Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dřevěný rošt ve sprše.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dřevěný rošt ve sprše.

Poslední aktualizace před 5 let
V
Vladas60Člen
Přidáno před 8 let
Změřím a zítra ráno se ti ozvu přes SZ. Do té doby prosím o rezervaci p)

Díky Vlad.
T
Tomas MaryskoČlen
Přidáno před 8 let
Prosím vysvětlení, proč a k čemu ten rošt je vlastně dobrej :) Nikdy jsem mu nepřišel na chut...po každé sprše to vyndávat...protože po osprchování sprchu a vaničku vždy papír.ublouskem vytírám do sucha. Díky
U mě to byl vždy jen záložní zdroj dřeva na gril :D
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Tomas Marysko napsal:

Prosím vysvětlení, proč a k čemu ten rošt je vlastně dobrej :) Nikdy jsem mu nepřišel na chut...po každé sprše to vyndávat...protože po osprchování sprchu a vaničku vždy papír.ublouskem vytírám do sucha. Díky
U mě to byl vždy jen záložní zdroj dřeva na gril :D


ja treba nevysousim nic voda odtece sama za cas a koupelnu vytiram docista a dosucha jen jednou za cas. a pak muzu chodit treba v ponozkach na wc skoro hned po sprse, mam to totiz dohromady wc + sprcha
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Tomas Marysko napsal:

U mě to byl vždy jen záložní zdroj dřeva na gril :D

!) To masíčko po spálení zbytkú mýdla, saponátú, zubní pasty, šampónú i kondicionérú mělo jistě takový osobitý šmak :he
Nic ve zlém, to mne jen tak napadlo.
Taky nejsem příznivcem. Tlačí to do chodidel, pracně se to čistí, stále hrozí zadření třísky do chodidla a kdo si v takovém roštu jako dorostenec cviknul anebo zvrtnul malíček, tak jistě s úctou a láskou vzpomíná dodnes. Nicméně věřím, že existují rošty, na kterých naprosto žádný problém nehrozí.
Tatifer
freeridefreerideČlen
Přidáno před 8 let
navrhujem používať nie na sprchovanie, ale sprchovať sa bez roštu a až po osprchovaní osadiť rošt do vaničky aby ju nebolo potrebné vytierať do sucha a bolo možné vstupovať do sprchy suchou nohou
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 7 let
Pekny vecer vsetkym,

stale sa mi nepodarilo zohnat niekoho, kto by mi vyrobil dreveny rost do sprchy, nieco priblizne taketo:

http://www.google...mp;bih=768

Neviete, prosim, o niekom kto by to vedel vyrobit a poslat??

Dakujem za tip..
Palmos
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
To je vrstvený masív na způsob překližky asi by to šlo vyrobit.Pokud to nebude stále namočený ve vodě tak se to ani nehne (nerozlepí)
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Palmos napsal:

Pekny vecer vsetkym,

stale sa mi nepodarilo zohnat niekoho, kto by mi vyrobil dreveny rost do sprchy, nieco priblizne taketo:

http://www.google...mp;bih=768

Neviete, prosim, o niekom kto by to vedel vyrobit a poslat??

Dakujem za tip..


Pošli mi na SZ nejaké rozmery a tvar až bude trochu teplejšie uvidím čo sa s tým dá robiť. Urobil som si rošt na prekrytie filtrácie bazéna -úplný atyp a nebol to žiadny problém, tak snáď sa to bude dať aj do vaničky.....
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 7 let
Dakujem za ponuku, poslal som SZ.
Palmos
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
tady jeste prikladam fota. samovyroba ze zbytku toho dreva co se z nej delaji terasy - bangkirai. sesroubovany sadrokartonovyma sroubama. Mam to tam uz pres 3 roky stridave mokry suchy, ted v zime i zmrzly kdyz se mi na spodek vanicky nekde dostane trocha vody a porad v super stavu.. Jednou za rok to prodrhnu rejzakem se savem a jarem aby se poradne vycistily drazky a zustalo to "vonave"

www.exoticke-drevo.eu/cache/images/full/2876_bangkirai_balau.jpg
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 08.02.2017 00:31, před 7 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
K
kotkoNováček
Přidáno před 5 let
Mám KNAUS 550 MD VAN I

na zákazku som si nechal v bratislave vyrobiť rošt do kúpelni z teakového dreva, práca cca20 EUR a materiál som mal odpad s terasy okolo bazéna dizajn a funkčnosť sú OK potvrdené záujmom priateľov karavanistov čistenie jednoduché po nadvihnutí- sprchou.Je to neporovateľné s pôvodným stavom.Ak by bol záujem môžem výrobcu kontaktovať vo veci podkladov /šablóny/drevo sa dá použiť aj iné spájanie je antikorovými šroubami a stojí to na silikonových podstavcoch a je napustené teakovým neutrálnym olejom
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 5 let
Nikomu nic ve zlém ,rošt jsem měl !!!!! a také jsem ho rychle vyhodil,když jsem viděl,co se děje pod ním,již nikdy více.
B
BeryČlen
Přidáno před 5 let
Já v přívěsu nemám vaničku, ale celou podlahu "koupelny" od bazénáře vyvařenou bazénovou folií a do nižší, sprchovací části, jsem položil gumovou rohožku https://www.obi.c.../p/4582540
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,195,807 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19485 sekund | Průměrně za: 0.19485 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.11MB/4MB