Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 co si koupíte v Lídlu ??: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

Mikey napsal:

Koukal jsem, že mají 30m za slušnou cenu i v Mountfieldu. Jen škoda zástrčky do pravýho úhlu.


http://www.mountf...c-2ele1044

img2.mountfield.sxcdn.net/files/de/de90a69a-895d-4b3b-af80-d747884fd6be_800_600_fit.jpg


Ano cena je velmi slušná. Ale to je tak vše. Tento plasťák, tak maximálně do interiéru. Na kempování pořádnej pogumovanej kabel
s třema silnými dráty a s CEE koncovkama. Ale je to jen můj názor ovlivněný strachem z elektriky, možná fakt stačí jen ty dva dráty
v oranžový bužírce. No stejně zůstanu u pořádnýho kabelu.


.


Nevím, kde jsi přišel na to, že má kabel dva vodiče. Stačí rozkliknout odkaz a vidíš jasně 3 x 1,5mm. CEE koncovky jde řešit redukcemi. Jasně na straně auta je CEE jasná, ale s vidlici - koncovkou na připojení už jak kde.
Nicméně máš pravdu, že u průřezu 1,5mm a délce 30m již bude záležet, co se vše bude v autě - karavanu zapínat, čím je vybaven. Jistota je 3 x 2,5mm.
A nejsem od Moutfieldu!)
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:Ano cena je velmi slušná. Ale to je tak vše.
Souhlas. Je to kabel, který považuji za nebezpečný. Velmi často se na něm, již po několika šlápnutích, rozpadne oranžová svrchní izolace a počet vodičů si majitel může zjistit i bez zkoušečky, pohledem. Viděl jsem i prodlužováky, na kterých se rozpadla i izolace jednotlivých žil. Tady platí známá písnička ,,Život je jen.....,,
Tatifer
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tandy napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:Ano cena je velmi slušná. Ale to je tak vše.
Souhlas. Je to kabel, který považuji za nebezpečný. Velmi často se na něm, již po několika šlápnutích, rozpadne oranžová svrchní izolace a počet vodičů si majitel může zjistit i bez zkoušečky, pohledem. Viděl jsem i prodlužováky, na kterých se rozpadla i izolace jednotlivých žil. Tady platí známá písnička ,,Život je jen.....,,


Ano je to prodlužovačka pro vnitřní použití. Pokud jí uvidíte někde v kempu nataženou v trávě,nebo přes cestu, tak jí raději velkým obloukem obejděte. Používání těchto prodlužovaček takovýmhle způsobem ohrožuje na životě nás všechny.
A nebo to neřešte, ( jak zaznělo v jednom známém filmu) lidí je jak sraček.
Martin
Facebook- Martin Havelka
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Doufám, že to není úplně off topic, protože se to týká Lídlu. Před pár roky jsem koupil z Lídlu tlakovou myčku - tu větší. funguje pořád super, ale praskla mi pistole. Nemá někdo rozbitý stroj, že by mi mohl prodat pistoli nebo nevíte, kde by se dala koupit jako náhradní díl? Díky za radu.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
K
KitadomČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mekie napsal:

Doufám, že to není úplně off topic, protože se to týká Lídlu. Před pár roky jsem koupil z Lídlu tlakovou myčku - tu větší. funguje pořád super, ale praskla mi pistole. Nemá někdo rozbitý stroj, že by mi mohl prodat pistoli nebo nevíte, kde by se dala koupit jako náhradní díl? Díky za radu.


Koukněte do návodu tam je možnost objednání náhrdních dílů přes jejich servis... My ji koupili nyní minulý víkedns jsme ji nezstihli odzkoušet tak snad nyní... Měli jsme kdysi už ut malou, ale ta přestala fungovat před koncem záruky:-((lístek jsme ale už bohužel nedohledali...) tak doufám že tady to nebude stejné :-).
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Já bych se zeptal přímo na Lidlu. Buď vyplň formulář https://ssl.lidl....s/2671.htm nebo jim cinkni na 800 115 435 (pondělí až sobota: 7:00 - 20:00) Vím, že příšlušenství ke svým wapkám prodávali, ale jestli je mezi nimi i pistole, si nepamatuju.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
ten vlhkomer, je to k niečomu? Už som ho mal v košíku, ale nechcelo sa mi študovať obal, tak som ho zas vrátil. Má ho niekto? A dá sa s nim niečo namerať?

img20.rajce.idnes.cz/d2001/13/13803/13803189_3c7fd9bd0cece764b7f3079bc1c73f21/images/IMG_20170303_154204.jpg
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Vlhkost.
Tatifer
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let
Mám ho už delší dobu a funguje bezvadně. J.
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Na té fotce to nejde moc dobře vidět. To je "hrotový" vlhkoměr ? Takže při měření musím do bydlíka zapíchnout hroty ? Auuu, to bych mu neudělal :) .
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Ano, je to hrotový vlhkoměr na měření vlhkosti spalinového dřeva, nebo dřeva na stolařské zpracování. Zapíchne se a ideální do 10 % Do obytky se opravdu nehodí, jedině, kdyby ti ty píchance nevadily !
Ale jde s tím měřit v obytce, jen trochu změnit sondy, přiložíš na měřenou stěnu dvě kovové desetikoruny a hroty píchneš do těch desetikorun. Jestli to měření budeš používat stále stejně, je předpoklad, že to měření je objektivní.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Když budu karavan kupovat,tak možná ten měřák použiju.Když karavan mám,tak asi vím zda tam teče,či nikoli.A pak je otázka:když je to špatný dle vlhokpměru udělám co? opravím,,,,,prodám,,,?
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Mám sice z L jiný měřák, ale už asi 3 roky šlape zcela spolehlivě i přes množství pádů a ran které dostal. Jednou jsem na něho i šlápnul a ani ten displej se nepo.... Ale jak říká Vasu, chce to přemýšlet, měřit a počítat.
Blériot11, s dovolením si tipnu. Prodat? NE! Opravit, vymakat a vymazlit. To mne napadlo, když jsem si omrknul Tvoje éra. Před chvíli jsem vypnul soupravu a ukončil rc phoenix. Dnes byl venku vítr, že i včely chodily pěšky.
Tatifer
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Když karavan mám,tak asi vím zda tam teče,či nikoli.


to si už mnohí mysleli.. a potom sa len divili
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hroch napsal:

Na té fotce to nejde moc dobře vidět. To je "hrotový" vlhkoměr ? Takže při měření musím do bydlíka zapíchnout hroty ? Auuu, to bych mu neudělal :) .



A co by jsi udelal tomu, kdo jako kupujici prijede, vopicha ti tvoje suchy bydliste a pak rekne, ze mu pudorys nevyhovuje ? :_


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Citovat

bleriot11 napsal:

Když karavan mám,tak asi vím zda tam teče,či nikoli.


to si už mnohí mysleli.. a potom sa len divili


Víš co,to je ta moje blažená nevědomost.Přece si nepřipustím,že můj 42let starý karavan je zatečenej.. .:)
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

Ano, je to hrotový vlhkoměr na měření vlhkosti spalinového dřeva, nebo dřeva na stolařské zpracování. Zapíchne se a ideální do 10 % Do obytky se opravdu nehodí, jedině, kdyby ti ty píchance nevadily !
Ale jde s tím měřit v obytce, jen trochu změnit sondy, přiložíš na měřenou stěnu dvě kovové desetikoruny a hroty píchneš do těch desetikorun. Jestli to měření budeš používat stále stejně, je předpoklad, že to měření je objektivní.



Tímto způsobem nenaměříš nic u převážné většiny karavanů je povrchová úprava interiérové překližky plast a ten drží všechnu tu vodu uvnitř stěny.Proto se zatečení velmi špatně odhaluje.K hrotového vlhkoměru vyrobit adaptér s velmi jemnými hroty kdy vpichy nejsou tak viditelné.
Hanka a Pavel
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Tento víkend budou mít v nabídce to dobré vepřové maso ve skle 18-19.3 na Josefa
!z!)Smile
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Tento víkend budou mít v nabídce to dobré vepřové maso ve skle 18-19.3 na Josefa


My ho na cesty kupovali dost, ale po loňských várkách už mi fakt nejedou. Dřív to bylo opravdu samý maso a velký kusy, ne jenom nějaká drť. Ale kvalita šla u tohohle výrobku strašně dolů. Je to samý tuk a flaksa a nakonec šla stejně většinou půlka sklenice do koše. Škoda.
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:...... kvalita šla u tohohle výrobku strašně dolů.......
Jestli nakonec nebude rozumnější zavařit si maso podle postupu p.Doskočila sami. Akorát nevím, zda se to dá ještě někde dohledat.
Tatifer
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,077,611 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32794 sekund | Průměrně za: 0.32794 (0) sekund | Dotazy: 154 | Použitá paměť: 2.43MB/2MB