Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Parkování karavanů v Praze: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Parkování karavanů v Praze

Poslední aktualizace před 6 let
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
O
Olda MatuČlen
Přidáno před 11 let
ty jo, na to snad nemají ani Pražáci :o
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let
Zajímavá nabídka za vytápěné stání. Za podobné ceny se stojí v otevřených halách. Budu o tom uvažovat
JarMarJarMarNováček
Přidáno před 11 let
Poslal jsem SZ. Marcel
Marcel 52, Jarka 46, dvojčata Verča & Kačka 21 + jorkšír Žofka
H
HonzaOlinaNováček
Přidáno před 11 let
Zajímavá nabídka, posílám SZ.
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 11 let
Připojení na 230V v ceně.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
smartass1smartass1Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

smartass1 napsal:

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)


...bydlet mám kde, o hypotéku skutečně nemám zájem, děkuji za nabídku....v Praze není mnoho možností pro parkování karavanu přes zimu pod střechou a bez mrazu, položil jsem zde dotaz, zdalipak by neměl někdo zájem využívat toto stejně, jako já, nic víc. Pěkný den a ahoj.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
S
SharikČlen
Přidáno před 11 let
jinak pro mimopražský 1000-1500kč je cena za parkování na hlídaný ploše .
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let
Co člověk ušetří , když má stání na svém .. Nemít ale kde a auto za 2 mega , jdu do toho ...
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Katmar napsal:

Citovat

smartass1 napsal:

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)


...bydlet mám kde, o hypotéku skutečně nemám zájem, děkuji za nabídku....v Praze není mnoho možností pro parkování karavanu přes zimu pod střechou a bez mrazu, položil jsem zde dotaz, zdalipak by neměl někdo zájem využívat toto stejně, jako já, nic víc. Pěkný den a ahoj.


Nic si z toho nedělej ! Poslední dobou je to zde bohužel " pro dobrotu, na žebrotu " ...:^:_:o
A vypadá to, že bude hůř. p)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

smartass1 napsal:

Citovat

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.


...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)


@smartass1
Domečky (ruiny) v Praze začínají tak někde kolem 5/7Mega, 1.900,- x 12 = 22.800 ročně, za 300 - 400 let to máte zpátky. Jj. není nad dobrou radu :g

@Katmar Je to super nabídka, nebýt to tak daleko, jdu do toho.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
T
tomas3Člen
Přidáno před 6 let
Jeste plati nabidka? Posilam.zpravu
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Katmar, Olda Matu, Deda Lebeda, JarMar, HonzaOlina, smartass1, Sharik, Roberto, mb, Vajglon Hnuson, tomas3

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,947 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17556 sekund | Průměrně za: 0.17556 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.09MB/4MB