Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavan shop České budějovice: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavan shop České budějovice

Poslední aktualizace před 6 let
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj karavanisti,

jelikož postrádám v Českých Budějovicích nějaký shop(kamenná prodejna) s kempingovým vybavením a mám prostor i nějaké finance, zabývám se myšlenkou, že bych nějaký krámek otevřel. Tak se chci zeptat, jestli by jste uvítali kamennou prodejnu i třeba s e-shopem na okraji Českých Budějovic. Jestli by byla zajímavá otevírací doba i o víkendu, představa je třeba úterý-sobota, nebo středa - neděle. Dále bych mohl nabídnout i třeba mytí karavanů, pneuservis a drobné opravy, spíše motorových částí(motory, brzdy, osvětlení), výměny olejů atd. Příprava na STK.

Otázka tedy zní, byl by vůbec zájem hlavně asi od Vas jihočechů?

Jakou jinou službu by jste uvítali v Č.Budějovicích co se týká karavanů?

Jinak abych se trochu představil, jsme rodinná firma podnikající přes deset let v kamionové dopravě s vlastním zázemím a servisní technikou. Karavaningu se věnujeme řadu let a proto by jsme chtěli posílit naše podnikatelské pole působnosti.

Rád uvítám jakékoliv připomínky a nápady.

Děkuji Mirek
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let
No já bych to uvítal každopádně! !):^
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím Vás
Potencionální zákazník rozhodně budu .. Ovšem u nás na Jihu v tomto podnikat nebude lehké , malé platy , vidlácké povahy , tak laciné potraviny ty tu frčí ..))) . Překupníků od Německých velkoprodejců je po internetu taky dost . Jestli to ale bude jen doplněk a hobby k jinému podnikání , tak snad ...
Samozřejmě fandím !
PeropPeropČlen
Přidáno před 11 let
Určitě dobrá a zajímavá nabídka,ovšem jestli máte možné kontakty na dodavatele dílů podle katalogu. Určitě fandím a i možný zákazník. Per.
cestovatel ze Šumavy;y
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 11 let
Nakontaktovat katalogové prodejce mám v úmyslu. Jaké jiné služby by jste třeba uvítali, servis nebo revize plynu?
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
servis a revize elektro a plynu bych uvítal. Pokud bude k dispozici sortiment náhr. dílů, kompletní servis na karavan a bude k dostání kempingové zboží, myslím že to bude pro mě zajímavé. Rozhodující je také cena a solidnost prodejců - tady jsem v poslední době trošku zklamán.

držím palce a dej řádně vědět od kdy a kde :_
Yetti
radek54radek54Člen
Přidáno před 11 let
Já bych byl nadšený. Do Budějovic to mám kousek a stejně přes ně dvakrát týdně projíždím. Doufám, že plán vyjde :g
Radeček
P
PpČlen
Přidáno před 6 let
Pls nevíte o nějakém šikovném elektrikáři nebo servisu který by mi komplet namontovali a zapojili solar na dodávce kterou budu přestavovat, případně i vyřízli a osadili střešní okna?
Samozřejmě bych chtěl být u toho abych viděl kde co a jak je udělané abych byl v případě poruchy v obraze a mohl si opravu řešit sám.
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 6 let
... vždyť snad kromě Hellors ve Strakonicích nic na jihu není. Velké úpravy jako solár, mover, nádrž atd. máme za sebou, ale jeden nikdy neví. Určitě bych uvítal. Držím palce.
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 6 let
V Dubičném u Č.B. je prodejna CZECHMARINE. Pán prodává věci primárně na lodě, ale má i nějaké základy na karavany(popř. objedná). A servis karavanů dělá Honza Čížek z Habří. www.caravanservis.cz .
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ro-Mi, Mikey, Roberto, Perop, Yetti, radek54, Pp, OldJuhy, gruntik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,639,892 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13282 sekund | Průměrně za: 0.13282 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB