Kč s DPH)::domácí cena
příchozí hovory ::strop 0,05 € (1,65 Kč s DPH)::0,05 € (1,65 Kč s DPH)::bez poplatku
SMS::strop 0,06 € (1,98 Kč s DPH)::domácí cena + 0,02 € (0,66 Kč s DPH)::domácí cena
MB dat::strop 0,20 € (6,60 Kč s DPH)::domácí cena + 0,05 € (1,65 Kč s DPH)::domácí cena

[/autotable]
Fun
Smile
Upravil Fun dne 05.07.2015 15:26, před 9 let
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 8 let
Doufejme, že dřív skončí celá zatracená EU
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Ale to se pak zase vrátí roaming:_
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Ale to se pak zase vrátí roaming:_

Radši 10x roaming než celou EU
K
karmenČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

lada721 napsal:

Ale to se pak zase vrátí roaming:_

Radši 10x roaming než celou EU

:^
...navíc se vsadím, že i kdyby úředník nakrásně zrušil to, čemu dnes říkáme roaming, vymyslí jiný paskvil - tj. úlitbu operátorům, kterou zaplatíme jinde
...cesta vede jedině přes ekonomické páky, ale když nejsou ovce schopny vyvinout spotřebitelský tlak ani u hloupé nutely, jak by to mohly dokázat v takové oblasti, jako jsou telekomunikace
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

má někdo nějaké nové informace jak se to s roamingem vyvíjí ???

Díky Lukáš
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
15. června roaming končí.
Fun
Smile
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
je to opravdu definitivní??? Znamená to tedy, že jestli mám teď neomezený tarif pro ČR budu ho mít neomezený včetně dat i v rámci EU???
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

korec80 napsal:

je to opravdu definitivní??? Znamená to tedy, že jestli mám teď neomezený tarif pro ČR budu ho mít neomezený včetně dat i v rámci EU???


:he sni sladce... zni to hezky o cem premyslis :t!c ale neboj se oni neco vymyslej aby nas oskubali a potecou z nas dalsi dolace !t Nebude to treba roaming ale dan z odebirani sluzeb v zahranicnim pasmu... A nebo se ceny zacnou dokonce odvijet od vzdalenosti k tvemu bydlisti na smlouve (jako to maji v USA u nekterych spolecnosti) takze v Nachodsku si zavolas zadarmo, do Wroclawi se dovolas jakobys mel mezimesto ale beda jestli mas znameho na ZAPAD od Prahy nebo dokonce v Asi.... To uz bude cena dvojnasobna.... Zkratka vzdalenostni pasma.... A roaming muze byt skoncenej klidne 10x... Doufam ze se mylim ale bojim se ze driv nebo pozdeji to takhle dopadne.... :| :c

Ale samozrejme Ti preju aby ses nemylil a opravdu to aspon chvili bylo tak jak se domnivas. :^
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 24.02.2017 22:27, před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

korec80 napsal:

je to opravdu definitivní??? Znamená to tedy, že jestli mám teď neomezený tarif pro ČR budu ho mít neomezený včetně dat i v rámci EU???

Ano, je to tak.
Fun
Smile
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
no byla by to vážně pecka fune, koneckonců doufal jsem, že mi odpovíš právě ty, protože se mě zdá, že v této problematice máš dost informací !)

Ale musím přiznat, že jsem stejně skeptickej jako florian, nemůžu zkrátka uvěřit, že to fakt skončí. Předpokládám velké změny u našich operátorů, určitě to nezůstane bez odezvy...
RobertRobertČlen
Přidáno před 7 let
Pamatuji dobu, kdy stála min. volání ze zahraničí cca 70Kč a 'SMS 10. Proti tomu bude tohle zlevnění prkotina. B)
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Robert napsal:

Pamatuji dobu, kdy stála min. volání ze zahraničí cca 70Kč a 'SMS 10. Proti tomu bude tohle zlevnění prkotina. B)


Volani ze zahranici stoji stale temer 70Kc a sms je myslim stale za Kc 10... ja uz se v Evrope citim jako doma :-)
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
A až skončí EU a všechny roamingy a všichni pojedou ve svých starých měnách....tak češi přijmou Euro a budou se hrozně divit, že to nikdo nechce, krom vyčůraných a lenivých firem... :-) pořád máme nejdražší volání a tomu tak zůstane, neboť je to všem jedno
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
AldaGSAldaGSČlen
Přidáno před 7 let
http://mobil.idnes.cz/eu-roaming-shod...b_tech_oma

Dobrý je, že se teď bude dát hravě srovnat cena neomezeného tarifu v ČR a např. v Polsku.
Bohužel není možné s českými operátory vy***at tím, že si pořídíte např. polskou kartu a budete jí používat v ČR.
Protože ty ceny máme fakt mnohem vyšší !k.

Ale ať je to jak chce, zrušení roamingu mě těší, hlavně kvůli datům. Na cestování je to super :_
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

AldaGS napsal:

http://mobil.idnes.cz/eu-roaming-shod...b_tech_oma


Ale ať je to jak chce, zrušení roamingu mě těší, hlavně kvůli datům. Na cestování je to super :_


no tak se dal tes a neslintej u toho, jinak se bohuzel asi uslintas k smrti.... tot jen takovej ftip, ted bohuzel hola pravda ze treba Vodafone radeji lecos zrusi nez aby byly napriklad data bez roamingu....

http://mobil.idne...ratori_LHR

Zatim je to jen u ciste datovych sim ale nemam zadne iluze o tom ze to bude nasledovat i u beznych simek s volanim a ze se tyhle svinarny chytnou i ostatni operatori... Proste cehuni budou platit jak mourovati at se deje co se deje.... Uz jsem to tu pred nedavnem psal a bohuzel se to zacina vyplnovat.... Vsak oni uz na nas neco vymyslej abysme platili dal to co platime...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 10.05.2017 15:46, před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Volani ze zahranici stoji stale temer 70Kc a sms je myslim stale za Kc 10... ja uz se v Evrope citim jako doma :-)


Nevím, co používáš za tarif. Já si většinou u Vodafonu nastavím "roaming na den", kdy za 69 Kč 24 hodin volám, SMSkuju a datuju (do 100MCool jako doma (což u neomezenýho tarifu znamená tolik minut a sms, kolik budu chtít - data se po 100 MB zpomalí). Při klasickým roamingu bych platil za hovor 6,30 při volání do EU, 7,47 při volání mimo EU a za SMS 1,99. Příhozí hovor vyjde na 1,66.
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:

Zatim je to jen u ciste datovych sim ale nemam zadne iluze o tom ze to bude nasledovat i u beznych simek s volanim a ze se tyhle svinarny chytnou i ostatni operatori... Proste cehuni budou platit jak mourovati at se deje co se deje.... Uz jsem to tu pred nedavnem psal a bohuzel se to zacina vyplnovat.... Vsak oni uz na nas neco vymyslej abysme platili dal to co platime...


T mobile už více jak měsíc má datový tarif s EU roamingem, funguje to a kupodivu jsem zatím nepřišel na žádnou sviňárnu.... 10GB na měsíc za 499 se závazkem a nebo 649 bez závazku mi přijde jako slušné. Mají i hlasové tarify.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,720,488 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28912 sekund | Průměrně za: 0.28912 (0) sekund | Dotazy: 152 | Použitá paměť: 2.39MB/4MB