Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Baterie u dřezu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Baterie u dřezu

Poslední aktualizace před 7 let
L
Liba326Nováček
Přidáno před 11 let
Ahoj,
prosíme o radu ohledně baterie u dřezu. Kape nám voda z baterie. Diky Liba a Jirka
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj ,
co tak vložit foto baterie ? Popis Kartušová či sedla.
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
L
Liba326Nováček
Přidáno před 11 let
Promiň, špatně jsem se vyjádřila. Né, z baterie, ale pod baterií, kolem přívodu vody.
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 11 let
Tak to pořádně zkontrolujte připojení , hadice či dotažení hadicové spony ,zdali tedy teče na připojení baterie.
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Me to delala kartuse a tesneni v ni. Vypadalo to jakoby to teklo pod baterii. Pokud mas dobre pevne pripojene hadice na zavit tak vyndej kartusi z baterie a jukni na ona 3 tesneni.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
R
radekkorkNováček
Přidáno před 7 let
Jo tak nejspíše pomůže upravit těsnění...
Ale i i tak kdyby něco, tady máš nějaký článek o této opravě: https://eshop-sch...tup-opravy
Snad ti to alespoň nějak pomůže :)
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Jen jestli dotyčný bude čekat 4 roky na tvojí radu. Přestalo ho to bavit a od roku 2015 se tady už nepřihlásil.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Vidím že ten príspevok je už starší možno to už máš vyriešené ale ja som mal podobný problém tieš mi batéria tiekla odspodu ale nebolo to od prívodu cez hadice ale okolo káblov na spínanie čerpadla tak jednocho som ju vymontoval rozobral natlačil som montážne lepidlo z vrchu od spodu okolo tých káblov a batéria slúži doteraz
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, já jsem se mrzel více, jak šest let s karavanovými směšovacími bateriemi London, po výměně (speciálních silikonových) "O" gumiček v krátké době zase odkapávání, až tečení. Vrcholem byly zdeformované červené přívodní otočné trubičky vodou teplou 55°C. Tak jsem je všechny vyrval a zahodil - dřez, umyvadlo i sprcha a nahradil bytovými pákovými bateriemi, už jsem sem dával nejméně dvakrát odkaz na fotogalerii, která je ale mimo tyto stránky, jak jsem to vymyslel. A mám pokoj od kohoutků na dvacet let, tedy jen ten karavan, já zde tak dlouho určitě nebudu. Čáo, Pepa
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
To si spravil dobre nie je nič nad stavanú klasiku možno k tomu prikročím aj ja keď už nebudem mať do čoho pichnúť veď vieš ani tam ani tam:lA obavy mať nemusíš budeš aj tak s nami spolu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Liba326, Kopecny, Me2d, radekkork, Vasu, lubodano, Doskocil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,685,262 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17928 sekund | Průměrně za: 0.17928 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.9MB/2MB