Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dunajská Streda: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dunajská Streda

Poslední aktualizace před 8 měsíců
LANALANAČlen
Přidáno před 9 let
Také nám tam ukradli v termálech velký deštník a potom ručník. Přesto jsme na Dunajskou nezanevřeli. :x
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
Off Topic: Taky jsem vypozoroval, že zvláště nové, značkové Crocsy trpí ve slovenských i maďarských lázních zvláštní cestovatelskou vášní. Ležíc opuštěny před vstupem do bazénu se vydají na cestu, z níž se nikdy nevrátí. Tato zvláštní choroba propuká ponejvíce ve dnech, kdy jsou lázně přeplněny našimi krajany.
Po několika rozchodech bez rozloučení jsem se navrátil ke svým ošlapaným, flekatým, šedivým čínským pantoflím, které sklony k emigraci kupodivu netrpí. Zdálo by se, že problém je vyřešen, jenže rozchodem zase vyhrožuje Míla, která se za mne nazutého v těchto botách stydí.
Co s tím :x
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj vespolek:
prosím info - jak je na tom Dunajská Streda?
dá se tam kempovat jako nař. v Büku, Sarváru ?
Nebo je to "celodenní" jako Meder?
díky za info Karel
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj je tam velký kemp ale mimo sezonu není v provozu /kvuli sociálkám, ty jsou uzpůsobeny na letní provoz/. V zimě je otevřen pouze plac u hlavního vchodu, je to jen na pár aut.Mám takový dojem , že zahajují sezonu na Velikonoce:_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
P
petakČlen
Přidáno před 8 let
www.caravancamp.sk

já byl tady, malý příjemný kemp, ale nevím jestli je v zimě otevřen
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Je to tak jak píše petr a jarka,zahajuje karavan klub Bratislava na velikonoce.Je možné se na jejich stránkách i přihlásit,myslím,že počítají na tuto akci 25 E/den-posádka.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
H
HansČlen
Přidáno před 8 let
D.S-,nevím,ale v Mederu,pokud řekneš majiteli kempu (na zahradě)o černý náramek za 0,7eur,tak můžeš jednou za den odejít z termálu a zase se vrátit a máš na něj ještě slevu na vstup!Pro Tebe je možná vhodnější jet do opravdových thermal.lázní v Maďarsku(Hegyko),máš to stejně daleko,jako do V.Mederu-500km,tam je skutečně léčivá voda v bazénech a kemping je přímo u bazénů a celoročně!
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
Hegyko znám = chtěl jsem zkusit něco novýho. Asi vyhraje Meder. Požaduju možnost po koupeli v klidu odpočívat ve vlastním pelechu, ne v plastovým lehátku a to ještě jen někde. A navíc (jako bonus) bych chtěl mít klid, ne řev rozvášněných ratolestí a vnoučat. Jednorázový "opušťák" je asi na hranici toho, co jsem schopen unýst.
Jinak mi zbejvá Bük, Sárvár, Hegyko a Komárom.
V Sárváru jsem nebyl, ale bojím se jarních prázdnin.
Mosoň podle posledních zpráv nepadá do úvahy.
Upravil Karel Prokop dne 15.02.2016 15:39, před 8 let
V
Vera StanaNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj ,Karle Celldomolk 47° 14'38''S 17°8'35'' V Klidný nový kemp

Zdar Staňa
SmileSmileSmile
P
paragČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Ahoj vespolek:
prosím info - jak je na tom Dunajská Streda?
dá se tam kempovat jako nař. v Büku, Sarváru ?
Nebo je to "celodenní" jako Meder?
díky za info Karel


Já bych dal Fussing,kde jsou troje lázně(zde již popsáno) a nejsou tam žádni vřískající parchanti.
Lázně 1 nádherně teploučký bazén-42-43 st.kde si opravdu člověk nádherně vyhřeje kosti.Akorát kemp je asi 10 min.Nechá se však popojet až k láznim.
Ahoj Jarda
librilibriČlen
Přidáno před 8 let
Do Dunajské jezdíme několikrát ročně i v zimě, nikdy nebyl problém s místem. Jedině v noci nebývají v provozu sociálky. Poněvadž jezdíme se psem, chodíme do bazénu i do karavanu několkrát denně. Poslední den mohu kemp opustit do 17 00 hod.
Libor + Šárka + pes
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Podle mne nejvýhodnější je to,když je kemp součástí lázní a není omezeno chození,tam a zpět.To splňuje celkem dosti lázní,hlavně v Maďarsku.Dunajská samozřejmě také,stojí se prakticky kousek od bazénů,pak Komárno,pak jsou to různé menší termální koupaliště /Vincův les,Topolníky,Diakovce atd./.Hegyko,Bük,Pápa,Sarvár,Mošon,Lipót a td. také.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
PepiPepiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Ahoj vespolek:
prosím info - jak je na tom Dunajská Streda?
dá se tam kempovat jako nař. v Büku, Sarváru ?
Nebo je to "celodenní" jako Meder?
díky za info Karel
Ahoj Karle,Dunajská je dobrá,mimo sezonu se stojí u recepce 50m od vody,klidek a pohoda,dobrá cena,je to malé,ale lepší než Meder,hlučný Sarvár,meně lidí než v Buku.Jezdím pravidelně ,pokud bude třeba dej.SZ a já podrobněji popíšu,znám je všechny,čau pepa
V
vitosČlen
Přidáno před 8 let
Kemp je v zimě zavřený, ptala jsem se:
----------------
From: caravancamp [mailto:caravancamp@gmail.com]
Sent: Tuesday, February 16, 2016 9:52 PM
To: XXX
Subject: Válasz: camping - dotaz

Dobrý večer. Kemping otvárame až na Veľkú noc, t.z 25.3.2016. Radi Vás privítame vtedy. Cena je 10 eur kompletne pre dvoch+auto s prívesom . Musíte prirátať ešte rekreačný poplatok. 1 euro na osobu na noc. S pozdravom . Lelkes
Eva
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let
Na www stránkách, část Autokemping píší : "Návštevníci autokempingu môžu využiť naše služby počas celého roka. Od apríla vzadu areáli a cez zimu vpredu vedľa hlavnej budovy....."

http://www.therma...ubytovanie
Zdraví
Luboš a Dáša
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
Dokážu si představit, že tam pojedu "vobjevitelskou" na den na parkovišti venku a další den klidně jinam.
Chci dohonit Pepiho, Vašuho a další znalce a votestovat ty termály.
Baví mě zkoušet nový věci i s vědomím, že ne všude to bude ouplně košer.
Pak nejni problém zvednout kotvy a přeject jinam.
Sázka na jistotu pak bude Bük, Hegyko,.... je toho tam dost a 50km navíc mi je ukradenejch když tam jedu 500+, že.
Takže zkusíme, huvidíme, případně poreferujeme.
Díky fšem za typy a jak bude trochu líp; jedu zkoušet !!!
Minulej tejden jsem pochoval tatíka a nyjnčkonc je čas dobít baterky !!!
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Karle,moc bych parkoviště nedoporučoval,viz. příspěvky z minula,zkušenosti našich kamarádů. Dunajská oplývá větším množství sně..ých,jedni bydlely hned pod mostem,nebylo radno se ani naklánět přes zábradlí.Psali zde své zkušenosti,parking naproti recepce,pod svícnem a hned vykradeni,během toho co se vykoupali.Pokud vozíš sebou pořádného rafana není co řešit.

Automatické sloučení 17.02.2016 14:13:
vitos ta cena je zajímavá,díval jsem se na ceník a nějak to nesedí.Bratislavský klub má v Dunajské velikonoční cenu 25 E,posádka 2 os.+2děti+ ostatní.???
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 17.02.2016 14:13, před 8 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
A sakra :@ !!!
Mezi Blackoněma žiju celej život a vím co dokážou.
Vobytka před bránou by pro místní negroidní komunitu byla ohromně bonitní kořist.
Tak to je zrada.

Pak mi vychází JUFA Therme v Celldomollku nebo Sárvár.
Ani v jednom jsme nebyli takže bude další Pokustón proveden v HU.
Chtěl jsem dát Slovač, ale todle je klíčová informace.

díky Mirku :_
librilibriČlen
Přidáno před 8 let
Mimo sezonu se stojí vedle hotelu. Kemp mají uzavřený, protože nemají v sociálkách topení a tak mají vypuštěnou vodu. Taky nemají důvod ho otvírat, protože není tak velký zájem. Vedle hotelu jsem zažil i cca 50 obytek na karavanů.
Přihlasit se je nutné na recepci hotelu. Jinak se kemp registruje u zadního vjezdu. Když si ráno napíšeš na jejich e-mail většinou odpoví ještě týž den.

http://www.holida...ra/6728917
Stojí se vlevo od tohoto bazenu, kemp starý je až za tobogánama v pozadí a nový je cca 200 m vpravo
Libor + Šárka + pes
Upravil libri dne 17.02.2016 16:46, před 8 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Karle,nechtěl jsem tě odradit,ale citoval jsem jen chlapy,kteří to tady někde na fóru popisovali.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,123 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22746 sekund | Průměrně za: 0.22746 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB