Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 elektrický schůdek: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

elektrický schůdek

Poslední aktualizace před 6 let
M
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
Mám dotaz, kterou nohou mám stoupat prvně na schůdek.
V návodu to není napsané, on nám občas nezajíždí tak jestli to není tím, že ho nesprávně používáme.
furgonfurgonČlen
Přidáno před 11 let
ty seš ...
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
No ono záleží na tom, odkud fouká vítr a svítí sluníčko. Ohřev mění hustotu skupenství. Já se snažím vždy o to, došlapovat tak, abych schůdek moc nezatěžoval. Spíše naopak. Všichni víme, že kosnstrukce karavanu je chatrná sama o sobě. Když vezmeme v úvahu vliv hmotnosti osoby a vlhkosti dřeva, je prostě obezřetnost na místě.

Automatické sloučení 10.04.2013 23:47:
A na to nejdůležitější jsem docela zapomněl. Hlavně pozor, nesmí se stoupat odběma nohama na schůdek najednou, váha vzroste oproti došlapu jedné nohy a to pozor: vzroste na dvojnásobek.
Upravil Anonym dne 10.04.2013 22:47, před 11 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 11 let
Mrazírno, kupředu levá, zpátky ni krok ! Když nám to tolik roků cpali do hlavy ! Když někam dojedeš, dej si frťana a bude ti to jedno ! Aspoň, že to jaro přišlo !
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
Tak tohle bych opravdu tak nenechal a okamžitě bych to reklamoval.
To je hrozný co ty výrobci si už dovolujou,do návodu to nenapíšou a pak ti to odmítnou reklamovat,protože si to nesprávně používal.
Koukni ještě,jestli ten schůdek je opravdu určenej na našlapování, některé boty,například, nejsou určené k chození....
Doufám jen,že se tady kvůli tomu opět nestrhne nechutná hádka mezi levičáky a pravičáky p)
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
MTSMTSČlen
Přidáno před 11 let
bohužel bez fotografie nemohu posoudit, ale jestli na ten schůdek šlapeš, bude asi problém v tom :x

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

bob_bobek napsal:

Tak tohle bych opravdu tak nenechal a okamžitě bych to reklamoval.
To je hrozný co ty výrobci si už dovolujou,do návodu to nenapíšou a pak ti to odmítnou reklamovat,protože si to nesprávně používal.
Koukni ještě,jestli ten schůdek je opravdu určenej na našlapování, některé boty,například, nejsou určené k chození....
Doufám jen,že se tady kvůli tomu opět nestrhne nechutná hádka mezi levičáky a pravičáky p)


Pokud se dveře otevírají na pravou stranu, šlapej prvně levou nohou, a neměla by vzniknout ani hádka. !)
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MRAZIRNA napsal:
Mám dotaz, kterou nohou mám stoupat prvně na schůdek.
V návodu to není napsané, on nám občas nezajíždí tak jestli to není tím, že ho nesprávně používáme.

Já tedy raději lezu po4! :o
Bo je to stabilnější a jak zde bylo výše řečeno - našlapuji tedy pouze čtvrtinou své hmotnosti. :^
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 11.04.2013 12:03, před 11 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
El.schudek pouzivej jen na srazech aby bylo videt ze ho mas a davej si stokrdle jako my.!M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
vojskovojskoČlen
Přidáno před 11 let
No jestli to neni v navodu tak hned reklamuj.
Alespon v Americe uz by z toho byl ohromny proces o milionove odskodne.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let
No ono urcite zalezi jestli jsi koupil pravej schudek ci levej schudek. No a pokud mas levej, tak bych se bal, aby si ho nekde nepoznal bejvalej majitel a neodmotoval ti ho
:o
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
A
alexandrČlen
Přidáno před 11 let
Nemá to niečo spoločné s ,, napnelizací " - pokial sa nevysunie - nastane cukatúra ......V+W ?
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

alexandr napsal:
Nemá to niečo spoločné s ,, napnelizací " - pokial sa nevysunie - nastane cukatúra ......V+W ?

Horší ale je, když už se jednou ztopoří, a pak to nejde zasunout!
Ty schody - samozřejmě! :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

alexandr napsal:
Nemá to niečo spoločné s ,, napnelizací " - pokial sa nevysunie - nastane cukatúra ......V+W ?

Horší ale je, když už se jednou ztopoří, a pak to nejde zasunout!
Ty schody - samozřejmě! :he


Ahoj, to je opravdu velmi zajímavé. Mi zase nejde zasunout, když se neztopoří. Čáo, Pepa, r. a v.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Doskocil napsal: Ahoj, to je opravdu velmi zajímavé. Mi zase nejde zasunout, když se neztopoří. Čáo, Pepa, r. a v.


Tobě taky? :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
Prosím Tě MRAZIRNO dej vědět, jak jsi dopad. Já má sice jiný problém se schůdkem, ale taky ho budu muset řešit.
Mi zase hýbe podlahou i pod malýma dětma. Jen nevím jestli je to závislé na tom, kterou nohou šlápnou dřív. Když skočí až na zem tak je to v pohodě. Co s tím?
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petr a Lucie napsal:

Prosím Tě MRAZIRNO dej vědět, jak jsi dopad. Já má sice jiný problém se schůdkem, ale taky ho budu muset řešit.
Mi zase hýbe podlahou i pod malýma dětma. Jen nevím jestli je to závislé na tom, kterou nohou šlápnou dřív. Když skočí až na zem tak je to v pohodě. Co s tím?

No tak tady je jenom jedna rada: Skákat až na zem! A všichni! Né jenom haranti. Tak to máme vyřešené vystupování, ale jak nastupovat? Nevidím to jinak, než jenom po 4, neb tak je gravitační síla snížena na 1/4 (jak již bylo popsáno dříve). Ale pak se nabízí přímo dialektická otázka - na co máš ty elekrický schůdky? A tady, jako vždy, jsou zase dvě možnosti: buď pro to, aby bylo vidět, že na ně máš a nebo proto, že dříve bylo štokrle, ale sklerotik zapomněl naložit a odjel. A to vícečetně, takže přišel na to, že kupovat stále nová štokrlata nemá smysl, tak investoval do elektrických schodů. A v brzké době je pro změnu zapomene zasunout a urve je o obrubník a tak se zase vrátí k vyzkoušenému štokrleti! Marxisté tomu říkali "dějinný vývoj ve spirále"! :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Vlada JanaVlada JanaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj všem, pozor na to!!! pokud nebudeme používat schůdky ani stoličku budeme muset do karavanu vyskakovat, ale pozor doporučuji za tmy, až si toho všimne naše vláda, jak si vyskakujeme, napaří nám za to daně. !!!! přes den doporučuji po čtyřech !h
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petr a Lucie napsal:



Automatické sloučení 10.04.2013 23:47:
A na to nejdůležitější jsem docela zapomněl. Hlavně pozor, nesmí se stoupat odběma nohama na schůdek najednou, váha vzroste oproti došlapu jedné nohy a to pozor: vzroste na dvojnásobek.



Petře, nedobře radíš! :o Právě přiskákáním a skokem na schůdek sounožně se lze uchránit
zabití případným krokovým napětím/může tam náhodou být-náhoda je svi.ě!!!/ Pokud je
tazatel vyšší váhové kategorie, tak doporučuji do dveří vmontovat jakousi hrazdu, pomocí
které by doskok odlehčil zachycením rukama a schůdek nedeformoval! :@ Svatou tvoji pravdu
potvrzuji, že při nášlapu oběma nohama stoupne váha dvakrát a pokud někdo leze dovnitř
po čtyřech, tak logicky čtyřikrát a to je již na pováženou! B)
F
ferdasanČlen
Přidáno před 11 let
No jo,ale když zdaněj vyskakování ,tak za kolik?Jenom za dvě?Co když někdo skáče i po čtyřech.Sranda muší bejt ,kdyby na chleba nebylo.Asi to bude tím sluníčkem co po dlouhý době vylezlo.Asi mu nefungovaly schůdky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,018,322 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31163 sekund | Průměrně za: 0.31163 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB