Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Baterka CREE LED s paralyzerem: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Baterka CREE LED s paralyzerem

Poslední aktualizace před 7 let
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 11 let
Po delší době se mi na testování dostal další zajímavý kousek z oblasti aktivní obrany. 27 cm dlouhá hliníková svítilna o výkonu 70w s 1 500 000 V vestavěným paralyzerem. Přístroj je dobíjecí na 220V.
Cena se pohybuje již od 299 Kč na aukrech a bazoších do pár tisíc v kamenných profi obchodech. Země původu samozřejmě čína.

Provedli jsme několik srovnávacích testů: A) test výdrže baterie, B ) test cree dosvitu, C) test síly výboje

A) Výdrž udávaná: až 12 hodin, skutečná 8,5 hodin full výkonu (VELMI DOBRÁ)

B ) Výkon cree: dosvit shodný s profesionálním sencorem sll42, takže cca 150m, 200lm (VELMI DOBRÁ)
Pro zajímavost nejlepším kusem z testovaných je LED LENSER M14X, skvělý je i SENCOR SLL44

C) Výboj udávaný 1500000V, myslím, že odpovídá, paralyzující účinek je (DOBRÝ)

Závěr: v ceně do 500 Kč se jedná o vynikající poměr cena/výkon - doporučuji!
POZNÁMKA PRO ZDEJŠÍ RÝPALY: nejsem prodejce
camperboy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen bat_1_1.jpg
elcaminoelcaminoNováček
Přidáno před 10 let
a který je ten dobrý kompromis za 500,-?
dík m.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 10 let
Baterku mam už vice než rok a mohu potvrdit výše uvedené. Za ty peníze dobry kousek. Jelikož jsem na aukru koupil i několik kusu 1W LED vyměnil jsem původní LED za tu 1W. To už je potom slusne svícení, samozřejmě na úkor vydrže baterie. Samotny stroboskop je v noci celkem slušný obranný prostředek. :-) Výměna LED je otázkou par minut a stala 20 CZK. Ještě jsem testoval 3W, ale to už byl problém s chlazením a musel se malinko upravit reflektror, neb 3W LED je krapet větší.

Jinak v mém případě se jedná o tento typ. http://aukro.cz/p...44986.html

P.S. Samozřejmě LED není uváděných 10W, ale 0.5W. Je to nejspíš takový reklamni tah, spise by to mělo znít, že svítí jako 10W zdroj svetla.
J
Jirka WČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, kde se to dá koupit? Díky, Jirka
L
lada12Člen
Přidáno před 10 let
Vypadá opravdu dobře. Myslíte, že by s tím měli v některých zemích celníci problémy (např. Švýcarsko)?

Láďa
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 10 let
Problem by mohl být s policii v Italii, když by to náhodou u tebe našli je tam totiž mít u sebe paralyzer zakázáno stejně jako velké nože...
VW Caddy, Hobby 400 SFe
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
vyzkouseli jste ten paralyzator na nejakem chlapovi? Ja jich par,takto levnych vyzkousel a velke zklamani, nezastavilo by me to. Porad hledam takovy, ktery opravdu zastavi kazdeho, ale za dostupnou cenu jsem zatim nic vyzkouseneho nenasel :(
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let
já z toho mám celkem strach, aby to nenašlo dítě, nepřeplo na paralyzer a něco se mu nestalo...
VW LT 35 maxi
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Kdybys byl majitelem krátké střelné zbraně také bys měl strach zda si dítě umí nabit? Některým příspěvkům dost dobře nerozumím a zdá se mně, že to píší děti.:_
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let
A: zbraň by měla být v trezoru. Tam asi děti nepolezou.

B: primárně se něco používá jako baterka (pro manželku). Tu asi v trezoru mít nebudu.

C: svoje názory o někom, koho neznám, si nechávám pro sebe, neb by se ten druhý mohl na...t

Ale jestli se tu fakt všichni hodlají vyjadřovat takto, tak už chápu důvodu spousty lidí, že sem nechodí.
VW LT 35 maxi
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Už v úvodním příspěvku je uvedeno, že se jedná o kousek aktivní obrany. Z toho vyplývá, že se nejedná o normální baterku a je z toho důvodu na webech prodávána osobám starším 18 let.
Nebyl jsem to já kdo zde připouštěl kontakt dětí s touto zbraní. Já bych se nebál, já bych své děti, už z důvodu zodpovědnosti za ně, neohrozil.

Má druhá věta příspěvku je neadresná, myšlena všeobecně do více vláken a pokud se v ní někdo vidí a je nasraný:D tak s tím nic nenadělám.
A jestli ten důvod proč sem údajně lidi nechodí není také proto, že nějaké vlákno je o koze a pak někdo přejde k vozu.
S
sohyČlen
Přidáno před 9 let
Cibi souhlasím s tebou zdejší rejpalové mně taky odradili od účasti v diskuzích tak jen pročítám a sem tam přispěji. Uvedenou věc bude 90% z vás používat jako baterku a časem zapomene že má nějaký paralyzér a to je jen krůček k úrazu dítěte.
D
davidpuchyrNováček
Přidáno před 7 let
Dovolim si ozivit starou diskuzi. Mel jsem rovnez tuto svitilnu, akorat jak bylo zmineno vyse, po case pouzivani uplne zapomene na to, ze to lze pouzit i jako obranny prostredek a pokud to pujcite detem, trnete strachy.

Pochlubim se svym clankem, kde popisuji mozna zajimavou alternativu pro vsechny zdejsi. Jedna se o noveho nastupce Flza50 - Apollo, buh svetla. Mrknete, treba vas ty vlastnostni potesi, me osobne vyhovuje ta vydrz, je nabijeci. https://www.tegus.cz/magazin/novinky/...375-apollo
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: camperboy, elcamino, Zdenek a Alena, PhanTom, Jirka W, lada12, IVRI, Lipicani, Cibi, lada721, sohy, davidpuchyr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,673 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25042 sekund | Průměrně za: 0.25042 (0) sekund | Dotazy: 116 | Použitá paměť: 2.12MB/2MB