Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 co si koupíte v Lídlu ??: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
najknajkČlen
Přidáno před 11 let
zase a opět pěkně sprasené vlákno, děkuji všem rypákům, že musí kafrat vždy do všeho a o všem, díky moc, prosím k návratu k danému tématu, ne tady rozebírat kvalitu potravin, díky moc a uctivě, omylem jsem předpokládal, že vlákno s tímto názvem bude: hele v Lídlu mají to a to, odpověď : jo to je dobrý to mám, ne to je šunt, měl jsem to a nespokojen. Plkači založte si vlastní vlákno s názvem: Potraviny Lídl versus ostatní krámy nabízející krmivo pro lidi. Případné reakce prosím do nového vlákna díky.
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Tady jsou........Hambougří made in LIDL.
Zdenka a Aleno: zkusil jsem je a v poho. Jinak jsem takový malý sběratel letáků LIDL. Již mám z NL, F, D, A, a teď přibil i z Itálie. Že by celá Evropa byly takoví prasata ?!?!?!
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZAC Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
H
holubbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

SignBoss napsal:

Tady jsou........Hambougří made in LIDL.
Zdenka a Aleno: zkusil jsem je a v poho. Jinak jsem takový malý sběratel letáků LIDL. Již mám z NL, F, D, A, a teď přibil i z Itálie. Že by celá Evropa byly takoví prasata ?!?!?!


jestli to nebude tim, ze retezec lidl, aldi a jim podobne jsou na zapad od nas pro socky, turky a jim podobne.o to je vic smutne, ze pokrm u nas v republice ja na katastroficke urovni.u mne lidl patri k tomu nejlepšímu co tady je.do padesátky mne schazi uz jen kousek tak snad i něco pamatuju co se potravin tyce a verte ze skoro každý den resim dilema co koupit k snedku abych si nepokazil zbytek dne.mimo téma.od roku 94 jezdim na dovolenou do rumunských hor a za 11 vyjezdu mohu porovnat i rumunsky trh a letos jsem smutne musel konstatovat, ze rumuni nas jaksi uz predbehli co se obchodu s potravinamy tyce nejen v sortimentu ale samozrejme i v kvalite.nesrovnatelny rozdil a vždy při odjezdu domu delam velky nakup/letos za 120 euro/.a většina koho znam reknou o rumunsku cikani.jak psal někdo nade mnou zalozme téma kde jsou ty dobre potraviny at nemusíme hledat.diky za pripadne rady.roman
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
něco na gril:
http://www.lidl.c...date=34850
z Lidlu určitě vezmeme na náš výjezd
http://caravan24....jezd_o=305

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

najk napsal:

zase a opět pěkně sprasené vlákno, děkuji všem rypákům, že musí kafrat vždy do všeho a o všem, díky moc, prosím k návratu k danému tématu, ne tady rozebírat kvalitu potravin, díky moc a uctivě, omylem jsem předpokládal, že vlákno s tímto názvem bude: hele v Lídlu mají to a to, odpověď : jo to je dobrý to mám, ne to je šunt, měl jsem to a nespokojen. Plkači založte si vlastní vlákno s názvem: Potraviny Lídl versus ostatní krámy nabízející krmivo pro lidi. Případné reakce prosím do nového vlákna díky.



....to to jsem od tohoto vlákna také očekával. Napsal jsi to přesně.:g
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let
Zítra batoh na kolo nebo brusle http://www.lidl.c..._34737.htm :^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
dnes zakoupeno : http://www.lidl.c..._35010.htm

teď večer vyzkoušená a řeže jak od Fiskars :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

dnes zakoupeno : http://www.lidl.c..._35010.htm

teď večer vyzkoušená a řeže jak od Fiskars :)


Ale jak dlouho :D
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

dnes zakoupeno : http://www.lidl.c..._35010.htm

teď večer vyzkoušená a řeže jak od Fiskars :)


Ale jak dlouho :D

Stejně jako fiskars .. ověřeno .
T
textilČlen
Přidáno před 11 let
Fascinují mě některé příspěvky kolegů na téma některých německých obchodních řetězců.
Je vidět ,že neví o čem mluví.Pobavil mě příspěvek že tyto řetězce jsou pro socky a turky .
Tak asi čtyři pětiny němců musí bít chudáci (socky).Jezdím dlouhodobě do Německa (do bývalé západní části) na dovolené a nevšiml bych si kromě velkých obchodních domů u velkých měst
specielního řetězce pro bohaté ale pouze řetězců Aldi, Lidl,Norma a Penny ,Kaufland (ten už patří mezi větší obchody).Jedno je ,ale pravda jelikož skoro všechny potraviny nakupuji v Německu (bydlím u hranic) vím,že řetězce mají jiné složení stejného zboží pro jejich obchody a pro obchody v zemích na východ od nich.Při porovnání na první pohled stejného výrobku mě fascinuje jejich rozdílné složení.Jinak Němci také velmi rádi a ve velkém kupují průmyslové zboží o kterém se zde diskutuje a rádi ho používají jak mě vysvětlily vše je spotřební věc.A co vím Němci než vydají jedno Euro hodně si to rozmyslí(jak bohatí tak chudší).
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

dnes zakoupeno : http://www.lidl.c..._35010.htm

teď večer vyzkoušená a řeže jak od Fiskars :)


Ale jak dlouho :D


Ja ja, naturlich. Ale v krčském elektrokoloniálu u dědy Nováka prodávají samé výběrové kousky renomovaných evropských výrobců!h:P Hanba Lidlu!
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Mno, z Krčského koloniálu jak píšeš, jsem za velmi férovou cenu koupil 2kw měnič a ten funguje vice než tři roky bez problemů. Pilku z Lídlu jsem měl taky, polámal jsem ji, když jsem se snažil uříznout překážející větev ze stromu. Stalo se tak proto, že jsem ji používal i běžně doma a po několika měsících byla tupá jak ..... Koupil jsem si ale další, v autě ji mám "pro strýčka příhodu" (pár větví fakt užízne), doma ale raději řežu větve tou zmíněnou Friskas.
Tož asi tak...
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:

Mno, z Krčského koloniálu jak píšeš, jsem za velmi férovou cenu koupil 2kw měnič a ten funguje vice než tři roky bez problemů. Pilku z Lídlu jsem měl taky, polámal jsem ji, když jsem se snažil uříznout překážející větev ze stromu. Stalo se tak proto, že jsem ji používal i běžně doma a po několika měsících byla tupá jak ..... Koupil jsem si ale další, v autě ji mám "pro strýčka příhodu" (pár větví fakt užízne), doma ale raději řežu větve tou zmíněnou Friskas.
Tož asi tak...


Rudo nemám ani nožík z Lidlu ani měnič z dědovo koloniálu. Ale až já jednou budu prodávat např. prachsprosté mucholapky z Číny a sousedka Hadrbolcová komárožrouty z Vietnamu, budu sprominutím držet kušnu a né si honit zamindrákované ego na úkor chuděry Hadrbolcové, která prodává stejný sajrajt jako já. Ale ať obrat Lidlu i Novákův alias Lebedův buzínes kvete páč konkurence je dobrá zejména nám běžným zákazníkům!
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Monoo, já bych zrovna Hadrbolcovou za chuděru nepodezíral. !)
Ale pravdu díš, ať je nabídka co nejširší. Ten kdo užízne pár větví za rok, bude s pilkou od Hadrbolcové spokojen. Ostatní si koupí pilku Friskas, která je vyrobena tam co všechny ostatní - v Asii. Přesto si dovolím tvrdit, že s tou Friskas toho uřežu víc.
Mimochodem, tento příspěvek píši na značkovém notebooku, a ejhle - dole samolepka "Made in China" :D
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:
....Mimochodem, tento příspěvek píši na značkovém notebooku, a ejhle - dole samolepka "Made in China" :D


Neboj Rudy, možná se dočkáš, že najdeš Made in China i na bydlíku. Pokud bys tomu nechtěl věřit, tak 7.000.000 Transit sjel z výrobní linky právě v Číně :x

No, tak abych zase neodbočoval od tématu - Lidl lohnt sich - a jak vždy dodá můj německý kamarád - Auf jeden Fall :_
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Rudy napsal:
....Mimochodem, tento příspěvek píši na značkovém notebooku, a ejhle - dole samolepka "Made in China" :D


Neboj Rudy, možná se dočkáš, že najdeš Made in China i na bydlíku. Pokud bys tomu nechtěl věřit, tak 7.000.000 Transit sjel z výrobní linky právě v Číně :x

No, tak abych zase neodbočoval od tématu - Lidl lohnt sich - a jak vždy dodá můj německý kamarád - Auf jeden Fall :_

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stala si mi mnohem horší věc. Načínám čínskou sojovou omáčku a najednu na etiketě čtu. MADE IN U.S.A.:o
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
lada12Člen
Přidáno před 11 let
Velmi kvalitní potraviny mají i v Litvě a musím přiznat, že mají i lepší pivo než u nás (a to jsem si myslel, že to naše je nejlepší)...
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
:_zítra jedu do Lidlu. mimo jin bych koupil asi tohle: http://www.lidl.c..._35388.htm
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

:_zítra jedu do Lidlu. mimo jin bych koupil asi tohle: http://www.lidl.c..._35388.htm


Nezapomeň si přibalit 1kg 100% sekané za 40,- To bude mazec :(
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,587,726 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27677 sekund | Průměrně za: 0.27677 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.4MB/2MB