Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Podhajská: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Podhajská

Poslední aktualizace před 8 let
V
VlavybNováček
Přidáno před 11 let
Má prosím někdo zkušenosti se stáním a nocováním obytky někde u termálů Podhajská. Za informace předem děkují !)
Upravil Vlavyb dne 08.04.2013 11:52, před 11 let
simchasimchaČlen
Přidáno před 11 let
Stačí jen tak málo - hledat

http://caravan24....ost_127733
V
VlavybNováček
Přidáno před 11 let
Díky za radu jsem tady krátce tak se ještě moc nevyznám.
simchasimchaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vlavyb napsal:

Díky za radu jsem tady krátce tak se ještě moc nevyznám.

To je v pohodě, víš ono se tady už řešilo skoro všechno, takže věršinou když dáš "Hledat" co je vlevo na stránce, tak Ti to něco najde. Měj se pěkně. :_
V
VlavybNováček
Přidáno před 11 let
Tak to je super,už jsem si to vyskoušel. Myslel jsem si že je to jen vyhledavač google a nemá nic společného s caravan24. Ale i přesto jestli mužete poradit s nocováním s obytkou v Podhajské budu rád. každá rada dobrá. Děkuji:g
Kapitank1400Kapitank1400Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vlavyb napsal:

Tak to je super,už jsem si to vyskoušel. Myslel jsem si že je to jen vyhledavač google a nemá nic společného s caravan24. Ale i přesto jestli mužete poradit s nocováním s obytkou v Podhajské budu rád. každá rada dobrá. Děkuji:g

-----------------------------------
Ahoj, jak zde bylo řečeno a vyzkoušeno. Tady máš nejlevnější a nejbližší stání u termálek 48.101198N,18.337153 E , tady u soukromníka to je OK.:^

Kemp na druhé straně termálek je nový a dobře vybavený, ale za jiné Eura.:v
Slávek 59 Smile a Evik 59 :k od Tábora
V
VlavybNováček
Přidáno před 11 let
Slávku moc děkují za odpověď, o tom kempu jsem věděl ale ten je otevřen až asi od května. Za ty souřadnice u toho soukromnika moc děkuji a urřítě je využíjí. Ještě dotaz, stojí za to navštívit podhajskou s dětma.
C
cestatamČlen
Přidáno před 11 let
Stávali jsme,naposled před třemi roky na placeném parkovišti přímo před vchodem do areálu,pokud si dobře pamatuji tak cena byla 4 či 5 e za den.
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 10 let
Na rok 2014 bude cena za karavan aj s el. pripojkou 10€
Posielam aj kontakt na majitela.
Miloš
milosduris Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
S
sancvČlen
Přidáno před 10 let
V Podhajské je ještě kemp nad koupalištěm. Ceník níže. Ubytovaný mají slevu na vstup do termálů a dostanou pásek na ruku pro vstup, který umožňuje kdykoli odejít a vrátit se zpět. Tohle není možné při normálním vstupu hlavní bránou, tedy je, ale platí se za to. Kemp doporučuji.

ceník

http://www.tkpodhajska.sk/index.php/c...ubytovanie

KEMPING U SVÄTÉHO URBANA ****

1 noc
karavanové miesto 10x10m + auto + 2 dospelé osoby 23,00 €
karavanové miesto 10x5m + auto + 2 dospelé osoby 15,00 €
dospelá osoba 3,00 €
dieťa 3 - 15 rokov 2,00 €
elektrická prípojka pre stan 3,00 €
stan + auto 8,00 €
osobný automobil, stan samostatne 5,00 €
motocykel, bicykel 1,00 €
poplatok za psa a iné domáce zviera 2,00 €

kemp

http://www.tkpodhajska.sk/index.php/s...eho-urbana
J
JardaNavrČlen
Přidáno před 10 let
Můžu doporučit kempink už jsem tam byl 2x. Kempnje nový a ma úroveň jako od naší republiky na západ. Doporučuji, je však otevřený jen v létě.
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Nechci nikomu doporučovat, nebo vnucovat názor o Slovenských termálech, ale Podhájská je dobrá v létě a pro léčení kožních chorob. V zimním období přecházíš přes hotel, ale v jarním a letním období šatny pro prvních 60 lidí a ostatní se převlíkají venku. Začne li pršet, nemáš kde schovat věci. Vyzkoušel jsem 19 Slovenských termálů a Podhájská je jedna z těch horších. U mně vede Velký Meder a to jak prostorově, tak cenově.
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 10 let
V Mederu je levnější ubytování a dražší koupání, ale pro děti super více atrakcí velké hřiště, vnitřní bazén atd. Tak jezdime tejden do Podhájské a pak tejden do Mederu.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
VasuVasuČlen
Přidáno před 10 let
Tak velký rozdíl to není ! Celodenní v Podhajské stojí 5,5 EU. v Mederu 8 EU, ale v Tatralandii, nebo Bešeňové celodenní 22 EU, to už je nářez za čtyřčlennou rodinu a sleva žádná.
S
STENLI-VWNováček
Přidáno před 9 let
Chystáme se na podhájskou a byl jsem překvapen neochotou rezervace v kempu pro dva karavany vedle sebe? Nebyl jste tam někdo letošní léto? dík za info

Automatické sloučení 24.09.2015 21:43:
Tak na Podhájské bylo dobře kemp ma pěkne socialní vybavení i cena příznivá.Doporučujeme
Upravil STENLI-VW dne 24.09.2015 21:43, před 9 let
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let
Chystáme se do Podhajské přijedeme v noci, dá se někde přespat do rána a pak najet do kempu? Uvažovali jsme o Nitře u Centra Max má někdo zkušenost , díky.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Sice jsme tam už pár let nebyli a nejezdili jsme až na Nitru, ale přes Senec, Sládkovičovo a Galantu. Pravidelně jsme přespávali na parkovišti u Tesca v Šale (48.1637408N, 17.8857389E) a vždy bez problémů. Do Podhájské to odtud bylo cca 40 min. Taky jsme jednou přespali na parkovišti přímo před termály v Podhájské. Parkovné začínali vybírat asi hodinu před otevřením koupaliště a protože jsme jeli do kempu, tak od nás nechtěli. Ale je to už několik let, tak nevím.
Zdraví
Luboš a Dáša
LUBALUBAČlen
Přidáno před 8 let
Bez problémů se dá přenocovat v ulici Termálna za hotelem Energy II. Přijel jsem v noci, přespal a ráno najel do kempu. Nebyl jsme sám kdo tam stál.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vlavyb, simcha, Kapitank1400, cestatam, milosduris, sancv, JardaNavr, Vasu, Spajky007, STENLI-VW, kucmais, Lubos a Dasa, LUBA

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,356,047 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.38316 sekund | Průměrně za: 0.38316 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB