Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výměna třecího segmentu u WS 3000: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výměna třecího segmentu u WS 3000

Poslední aktualizace před 3 roky
langi70langi70Člen
Přidáno před 11 let
Zdravím všechny karavanisty. Rozhodl jsem se podělit o sve zkušenosti se stabilizátorem WS 3000. Mám karavan z roku 1997 , který jsem před pár lety zakoupil a jiný karavan jsem nikdy neměl. Nevěděl jsem jestli stabilizátor funguje jak má, ale moc jse mi to nezdálo. Ukazatel opotřebení byl zhruba na 50 %. Tak jsem si řekl, že z tím zkusím něco udělat. Výměna třecího segmentu nebyla jednoduchá (viz.fotografie), ale vyplatila se. Po výměně je ukazatel na maximum v" + "a konečně vím co znamená stabilizace karavanu :), opravdu, je to hodně znát.
Pro všechny co váháte , vřele doporučuji.:^
Radek , Peťa a Lukáš 14 a :i Daisy
Peugeot 5008 + Averso 500 TK
langi70 Připojili následující obrazek:
img_20130902_203808.jpg Obrázek nebyl nalezen img_20130902_204147.jpg img_20130902_204013.jpg
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Zdravým všetkých.Trocha oprášim toto vlákno,ja mám hobby r.v.2003 a stabik WS 3000 tieš som vymenil predný segment a v pohode stabilizuje ale zadný segment bohužial výrobca nevyrába.
V mojom prípade ten zadný je opotrebovaný na hranici kedy by ho trebalo vymeniť.
Tak moja otázka znie:stretol sa už niekto z Vás s týmto problémom alebo proste treba vymeniť celý stabik za nový? Za odpoveď vopred Ďakujem
S pozdravom Lubo
KotaKotaČlen
Přidáno před 6 let
Myslím, že v vyrábí a seženeš...
https://www.svetkaravanu.cz/treci-des...-od-082002
Mondeo 2,2tdci + Hobby 460 ufe 2003
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Ďakujem za odkaz ale ja mám ten starší stabilizátor ktorý sa vyrábal do roku 07/2002 ten novší sa vyrábal od roku 08/2002 a na ten už výrobca ponúka 2 ks segmentov.
Aj tak vrela vďaka.
S pozdravom Lubo
prokydaprokydaČlen
Přidáno před 6 let
Lubo, ten se také nechá sehnat a dokonce i v tom e-shopu, co dával odkaz z Kota:
https://www.svetkaravanu.cz/treci-des...-do-072002
Hobby Exclusive 495
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
keď píšeš že sa to dá zohnať ,tak som tam volal ale nikto to neberie,takže som napísal Email a podrobne som vysvetlil čo potrebujem.Dúfam že sa to podarí a ten zadný segment budú mať ,potom dám vedieť.

Automatické sloučení 04.09.2018 12:28:
Zdravým všetkých.Dnes som konečne dostal odpoveď na emil čo som písal ohľadom zadného trecieho segmentu na WS 3000 . Takže odpoveď znela že nie je možné dodať požadovaný segment pretože na tomto typu stabilizátoru sa mení len predný segment.
Tak je to tak ako som si myslel že keď sa mi opotrebuje celkom ten zadný segment tak budem musieť vymeniť celý stabilizátor :( Popri tom som zisťoval s akého materiálu sú vyrábané tieto segmenty tak podľa mňa je to PERTINAX (ale keď sa mýlim tak ma prosím opravte ) premýšľal som o tom že by som dal vyrobiť takýto segment, bolo by to omnoho lacnejšie.

Automatické sloučení 15.04.2019 12:59:
Zdravím všetkých. Tak predsa som zistil s akého materiálu sa vyrábaju trecie telieska do stabíkov.Je to pertinax-TEXTIT,takže stačilo zohnať gulatinu s takým priemerom a dať to vytočiť sústružnikovi podľa starého kusu.
No a stabík je zahranený pretože je fakt že tie zadné telieska nevyrábajú.Takže nakoniec to možno pomôže niekomu čo má podobný problém.

Automatické sloučení 15.04.2019 13:05:
Ďalšie fotky.
S pozdravom Lubo
Upravil lubodano dne 15.04.2019 13:05, před 5 let
lubodano Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
macourekNováček
Přidáno před 5 let
Dobré den,
to zní zajímavě. Uměl byste mi ten vyrobený díl zajistit a poslat na dobírku? Jak se pak mění, ten starý se vyseká a nový vlepí silikonem? Díky Honza
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj.Samozrejme mohol by som ten segment zadný dať vyrobiť sústružníkovi ale nejakú dobu by to predsa trvalo(tak týždeň)pokial by si súhlasil tak potom mi len pošli na SZ adresu.
Čo sa týka vybratia starého segm.musíš stabík zmontovať z nájazdovej trubky,dať najlepšie do sveráku, otvoriť stabík (ako ked zapájaš príves)a od zadu ten segm.vyklepneš zahnutov tyčkov a kladivom.
No a ten nový vyrobený je dosť tesný ale dá sa prstami zatlačiť ale ja osobne som ho trocha prilepil aby sa predsa nepretočil a to silyk.FIX ALL.
Osobne som už najazdil s takto vyrobeným zadným segm.asi 3000km a pravdaže predný segm.som musel trocha na dvoch až troch závitoch povoliť lebo ten zadný je už Ok a má dostatčnú hrúbku.
S pozdravom Lubo
M
macourekNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj,
díky moc, kontakty jsem ti odeslal,
měj se fajn
S
Sedla84Nováček
Přidáno před 3 roky
Existuje i levnejsi zdroj na treci segmenty, napr.: https://www.vapp....od-08-2002
Upravil Fun dne 02.07.2021 09:59, před 3 roky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: macourek, lubodano, langi70, Kota, prokyda, Sedla84

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,664,713 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18741 sekund | Průměrně za: 0.18741 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB