Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 elektrický schůdek: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

elektrický schůdek

Poslední aktualizace před 6 let
M
AnonymČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

ferdasan napsal:

No jo,ale když zdaněj vyskakování ,tak za kolik?

Vyskakování bych přirovnal k rovné dani. Tvrdě dopadnou i ti co jsou ve vatě.

Automatické sloučení 14.04.2013 11:18:

Citovat

Hatiti napsal:

Ale pak se nabízí přímo dialektická otázka - na co máš ty elekrický schůdky? A tady, jako vždy, jsou zase dvě možnosti: buď pro to, aby bylo vidět, že na ně máš a nebo proto, že dříve bylo štokrle, ale sklerotik zapomněl naložit a odjel. A to vícečetně, takže přišel na to, že kupovat stále nová štokrlata nemá smys :o

dík za radu zdemontuju schůdky a budu předstírat sociální nouzi. Vyskakování není řešení,tento pohyb je moc rychlý a nezaujatý pozortovatel bymohl nabýt dojmu, že nás to baví nebo je to jistý druh sportu
Zapomenutí štokrlete někde se dá využít jako podporu reklamní kampaně okradli chudáka.
Upravil Anonym dne 14.04.2013 11:18, před 11 let
milan59milan59Člen
Přidáno před 11 let
Líbí se mi vondráčkovo nápad s hrazdou ve dveřním otvoru. Pokud by se karavanista rozběhl a naskočil na hrazdu, tak rychlým skrčením nohou a zhoupnutím, by nastoupil do vozidla bez doteku schůdků, které by tímto byly ušetřeny zátěže, a tudíž by vůbec nebyly potřeba. Obdobným způsobem se dá i vystupovat.
Akorát u prostorově výraznějšího karavanisty by se mohlo stát, že po rychlejším nastoupení do vozidla, toto následně opustí novým otvorem naproti dveřím, který tam původně nebyl. Na karavanu je stále co zlepšovat :x . Ahoj Milan :_
LefikLefikČlen
Přidáno před 11 let
Vykopat a vybetonovat fundament pod packy, potom pod schůdky, mezi schůdky a beton vložit zkrácený štokrle... - to by mohlo prodloužit životnost.. :x
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

milan59 napsal:

Líbí se mi vondráčkovo nápad s hrazdou ve dveřním otvoru. Pokud by se karavanista rozběhl a naskočil na hrazdu, tak rychlým skrčením nohou a zhoupnutím, by nastoupil do vozidla bez doteku schůdků, které by tímto byly ušetřeny zátěže, a tudíž by vůbec nebyly potřeba. Obdobným způsobem se dá i vystupovat.
Akorát u prostorově výraznějšího karavanisty by se mohlo stát, že po rychlejším nastoupení do vozidla, toto následně opustí novým otvorem naproti dveřím, který tam původně nebyl. Na karavanu je stále co zlepšovat :x . Ahoj Milan :_


Ahoj. Já bych tam ten schůdek nechal, i když bych používal hrazdu. Několikrát v Jedovnicích, když jsme byli s Kaprem, asi tak před pětadvaceti lety, tak tam jezdil jeden Brňák, s karavanem jak kráva (na tehdejší dobu), vzadu napříč palandy s okýnkama nad sebou, to bylo zřejmé, neustále si stěžoval, že s tím má co dělat i ta Volha, kterou to tahá, neustále chodil za mnou, a vysvětloval, kolik jeho karavan skutečně váží. My vedle s naším Kapříkem a Škodovkou stovkou, zrovna se nám loupal lak na Kaprovi (už poněkolikáté), se styděli, ráno jsme vypadli někam na tůru. Jejich zaměstnání bylo postavit ten obrovský karavan, k tomu jednoduchou stříšku s plátěnou ohrádkou, sedli si všichni mimo tu ohrádku, aby dobře viděli, a dívali se, jestli všichni ostatní se dívají (na ně). Čáo, Pepa, r. a v.
HrochHrochČlen
Přidáno před 11 let
Mrazírno, jsem rád, že jsi toto vlákno založil. Hluboce jsem se nad používáním schůdku zamyslel a jelikož chci, aby mi vydržel co nejdéle, začal jsem jej šetřit. Při nastupování a vystupování musí vždy najednou celá rodina. Všechny vezmu na záda podle věku a pak s nimi nastoupím, či vystoupím. Tímto opotřebovávám schůdek o 75% méně, než když by si každý nastupoval a vystupoval sám. Navíc si hlídám, kterou nohou na něj šlapu (musí se to důsledně střídat pro rovnoměrné zatěžování), takže dovnitř pravou a ven levou. Jen nechápu, proč má ten nejmladší člen rodiny stále modré čelo a nad vchodem do bydlíka je kulatá promáčklina.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hroch napsal:

Mrazírno, jsem rád, že jsi toto vlákno založil. Hluboce jsem se nad používáním schůdku zamyslel a jelikož chci, aby mi vydržel co nejdéle, začal jsem jej šetřit. Při nastupování a vystupování musí vždy najednou celá rodina. Všechny vezmu na záda podle věku a pak s nimi nastoupím, či vystoupím. Tímto opotřebovávám schůdek o 75% méně, než když by si každý nastupoval a vystupoval sám. Navíc si hlídám, kterou nohou na něj šlapu (musí se to důsledně střídat pro rovnoměrné zatěžování), takže dovnitř pravou a ven levou. Jen nechápu, proč má ten nejmladší člen rodiny stále modré čelo a nad vchodem do bydlíka je kulatá promáčklina.


No jenze tam je prave ta chyba, ty prave ty nohy nesmis stridat. Je to nelogicke ale je to tak. Pri nastupovani pravou, zatezujes predni polovinu schudku ve smeru jizdy. Pokud pri vystupovani pouzijes levou nohu, tak opet zatezujes predni polovinu schudku ve smeru jizdy. Problem ovsem nastava u korpulentnich postav, kteri nastupuji bokem, jakou nohu maji pouzit, mi neni do ted jasny.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Upravil Dudla dne 16.04.2013 07:20, před 11 let
S
severaciČlen
Přidáno před 11 let
Inspirující je aplikace principu tobogánu.jenom nemám dořešenou část cesty směrem nahoru-ale to není jenom problém elektrického výsuvného schůdku...
Cool + !u
sherlogsherlogNováček
Přidáno před 6 let
Nechci zakládat nové vlákno, tak se zeptám tady. Přemýšlím o montáži elektrického schůdku a nevím, který z těchto dvou.
Omnistep V10 12V od Thule nebo výsuvný schůdek od Project 2000
Měl jste někdo možnost porovnat? Nebo máte s jednotlivými své zkušenosti?

Díky
Mirek
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sherlog napsal:

Nechci zakládat nové vlákno, tak se zeptám tady. Přemýšlím o montáži elektrického schůdku a nevím, který z těchto dvou.
Omnistep V10 12V od Thule nebo výsuvný schůdek od Project 2000
Měl jste někdo možnost porovnat? Nebo máte s jednotlivými své zkušenosti?

Díky


To jsi v sekci HUMORU tak nečekej odbornou odpověd .
Žijeme jen jednou.
sherlogsherlogNováček
Přidáno před 6 let
Jsem to ale pako....
Mirek
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
kup si ňákej hlavně s manuálem .... jinak je vyzkoušený limit zatížení vysouvacího schůdku. Škodu Oktávii už neunese, přesvědčil mě o tom jeden soused. A to na to najel jen jedním rohem .... myslím že ani najíždění autem nebude doporučené v návodu :D
Yetti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,230,016 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15260 sekund | Průměrně za: 0.1526 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.08MB/2MB