Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 co si koupíte v Lídlu ??: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Blue napsal:

Já nepotřebuju rozbory, stačí mi chuť. Když si udělám hamburger nebo čebábu jenom z masa, soli, pepře a bylinek (petržel, tymián a rozmarýn), promíchám půl hodiny a ugriluju, tak to voní masem!!! Lidl smrděl vším možným, ale masem fakt ne. Nikomu nic nevnucuju, asi mám jinou chuť než na umělé sračky.


samozřejmě že domácí příprava je kvalitou jinde, ani já toto nikomu nevnucuji
jen jsem chtěl poukázat na to , že je to výrobek který je Ok a v nabídce různých polotovarů je použitelný.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Blue napsal:

Já nepotřebuju rozbory, stačí mi chuť. Když si udělám hamburger nebo čebábu jenom z masa, soli, pepře a bylinek (petržel, tymián a rozmarýn), promíchám půl hodiny a ugriluju, tak to voní masem!!! Lidl smrděl vším možným, ale masem fakt ne. Nikomu nic nevnucuju, asi mám jinou chuť než na umělé sračky.


Péťo, třeba mu Lidl slíbil tady za tu propagaci metrák separátu ve slevě :D
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Blue napsal:

Já nepotřebuju rozbory, stačí mi chuť. Když si udělám hamburger nebo čebábu jenom z masa, soli, pepře a bylinek (petržel, tymián a rozmarýn), promíchám půl hodiny a ugriluju, tak to voní masem!!! Lidl smrděl vším možným, ale masem fakt ne. Nikomu nic nevnucuju, asi mám jinou chuť než na umělé sračky.


Péťo, třeba mu Lidl slíbil tady za tu propagaci metrák separátu ve slevě :D


jo jasně mám slíbenou celou prodejnu :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
BlueBlueČlen
Přidáno před 11 let
Pak prosim Funa o přesunutí do placené inzerce :he
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Blue napsal:

Pak prosim Funa o přesunutí do placené inzerce :he

a nebo do sekce JPP (jedna paní povídala)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
BlueBlueČlen
Přidáno před 11 let
:_
BludickaBludickaČlen
Přidáno před 11 let
Pro Zdenka - docela Tě obdivujeme:g, že máš stále chuť a sílu psát příspěvky.
Jara + Milan
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Bludicka napsal:

Pro Zdenka - docela Tě obdivujeme:g, že máš stále chuť a sílu psát příspěvky.


A všimla jsi se vůbec toho, že jak jsem ti slíbil, že nebudu nikam chodit nakupovat,tak nikam nechodím a tím pádem nemohu ani tady dělat příspěvky ???:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
BludickaBludickaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

Bludicka napsal:

Pro Zdenka - docela Tě obdivujeme:g, že máš stále chuť a sílu psát příspěvky.


A všimla jsi se vůbec toho, že jak jsem ti slíbil, že nebudu nikam chodit nakupovat,tak nikam nechodím a tím pádem nemohu ani tady dělat příspěvky ???:_


Copak se to děje, Deda Lebeda přispěl a ty sis nerejpnul? Divila jsem se, vážně.
Jara + Milan
mbmbČlen
Přidáno před 11 let
Copak se to děje, Deda Lebeda přispěl a ty sis nerejpnul? Divila jsem se, vážně.[/quote]


Mám lidi...!h
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
H
holubbČlen
Přidáno před 11 let
navrhuji zalozit téma uzitecnejsi kde by se poradilo kde se daji koupit dobre a chutne potraviny.ti co zatracuji lidl jiste poradi.nepiste prosim pekar a reznik v naší ulici, ale objektivne co se tyce našeho trhu.diky roman-mlsna huba
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Pokud se budete někdo pohybovat po okr. Rychnov n.K., mohu doporučit výrobky této fy:
http://www.chlens...

Doufám, že to není nepovolená reklama. Mají vlastní malou prodejnu přímo u výrobny (50°4'41.866"N, 16°14'28.777"E). Uzeniny jsou vyhlášené a každý pátek dopoledne jde na prodejnu čerstvé, ještě teplé uzené.
Zdraví
Luboš a Dáša
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 11 let
Bohužel, ale výrobky v lidlu jsou v testech přece jen trošku lepší, než v našich dalších řetězcích.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
L
lada721Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

kucmais napsal:

Bohužel, ale výrobky v lidlu jsou v testech přece jen trošku lepší, než v našich dalších řetězcích.



A proč bohužel?
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
Možná proto, že to nej by mělo být o řád jinde...
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 11 let
Bohužel proto, že všude by měli být kvalitní a ne abychom se museli pídit kde je co dobrého a kvalitního. Za nás Lídl bezva, jen to pivo jaksi mi neleze.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

kucmais napsal:

Bohužel proto, že všude by měli být kvalitní a ne abychom se museli pídit kde je co dobrého a kvalitního. Za nás Lídl bezva, jen to pivo jaksi mi neleze.


Myslím že poměr kvalita / cena má Lidl dobrou ..
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let
Trochu zase zaplkám :-) Když člověk žije špatným životním stylem a je zanešenej emočníma toxinama, pak je jedno co s prominutím žere. Ve finále to je pak jedno. Je to jen velkej sebeklam a sebeuklidňování se..co člověk pro sebe dělá dobrýho. Někdo může jíst to nejlepší maso od každý den po hlavičce hlazený kravičky, ten nejlepší sýr a pečivo bez éček...když má zároveň ze životního stylu a okolních vjemů narušený např. jaterní okruh, z toho plynoucí konfliktní povahu, nesnášenlivost, ten se rozloží zevnitř a zaživa... Lídl Nelídl :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 11 let
Tome, zaplkal jsi špičkově, přesně tak to je! Díky ..!:^
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let
Vážně tu srovnáváte domácí pokrmy s polotovary? Vždyť je úplně jedno, odkud jsou a jaká to je značka...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,638 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26934 sekund | Průměrně za: 0.26934 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB