Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Apalucha - je zájem?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Apalucha - je zájem?

Poslední aktualizace před 4 roky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
K Radaně určitě rádi přijedeme již po třetí, ale ještě nevím zda budu mít volno. Podzim opět o termínu, ale to je daleko aby se to nekrylo s vestavbama. Tak hlavně aby s tím že nebude jezdit Yetti, nepřestali jezdit i ostatní, přeci jen velký GURU je mystická osůbka...
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
YettiYettiČlen
Přidáno před 8 let
Nikdo ho neviděl a furt ho někdo řeší ;-) .... Za chvilku vyrážím směr Prágl na kukandu na výstavu ...abych byl moudrej až budu řešit vestavbu :-)

Míro,
žádná akce nestojí a nepadá mojí účastí. Kanadu zorganizuju jen když tam pojedu, ale protože mám poslední dva víkendy volnější a pak volno jen když se něco nepovede, nemužu řešit termín. Nejedná se o ledajaké zázemí a tak bych tam měl být.
K Radaně můžete jet i sami, termín je daný a já to pomůžu domluvit a zajistit. Tam bych taky moc rád, ale je to s časem špatný.

Automatické sloučení 19.05.2016 08:43:
Ahoj kamarádi,

mám jeden návrh pro rodinu s dětma. 17.-19.6. bude opět u kamarádky na louce taková menší, outdorová akcička s živou mjůzikou, rukodělnými pracemi a příjemnou zábavou. Je to taková volnější záležitost. Je možné ke stávající sestavě přibrat další osádky. Počet je však omezen cca na max 10 posádek. Je nás myslím zatím 4-5. Kdybyste měli někdo zájem vyvenčit rodinu i s prckama, ozvěte se mi. Nechci to pro tak malý počet vyhlašovat jako výjezd.

podmínkou jsou rodiny s dětma a bydlík uzpůsobený na divoko. Zatím počítám s Mírou Mokr., Martinem Trs., Me2dem, a něco říkal i Míra Bomb. Jirka z Písku nám dal kopačky, jede někam trápit tělo.

Y. :_

Automatické sloučení 19.05.2016 08:44:
jo je to v okolí Votic u Benešova !y

Automatické sloučení 19.05.2016 08:53:
tak Zdenka od Jirky bere všechny tři děti (i to čerstvě narozené) a jede sama .... to je chlap :g

zbývá tedy 4-5 míst
Yetti
Upravil Yetti dne 19.05.2016 08:53, před 8 let
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 8 let
Toho Mirka B. potvrzuji, říkal něco. Asi by to bylo s manželkou, už s námi dlouho nikde nebyla. Nebojte se jí, ona je hodná skoro na všechny. Dokonce občas i na mě :)
Podzim je sice daleko, ale už je tu červen a prázdniny utečou velmi rychle, to jsme hodně bez dětí a furt v práci. Takže na podzim se těším a doufám, že to vyjde Radkovi i nám.
Pěkné léto.
Bombíci
YettiYettiČlen
Přidáno před 8 let
Míro, dík za info. Manželka na této akci nevadí. Jestli se tedy bavíme o tý akci na Sibiři, jurta, jaci, outdoorový vymoženosti, živá hudba, kovárna, hrnčířskej kruh ajiné .... jen se to děje už 17.-19.6. .... jestli se tedy bavíme o tom samém :_

Automatické sloučení 01.06.2016 07:07:
ještě je možné se přidat :_
Yetti
Upravil Yetti dne 01.06.2016 07:07, před 8 let
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 8 let
Jo, myslel jsem k Radaně. Ten podzim je ještě neznámá, zatím jsi nic neupřesnil :)
Doufám, že se tam potkáme.
Bombíci
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Přátelé, včera jsem se dozvěděl, že budu mít na silvestra volno, plánujete někdo něco s dětma? Jen tak se sejít, pobavit se? Že bychom se někam vtírli...
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Ne že bych měl už hotovo, ale brzy nějakej ten volnej víkend bude a tak si chci udělat představu o tom, zda je tady ještě zájem o uspořádání nějakýho toho chlapskýho víkendu s dětmi. Přeci jen to nebývá ihned a nevím, jestli má ještě někdo chuť. :P

Česká Sibiř s jurtou a s jakama teď dva roky z technických důvodů nebude.
Yetti
MokrackoveMokrackoveČlen
Přidáno před 7 let
Čau Yetti, Ty mi čteš myšlenky. Už týden přemýšlím a rozhoduji se, že vypíšu apalušácký výjezd. Mám na mysli 19. - 21.5. Český ráj - Příhrazy.
Katka + Mirek + Lukáš (2007) + Mára (2006)
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mokrackove napsal:

Čau Yetti, Ty mi čteš myšlenky. Už týden přemýšlím a rozhoduji se, že vypíšu apalušácký výjezd. Mám na mysli 19. - 21.5. Český ráj - Příhrazy.


v tenhle termín máme naplánovanej outdoorový vandr pro prcky nadivoko, pod širák a bez sirek. Míro dáme v sobotu v sudu poradu o termínu, myslím, že něco vyhlásíme a uvidíme ... pokud najdem vhodnej termín :)
Yetti
MokrackoveMokrackoveČlen
Přidáno před 7 let
Jsem pro...sud i změnu termínu :-)
Katka + Mirek + Lukáš (2007) + Mára (2006)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Tak do toho a že zrovna ty Yetti píšeš o chlapským víkendu, když máš pravidelně jyního "Karla" s igelitovým.... ale někam bych fakt už vyrazil, jde o vzdálenost abysme jen víkend nejeli :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
No super, tak už jsme tři posádky. Píšu si i Avii s třemi dětmi bez dospěláka :P ..... Richarde, neboj. Nyní se plánuje pánská Apalucha a ne všeobecná akce pro rodiny s dětmi bez omezení pohlaví, furt se ti to nějak motá :) ..... ale k věci. Termín je jedna věc, ale musíme vybrat i lokalitu. Na Šumavě mám k dispozici kemp s penzinem http://www.hotel-klastersky-mlyn.cr-u...e-hory.htm. Tedy pokud nebude vadit Šumava. Je možné i pro posádky bez bydlíka, jsou tam chatky.

V sobotu máme s Mírou v plánu roztopit HotTub a probrat to, tak kdybys chtěl Me2de provětrat nějaký autí, klidně se přidej-te :)
Yetti
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let
ahoj rád bych se přidal, ale Šumavu mám docela z ruky :(
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 7 let
My klasicky chybět nebudeme...
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

tomas_ napsal:

ahoj rád bych se přidal, ale Šumavu mám docela z ruky :(


Ahoj Tome,
Ber to jen jako návrh. Najdeme-li něco ve středozemi nebo jinde, není problém. Napadl mne i kemp Matyáš u Práglu, ale nikdy jsem tam nebyl a nemám přehled o okolí.

V podstatě ani kemp nepotřebujeme, ale ne každej je vybavenej na divoko a někteří nemají ani bydlíky .... rozhodně tam musí být suchá alternativa pro případ mokrého počasí. Jinak nejlepší je co nejvíc sparťanský, to děti baví nejvíc. Klidně něco navrhni, pokud máš nápad.

Y :)
Yetti
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let
koukal jsem na mapu a střed republiky vidím tak na okolí Seče

našel jsem i kemp http://autokempse...

nemám s nimi nic společného :)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Tam to není zlé, měli jsme tam slet vestaveb, jen je to v kopci, ale dá se po boku jsou schodovitě stání a cena taky byla ok, dalo se snimi mluvit, patří to myslím městu.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
S
SmithČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, na Seči je hezky. Výhled z kempu je na lesy a vodu, vlastně skoro se u přehrady stojí. Pokud termín padne do našeho volného víkendu rád bych se přidal.
Hymer Eriba SwingSmile
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
No nejdřív počkej s plánováním po sobotě, až se naši horolezci vožerou, vykoupou, zmrznou a rozmrznou a pak můžeme čekat na kloudné rozhodnutí, bez přiklonění se k pomalejším strojům :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let
Tak ja se take hlásím, samozdřejmě i s pinďourama !y

Je mi jedno kam to bude, jen aby to bylo do konce května. Pak už nemohu.

S pozdravem Vlastik :_
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,593,214 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21550 sekund | Průměrně za: 0.2155 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB