Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Apalucha - je zájem?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Apalucha - je zájem?

Poslední aktualizace před 4 roky
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 8 let
Koukám Me2de, že se nikdo neozval. Jestli to není tím, že všichni ještě spí zimním spánkem. Ostatně letošní zima je nejpodivnější, co znám a tak se může stát, že v tom dubnu konečně napadne sníh a vydrží déle jak 2 dny. Ale pravdou je, že v předpovědích tvrdí, že prý velikonocemi začíná pozvolné oteplování. Tak to z kraje dubna bude tak kolem 10-ti nad nulou, když týden bude kolem nuly (v noci mráz a přes den 2-3).
Loni jsme už jezdili na Šumavě na kole skoro na den přesně (11.4.2015). No a pokud se k tomu nemá nikdo jiný, zkus něco vymyslet sám, třeba se pak přidají. Já o tom přemýšlím a udělám doma průzkum, jak je to s víkendy a třeba začnu spolupracovat. Moc jsem tě zatím nepodpořil, ale třeba se polepším.
Bombíci
TomycarTomycarČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj chlapi, neplánujete nějakou Apaluchu na březen, duben, či květen 2016? Přidali by jsme se 2 dospělí a 4 děti ve věku 8 - 11 let.
Fiat Ducato 2,8tdi alkovna a 2 dospělí + 2 děti
mob. 777331116
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
No na ten 8.-10.Duben čekám jen na potvrzení termínu na jednom tajném místě u rybníka mezi ML. Boleslaví a Nymburkem:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
YettiYettiČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj kamarádi,

dostávám návrhy něco podniknout ze všech stran. Jenže to mám nějak plné a zrovna vymýšlím na duben-květen kdy udělat víkend klukům, protože chtějí narozeninovou celovíkendovou párty. Ten termín 8.-10.4 Me2de nemám kluky :(
Teoreticky bych mohl 1.-3.4. ..... kolik chlapů ale vezme děti když je to nejisté s počasím? Já jsem takřka každý víkend někde, jenže mám přizpůsobenou obytku na divoko a do každých podmínek, většina chlapů ale ne .... takže by to chtělo opět nějaké místo s klubovnou a kamny.
Yetti
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Já mám zrovna tento víkend volno a někteří máme děti furt :-), hele je to místo s klubovnou skautská základna. Buď se někdo přidá, nebo ne, já teda pokud nebude synek na smrtelné posteli pojedu, třeba se někdo přidá, samozřejmě bez ... výjimky povoleny.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Omlouvám se,nějak mi to uniká, předpokládáte tedy termín 1.-3. dubna nebo 8.-10.4.?
O
oldjanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Me2d napsal:

No na ten 8.-10.Duben čekám jen na potvrzení termínu na jednom tajném místě u rybníka mezi ML. Boleslaví a Nymburkem:_


Nemám brusle .....
Na plavky to asi nebude, i když bůhví
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Bruslit po lese moc nepůjde, termín je 8.-10.4 ale stále nemám potvrzeno, vecer jim budu volat

Automatické sloučení 14.03.2016 18:28:
Termín potvrzen a jedeme sem
http://www.krahuj...kacerovna/
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 14.03.2016 19:28, před 8 let
TomycarTomycarČlen
Přidáno před 8 let
Tak to vypadá slibně. Přidáme se s klukama kamkoliv. Ženský necháváme doma. Chtělo by to něco s ohništěm a klubovnou. Termín se podřídíme. Tomáš
Fiat Ducato 2,8tdi alkovna a 2 dospělí + 2 děti
mob. 777331116
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Termin je jiz danej po treti 8.-10.4.16, kdo prijede prijede prosim az odpoledne v patek musim pro klice a tak, cenu jeste nevim ale za vikend bude lidova. Budu se tesit na novy i standartni apalusaky. Pokud mate neco ku zabave tak s sebou.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Díky za upřesnění, píšu do fóra, třeba to někoho ze začátečníků bude také zajímat, je podmínkou karavan/obytňák, nebo se na té základně dá bivakovat i masňácky, tedy v pokoji, chatce apod (samozřejmě za předchozí domluvy)? Jelikož svůj bydlík nevlastníme, sonduji, jestli můžeme přijet i bez, případně, jak moc mám shánět zápůjčku a na co mám synátora zkusit nalákat :).
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Jukni na odkaz je tam barak a da se v podkrovi spat s vlastnim spacakem pochopitelne. Je tam rybnik a okolo les. Budu delat nejakej blaf v kotliku na ohni jidlo dobrou naladu pivo vino limo s sebou dobre obleceni nastroje kdo ma. Klice od toho snad budu mit ale premierove tam budeme prvne je to proste apalucha s dobrodruzstvim. Deti vseho veku vitany. Matkam sdelte, ze to zvladnem.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Díky, už to vidím, ten odkaz jsem původně nezaznamenal. Spacáky pochopitelně máme, zas takoví masňáci/socky nejsme. Jdu lámat synátora :), dnešní mladá generace je pekelně zpohodlněná.
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Me2de,
tak to jsi najednou rychlejší, než jsem čekal. Chtěl jsem ti napsat, že my tento víkend taky můžeme, tak děcka beru a těším se. Chtěl jsem po dohodě s tebou začít něco hledat, protože jak píše Yeti, s počasím to je v dubnu nejisté a dopředu se nedá plánovat jen suchá varianta.
Vidíš to jen na pohorky, nebo i na kola? Já jen abych měl jasno a případně si dopředu připravil trasy na nějakou tůru či cyklovýlet a podobně.

Yetti, je to škoda, že nebudeš mít kluky. Ale jaro taprve začíná, tak se najde něco později. Tedy nemyslel jsem zrovna tu narozeninovou párty, ale pokud by šlo o to, rád ti s tím pomůžu, jestli budu mít volný víkend. Ozvi se.
Bombíci
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Pohorky urcite, ale mozna i kola. Neznam to tam videl bych to na pruzkum okoli a popripadne zopakovani nekdy jindy. Zakladna je k dispozici. Jinak uz je apalucha mezi vyjezdama.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 8 let
Jsem přihlášen. Jinak na ta kola to tam spíš vypadá, než na pohorky. Cyklostezek je tam po okolí víc, než turistických tras. Ale i pěšky se tam dá obejít kousek lesa. Jen se bojím, že nejzajímavější bude to molo do vody a že tam někdo zahučí. Budeme holt muset sušit a na to je nejlepší udělat oheň a u něj posedět. Těším se. Zdar.
Bombíci
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Omlouvám se, ale vypadá to, že synátor dá nakonec přednost fotbalovému turnají, tak to tentokrát asi nevyjde, snad někdy příště :c
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Zajedu to stejně vokouknout abych viděl pro jindy, kdo budete chtít doražte.

Automatické sloučení 08.04.2016 11:02:
Přátelé kdyby někdo chtěl dorazit, budeme rádi, počasí nebude tak zlé a budeme tam tak po 16.00 hod. Budeme se těšit na kohokoliv... !y
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 08.04.2016 11:02, před 8 let
YettiYettiČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj všem kdo rád vyrazí s dětmi s ženskou i bez,

jestli bude zájem, mám super místo na Apaluchu, nebo pro kompletní osazenstvo v České Kanadě .... jen se urvu nejdříve na podzim. Omlouvám se, nějak jsem to letos pracovně zazdil :o

Akce pro rodiny s Jurtou u Radany na české Sibiři je letos 17.-19.6., ale jak to budu mít s časem netuším. Kapacita bude opět omezená a je to určeno jen pro bydlíky na divoko. Pokud mi to časově nevyjde, dáte i sami. Snažit se zúčastnit ale budu :_ .... jinak pro vysvětlení, tato akce se nedá brát jako Apalucha, protože se jedná o akci na které je spousta místních !u a doma by to mohlo vyvolat revoluci

Takže pokud by byl zájem, můžu to začít řešit. !o !M !y
Yetti
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 8 let
Radku, máš toho fakt dost.

Po pořadě. Pokud bude zájem, začneš řešit co? Pokud tu Jurtu u Radany a nezúčastníš se, pak patrně jen asi ohlídáš počet přihlášených (je omezen). Nebyl jsem tam a tak o tom začnu uvažovat. Dej vědět, jak to tedy myslíš.

Pokud to bylo o tom zájmu na podzim, na to super místo v České Kanadě, tak to bych zájem měl, záleží na termínu. Nemusí to být Apalucha, ale i říkám, že to není úplně tak špatné, když je to Apalucha. I dětem se to nějak víc líbí :)
Takže já jsem pro, jen se netrefit do nějakých rodinných oslav a podobně.

Díky ti a škoda, že jsi tak zasekán prací.
Bombíci
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,067,689 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25845 sekund | Průměrně za: 0.25845 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.23MB/2MB