Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Přídavné pružiny: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Přídavné pružiny

Poslední aktualizace před 6 let
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Už jsme ty měchy probírali někde na srazu s Harleyem.
Řešili jsme tenkrát otázku, jestli že když mám jeden měch v předu,potřebuji ještě další dva měchy dozadu.Harley nevěděl,nemá totiž ještě koupený ani ten jeden měch dopředu.:D
Klikni na obr.
Upravil tronic dne 05.05.2010 20:03, před 14 let
tronic Připojili následující obrazek:
mechy.jpg
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

tronic napsal:
Už jsme ty měchy probírali někde na srazu s Harleyem.
Řešili jsme tenkrát otázku, jestli že když mám jeden měch v předu,potřebuji ještě další dva měchy dozadu.Harley nevěděl nemá ještě ani ten jeden měch.:D
Klikni na obr.

Tak tenhle měch Tronicu nemůže prasknout:g Ahoj někde na srazu a asi si taky koupím gumáka!i
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
S
severaciČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

severaci napsal:
Na přídavné vzduchové pérování jsem se ptal po montáži přídavného listového pera na zadní nápravě Forda Transit (alkovna celk váha 3,2 T).Bezpečnost jízdy se pocitově zlepšila,ale naklánění např.na malém kruháku,nebo rozhoupání při jízdě ve vyjetých kolejích po TIR autech ne.Minulý týden jsem dokončil montáž měchů z Rubeny (typ 170/2)překlad:průměr měchu =170mm,2 "buřty" zástavbová výška =155mm,zdvih =90mm,prac.tlak =0,7 Mpa.Myslím,že stabilita za jízdy je úplně jinde.Před výběrem měchů je nutné dobře změřit prostor pro jejich montáž(pozor na výfuk.potrubí) ! Celkem shrnuto:výborná volba !!
Všem,co mi dávali rady ještě jednou děkuji!!!


...a náklady : cca 3.500,-Kč- a jestli,potvora rupne zrovna v zatáčce :o pořád jsou tam ještě ta origo listová pera,ale daleko horší by bylo,kdyby na nás z houští vyběhl lední medvěd=přibližně stejně pravděpodobné...
Každý si vybere podle své kapsy i úsudku...
Cool + !u
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Petře a Jarko gumáky zase mají komory,tak kup takový,co jich má nejvíc.Nepůjdeš pak tak rychle ke dnu:_
Upravil tronic dne 05.05.2010 20:13, před 14 let
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

tronic napsal:
Petře a Jarko gumáky zase mají komory,tak kup takový,co jich má nejvíc.Nepůjdeš pak tak rychle ke dnu:_

My to nejdříve přijedeme okouknout a pak teprve. A záleží jak to dno je hluboký!i
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
K
kane44Člen
Přidáno před 14 let
Vzduchové pérovaní ALKO CHASIE fiat ducato 2,8 TDI v německu stojí 55 000 kč
kane44 Připojili následující obrazek:
p6130094_1.jpg
rodinny_typrodinny_typČlen
Přidáno před 6 let
Narazil jsem na toto pozoruhodně jednoduché řešení pro přitužení zadních pružin tahouna. Pryžová mezizávitová vložka, cena dvě tři stovky.
Nemáte s tím někdo zkušenost?
L + Z + (D+A+H 2004-2009);
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP 1,6HDi
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.
rodinny_typ Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
majsadrČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj podivej se MADpružiny.
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

rodinny_typ napsal:

Narazil jsem na toto pozoruhodně jednoduché řešení pro přitužení zadních pružin tahouna. Pryžová mezizávitová vložka, cena dvě tři stovky.
Nemáte s tím někdo zkušenost?


Ahoj,
používal jsem , už v roce 2003 a za mě dobrý , stačí vyheverovat nainstalovat (zatočit do závitu pružiny) a hurá , jen pro Sharan nic moc špatný tvar pružiny.
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
rodinny_typrodinny_typČlen
Přidáno před 6 let
Dík za tipy. Sharan to nepotřebuje, ale měním za C4 Grand Picasso II a tam je zadek níž a zdá se mi měkčí. Se 60kg na kouli to zatím nemám vyzkoušené, zvažuju předběžně. V pružině je poměrně vysoký elastomerový doraz, takže přídavná vložená pružina by tam asi nešla...
L + Z + (D+A+H 2004-2009);
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP 1,6HDi
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,390 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23320 sekund | Průměrně za: 0.2332 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB