Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ADAC nebo ÚAMK?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ADAC nebo ÚAMK?

Poslední aktualizace před 4 roky
vladojvladojČlen
Přidáno před 6 let
Ještě ta příloha.

A pokud se jedná o ty co mají pojištění uzavřené, tak to je trošku tricky, ale měl bych obavu aby se na ně neuplatnila nějaká vyluka v okamžiku, kdy budou chtít čerpat službu. Neříkám, že se tak stane, ale raději bych si to vyjasnil, abych neplatil službu, když se na mě vztahuje výluka.
Vláďa
vladoj Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
B
Bomber_007Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj prosím o aktualní stranky Adacu, na tom co tu je vyskakují oblečení pro ženy děkuji za link Michal
S
slepenejČlen
Přidáno před 6 let
adac mám a potřeboval jsem ho dvakrát a nebyli shopni pomoci. jednou dokonce o výkendu s pneumatikou mi řekli že at se nedivim že je nedele ahoj
A
adamBČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Bomber_007 napsal:

Ahoj prosím o aktualní stranky Adacu, na tom co tu je vyskakují oblečení pro ženy děkuji za link Michal


www.adac.de

Automatické sloučení 04.03.2018 19:24:
Zdravím, přišel mě dopis se slloženkou na další rok. Neni tam zadna zmíňka o cizincich :x
Upravil adamB dne 04.03.2018 20:24, před 6 let
P
paragČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

adamB napsal:

Citovat

Bomber_007 napsal:

Ahoj prosím o aktualní stranky Adacu, na tom co tu je vyskakují oblečení pro ženy děkuji za link Michal


www.adac.de

Automatické sloučení 04.03.2018 19:24:
Zdravím, přišel mě dopis se slloženkou na další rok. Neni tam zadna zmíňka o cizincich :x


Ti, co to mají do loňského září,tak je vše při starém a staré smlouvy platí nadále.Od září již cizince nepřijímají.
Mám to ověřené z centrály z Mnichova.
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím.
Letos u ADACU končím. Složenka už mi přišla druhá ale nebudu je platit.
Mám asistenci u Uniqy a spokojenost. Jednou mi v cizině padl spojkový pedál na podlahu a vyřešily to v pohodě. V loni v Pyrenejích jsem vytloukl startovačku a vyřešily to taky parádně. Bylo to v neděli a ještě jsem byl zajetý dost v divočině. Jediný problém byl, že mne mechanik nemohl najít.

Corálek
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 6 let
Coralek napsal : Letos u ADACU končím. Složenka už mi přišla druhá ale nebudu je platit.

Chci upozornit že pojištění u ADACu končí její výpovědí. Tato výpověď musí být podána 3 měsíce před koncem tohoto pojištění. Písemnou výpověď je nutno poslat buďto poštou a nebo stačí mailem na mitgliederservice@adac.de a musí tam být uvedeno číslo pojištěné osoby popř. i dalších osob na které bylo toto pojištění uzavřeno. Pro ilustraci přikládám mail od ADACu.

Sehr geehrter Herr, schade, dass Sie den ADAC verlassen.
Die Kündigung von Ihnen und Ihrem (Ehe-)Partner haben wir zum 30.04.2019 eingetragen.
Ihre Mitgliedschaft können wir nicht früher beenden. Die Kündigung einer ADAC Mitgliedschaft

kann nur unter Einhaltung einer dreimonatigen Kündigungsfrist zum Ende des laufenden Beitrags-
jahres eingetragen werden.

Der Beitrag wird, sofern er nicht bereits bezahlt ist, in Rechnung gestellt.

Bitte denken Sie daran, dass ein einzigartiges Netz aus eigenen Notrufstationen und kooperie-
renden Hilfsorganisationen Ihnen Mobilität und Hilfe garantiert: Pannen- und Unfallhilfe vor Ort in

ganz Europa; bei Fahrzeugausfall oder -diebstahl stellt Ihnen der ADAC eines seiner Clubmobile

oder ein Mietfahrzeug zur Verfügung; Leistungen nach Krankheit oder Verletzung, wie den Kran-
kenrücktransport, erhalten Sie sogar weltweit.

Sind das nicht gute Gründe weiterhin auf die starken Leistungen des ADAC zu vertrauen? Senden
Sie uns einfach die ausgefüllte Antwortseite zurück und bleiben Sie Mitglied.
Herzlichen Dank für Ihr Vertrauen!
Freundliche Grüße
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 6 let
[quote]rimidavl napsal:



Chci upozornit že pojištění u ADACu končí její výpovědí. Tato výpověď musí být podána 3 měsíce před koncem tohoto pojištění. Písemnou výpověď je nutno poslat buďto poštou a nebo stačí mailem na mitgliederservice@adac.de a musí tam být uvedeno číslo pojištěné osoby popř. i dalších osob na které bylo toto pojištění uzavřeno. Pro ilustraci přikládám mail od ADACu.


Díky za upozornění.
Corálek
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Včera mi přišly poštou nové všeobecné podmínky členství v autoklubu ADAC, které budou platit od 1.8.2018. Mimo jiné drobné změny se členem nově může stát kdokoli, kdo má stálé bydliště na území EU. Takže se zdá, že od srpna je cesta ke členství v ADAC znovu otevřená.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Dobrá zpráva..........
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
V
vitaraČlen
Přidáno před 4 roky
Dnes mi přišla složenka od ADACu. Nějak mě to podražili. Nová cena 129e. loni 109e.
Má te to také dražší?
Upravil vitara dne 26.02.2020 13:20, před 4 roky
J
Jirka a HankaČlen
Přidáno před 4 roky
Ne. Mně přišla na 109,-E. Stejně jako minulý rok.
R
RudyČlen
Přidáno před 4 roky
Složenka mi nechodí, mám navedeno inkaso z účtu. Strhli si 109,- EUR, stejně jako loni. Členství ADAC plus + partner.
V
vitaraČlen
Přidáno před 4 roky
Tak to je zajímavé, Na průvodním dopise o zdražení nic nepíšou, musím se zeptat čím jsem si zdražení vysloužil.
S
SloukNováček
Přidáno před 4 roky
Taky nám přišla složenka na 129,- Tak jsem poslal 109,- a uvidíme Smile
R
RudyČlen
Přidáno před 4 roky
Tak jsem zvedl telefon, zavolal do ADAC a zjistil následující:
Od 1.4.2020 dochází k navýšení členského poplatku o 10EUR. Stejné navýšení platí pro případné partnery. Pro námi používaný nejobvyklejší tarif ADAS plus + partner to dělá 20,-EUR. Ti, kterým výročí vyjde do 31.3.2020 platí dle dosavadních tarifů (109,- EUR) ostatní už dle nových (129,-EUR).
V
vitaraČlen
Přidáno před 4 roky
Ptal jsem se emailem přišla mi odpověď tak jak píše Rudy.
Mám zaplaceno do 31.3.20 nová platba od 1.4.20-31.3.21 už za 129e


Zaplatit 109e v březnu a čekat co bude no nevím, aby tě potom v případě potřeby neposlali do háje.
Upravil vitara dne 27.02.2020 13:10, před 4 roky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,708,474 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27827 sekund | Průměrně za: 0.27827 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB