Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stellplatz Rozkoš: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stellplatz Rozkoš

Poslední aktualizace před 6 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Fido, je to obnovená reklama 19.9.2018.Odmítl jsem nabìzenou službu.Nic víc nic míň.Snad už chápeš.Děkuji za pochopení.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 6 let
Stellplatz Rozkoš - ideální volba pro prodloužený víkend 27.-30.9.2018. Neváhejte tedy a vemte kola a děti do kouzelné přírody Kladského pomezí. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)
www.stellplatz.cz
www.stellplatz.cz...
www.kladskepomezi.cz
https://www.faceb...lplatz.cz/
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Fido, je to obnovená reklama 19.9.2018.Odmítl jsem nabìzenou službu.Nic víc nic míň.Snad už chápeš.Děkuji za pochopení.

Ještě jsem dostal SZ od zemanekpetr:
Fido už jsi pochopil proč jsem reagoval na reklamu?Tato se objevila na hlavní straně v září 2018 jako obnovená z 2016.Určitě bych nevytahoval toto reklamní vkákno které se mě vůbec nelíbí.Ptám se proto,že nevidím tvou reakci.Stačí napsat ,že jsi nepřečetl celý příspěvek o STPL R když už jsi mě "káral".
Takže reáguji teď. Nevšiml jsem si, že ve dva roky starém příspěvku je nějaké sloučení a napsal jsem taky jen svůj názor.
Fido&Fidorka
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Děkuji nechci.Jel jsem okolo a už jenom pro toto komerční
vlákno (a néjen pro to)jsem jel dál.



Léčíš si nějaký mindrák z dětství?? Nechápu!!! Je to jako kdyby jsi vlezl do krámu a řekl "já si u Vás nic nekoupím!"
Nerozumím tomu, co Tě vede k takovému chování.... Asi závist, že tu někdo něco vybudoval...:-)
Budeš se divit, ale je spusta lidí, kteří jsou rádi, že tento stellplatz vznikl a rádi využívají jeho služeb...:-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,718,903 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12684 sekund | Průměrně za: 0.12684 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB