Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 co si koupíte v Lídlu ??: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 11 let
Olej bych asi nekoupil, ale ta kosmetika vypadá dobře za slušný kačky, ubrousky na palubku, papírový utěrky asi :) dneska jsem tam zrovna byl, ale tohle je až příští týden
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
mně zaujala ta letní směs do ostřikovačů 5l. za 29,90
a některá ta kosmetika na palubku a čistič řetězů na kola :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Mám už pár roků vyzkoušený tady ten přípravek na disky:

http://www.lidl.c..._32219.htm

Stačí nastříkat na disk nechat minutu a všechna mastnota a špína jde vodou dolů jako po másle.
A už dva roky s tím čistíme na jaře bazén. nic na stěny nezabíralo, tohle stačí nastříkat chvíli nechat působit a pak setřít houbou,
Nic lepšího za tyto peníze neznám:g
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let
Mám vyzkoušený ten čistič a olej na řetěz. Používám na kole a je fakt dobrej.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let
Ta směs do ostřikovačů není nic moc. Má ale pěknej kanystřík :) Dobrá je ta pasta na mytí rukou - voní příjemně, nevysušuje a dobře čistí. Ze sprejů jsem zkoušel většinu a dobré jsou snad všechny krom spreje na čalounění. Já asi koupím pikslu žvýkaček za 19,90 :D
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let
No mohl bych tam neco koupit na meho veteranka, asi se tam v pondeli stavim pro jejich super koblihy a kouknu na doplnky !y
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Dudla Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
VlciVlciČlen
Přidáno před 11 let
Ty bombóny taky nejsou špatný.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
V rámci Amerického týdne jsem dnes koupil a teď v podvečer ugriloval a vyzkoušel tyto hamburgery a mohu je všem jen doporučit :g
http://www.lidl.c..._34262.htm


:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

V rámci Amerického týdne jsem dnes koupil a teď v podvečer ugriloval a vyzkoušel tyto hamburgery a mohu je všem jen doporučit :g
http://www.lidl.c..._34262.htm


:_


Polské mleté, to musí být mňamka :(
Není nad mleté, které si člověk umele doma
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
vyrobeno v: ICE HAUSE Münster v Německu, 98% masa :^

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

V rámci Amerického týdne jsem dnes koupil a teď v podvečer ugriloval a vyzkoušel tyto hamburgery a mohu je všem jen doporučit :g
http://www.lidl.c..._34262.htm


:_


Polské mleté, to musí být mňamka :(
Není nad mleté, které si člověk umele doma


Jen to zapít tou směsí do ostřikovačů !k
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

V rámci Amerického týdne jsem dnes koupil a teď v podvečer ugriloval a vyzkoušel tyto hamburgery a mohu je všem jen doporučit :g
http://www.lidl.c..._34262.htm


:_


Polské mleté, to musí být mňamka :(
Není nad mleté, které si člověk umele doma


Jen to zapít tou směsí do ostřikovačů !k


nevím co teda pijete u vás na Zličíně, ale já to zapil točeným Gambáčem a dobrý :)

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

mb napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

V rámci Amerického týdne jsem dnes koupil a teď v podvečer ugriloval a vyzkoušel tyto hamburgery a mohu je všem jen doporučit :g
http://www.lidl.c..._34262.htm


:_


Polské mleté, to musí být mňamka :(
Není nad mleté, které si člověk umele doma


Jen to zapít tou směsí do ostřikovačů !k


nevím co teda pijete u vás na Zličíně, ale já to zapil točeným Gambáčem a dobrý :)

:_


Automatické sloučení 03.07.2013 21:57:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

mb napsal:

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

V rámci Amerického týdne jsem dnes koupil a teď v podvečer ugriloval a vyzkoušel tyto hamburgery a mohu je všem jen doporučit :g
http://www.lidl.c..._34262.htm


:_


Polské mleté, to musí být mňamka :(
Není nad mleté, které si člověk umele doma


Jen to zapít tou směsí do ostřikovačů !k


nevím co teda pijete u vás na Zličíně, ale já to zapil točeným Gambáčem a dobrý :)

:_


Zapomínáš a to je s tebou špatné! Tady pijeme stále
Plzeň, ale tu v
Lidlu nekoupíš :D
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Upravil mb dne 03.07.2013 21:03, před 11 let
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

vyrobeno v: ICE HAUSE Münster v Německu, 98% masa :^

:_


1 kg hovězího stojí cca 200,- Kč. Tady Ti prodávají umleté placky za 140,-, které navíc objely 1/2 Evropy. Stále věříš, že tam je 98% kvalitního masa ? Pokud ano, tak se přihlas do soutěže ve skoku na špek. Budeš mít šanci na přední umístění
L
lada12Člen
Přidáno před 11 let
Rozhodně vice věřím Lidlu než jakýmkoli sračkám od Babiše, ten v chuti, přidaných látkách i testech nejvíce propadá, každý rok níže.
simchasimchaČlen
Přidáno před 11 let
Pokud hodnotíme na úrovní obchodních řetězců, tak si myslím, že na tom Lidl není vůbec špatně, ba naopak. Jako všude jinde, je třeba i zde vybírat.

A v těch prosrředních regálech, které máme my chlapi tak rádi, to je nářadí, různé elektrické strojky atd., bych řekl, že je o třídu výš. Osobně mám vyzkoušeno i na profi úrovni.

Také celý reklamační systém funguje bez problému.

Myslím si, že není dobré z principu něco zatracovat, nebo chválit, ale říct toto jsem v Lidlu koupil a nestojí to za nic a nebo naopak tohle jsem koupil a opravdu je to velmi dobré.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Máme rádi výrobky z řady Dulano( uzeniny) a Pilos- mléčné. Naopak vůbec nekupujeme PIKOK a BARONI výrobky. Jsem spokojená i s kvalitou u nás nabízeníé zeleniny a ovoce. Opravdu si hledí toho aby okurky neutíkaly samy z regálů a mrkev nebyla gumová.
Ze spotřebičů máme doma dobíjecí elektronůžky na dožínání trávy u záhonů - super, domácí pekárnu- super i oproti ETA a Moulinex, malý stolní elektrický gril- bez připomínek, svářečku folií s odsáváním- bez připomínek, LED bateriová světla do spíže , skříně a bydlíka- bez připomínek, varnou konvici s třemi stupni ohřevu- bez připomínek. Malou pečící troubu- na tu nedám dopustit. Je skvělá. Koberec před bydlíka- ten tedy nic moc není. Je to snad jediná věc, co nechválím. Špiní se, voda v něm čvachtá. To asi nebyl ten nejlepší nákup.
Dále máme skládací stolek se síťkou na odkládání- za tu cenu super. Z maličkostí ještě měřák na spotřebu elektrické energie a několikery časovací hodiny. Já jsem maximálně spokojená s gelovým polštářkem na sedlo kola. Synkovi jsme pořídili zimní oblečení na lyže- taky bez připomínek ke kvalitě a užitné hodnotě. Za cenu víc než slušnou.
Je mi fuk v kterém obchodě nakoupím, pokud to má pro mě nějakou užitnou hodnotu a nerozsype se to po prvním použití.
V Lidlu mi vyhovuje systém reklamací- okamžitě, bez studování ,co jsem s tím provedla - náš zákazník náš pán. Kvalita odpovídá tomu, co od toho člověk může očekávat - nikoliv špičkové, věčné a nejdražší, ale zy peníze to není úplný shit.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
V Lídlu nic ale v Penny mají 0.4 Heiniken ve skle za 11,90 -- :P
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
pepabpepabČlen
Přidáno před 11 let
Také jsem kdysi Lidl bral jako sekáč na jídlo, však úroveň obchdních řetězců se u nás docela srovnala, tak ten sekáč je už všude... V Lidlu si občas koupím tvrdý sýr Kolumbus a a měkký plísňový sýr Gorgonzolu a věru jsou to dobré sýry :^.
Pepa(59), Eliška(15)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,076 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27916 sekund | Průměrně za: 0.27916 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.42MB/2MB