Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ADAC nebo ÚAMK?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ADAC nebo ÚAMK?

Poslední aktualizace před 4 roky
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost přímo s německou ADAC. Já využívám služeb ÚAMK, respektive si vždycky koupím asistenční kartu. Minulý týden mi při nějaké promoakci ve Würzburgu nabízeli roční kartu (dokonce i se studentskou slevou) za cca 62€. Měl jsem docela naspěch, a tak jsem si toho moc nestihl zjistit, ale podle toho, co mi bylo stručně řečeno, by ADAC za tento roční poplatek měla nabízet daleko více služeb a mít zároveň lepší pojistné limity. Výhodou je i to, že pojištění platí pro kolhokoliv, kdo jede řídí mé auto a zároveň pro všechna auta, která řídím já. Pořiřizoval jste si někdo ADAC kartu nebo můžete porovnat s ÚAMK?
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Taky by mě to zajímalo. Zhruba před dvěma roky jsem psal na ADAC, zda se mohu u nich pojistit (stát se členem) a bylo mi odpovězeno, že členství nabízejí jen Německým (+ tuším Rakouským a Švýcarským) automobilistům. Podmínky jsou samozřejmě daleko lepší než u ÚAMK.
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 11 let
Jelikož jezdíme až za hranice evropy, tak jsem kolem ADACu brousil a zjišťoval několik let. UAMK mám každoročně a teprve letos jse mě podařilo členství v ADAC clubu. Neplatí to ale na kohokoli, který řídí mé auto, platí to na osobu (na mě) a na všechny auto do 3,5 t které řídím, nebo člen klubu řídí. Členství není na auto, ale na osobu. Pokrytí mají opravdu velké. Zkušenosti nemám zatím žádné. Cena 86EUR
V Německu se mnou mluvit nechtěli, přes českou pobočku v Praze se mě to vyřídit nepodařilo, nakonec jsem to sehnal přes:
http://www.adac-clenstvi.cz/
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 26.03.2013 14:31, před 11 let
EXPEDICE APALUCHA Připojili následující obrazek:
adac_1.jpg
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Děkuji Karle,
přesně tohle jsem hledal.
Zajímavé je, že i mne poslali na ADAC do.... a přitom mají v čechách zástupce, který jim dohazuje členy :x
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 11 let
Přesně jak píšeš. Vždy něco naslibovali a nic. Dělal jsem to přes odkaz a mám i partnerskou (tu samou kartu plus) pro manželku za 16 EUR.
dasuledasuleČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, máme kartu ADAC taky přes zprostředníka uvedeného Karlem. Zařízení karty je rychlé a bezproblémové. Pojištěný jsi hned od půlnoci toho dne, kdy si pojištění sjednáš. Platíš až po zaslání karty a složenky. Současně za 9 euro vyřídil i ADAC Camping Karte a k tomu jsme dostali i kartu CCI.
A pro ADAC jsme se rozhodli, že nabízí rozsáhlejší "servis" a služby v rámci více zemí než ÚAMK.
Uvidíme.....doufáme, že je nebudeme muset využít, ale ......
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let
Pokud je mi známo, tak ÚAMK nabízí asistenci buď na konkrétní auto nebo konkrétního řidiče. Mně bylo u stánku ADAC řečeno, že nabízejí oboje v jednom. Stejně tak mi bylo řečeno, že vůbec není problém v tom, že jsem občan ČR. Ale protože to byla nějaká promoakce, kde se chlapík tvářil, že mi to musí prodat za každou cenu, jistý si nejsem...
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:

Taky by mě to zajímalo. Zhruba před dvěma roky jsem psal na ADAC, zda se mohu u nich pojistit (stát se členem) a bylo mi odpovězeno, že členství nabízejí jen Německým (+ tuším Rakouským a Švýcarským) automobilistům. Podmínky jsou samozřejmě daleko lepší než u ÚAMK.
Rudy ahoj,jak to vypadá jsi členem? 'UAMK je k ničemu ,možná tady doma ,ale ŘECKO --NIC!!!! už to neplatím.:_
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Pepi napsal:
]Rudy ahoj,jak to vypadá jsi členem? 'UAMK je k ničemu ,možná tady doema ,ale ŘECKO --NIC!!!! už to neplatím.:_


Jak to myslíš, že se ÚAMK hodí jen na doma a že třeba v Řecku nic?
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MaxQ69 napsal:

Citovat

Pepi napsal:
]Rudy ahoj,jak to vypadá jsi členem? 'UAMK je k ničemu ,možná tady doema ,ale ŘECKO --NIC!!!! už to neplatím.:_


Jak to myslíš, že se ÚAMK hodí jen na doma a že třeba v Řecku nic?
Tak jak jsem to napsal tak to myslím.Vyzkoušeno,psali to tady ušáci.
K
kornutoČlen
Přidáno před 11 let
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 11 let
Chápu to dobře, že je to 86€ za rok? Karta pak platí dál a jen zaplatím další rok nebo vše (objednávka karty) musí proběhnout znovu? Díky
K
kornutoČlen
Přidáno před 11 let
Platí se vždy po roce,žádat znovu nemusíš,karta stojí 79E +4,50E poštovné
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
@Pepi: nejsem zatím členem ADAC ale hodlám se jím stát.
Mnooo, účet už mám u německé banky, stanu se členem německého autoklubu, na výstavu musím do Německa ..... Není v tomto státě něco špatně? :x
JardaMajkaJardaMajkaČlen
Přidáno před 11 let
Nevíte jak je to u ADAC s komunikací s dispečerem? Je nuná němčina?
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:

@Pepi: nejsem zatím členem ADAC ale hodlám se jím stát.
Mnooo, účet už mám u německé banky, stanu se členem německého autoklubu, na výstavu musím do Německa ..... Není v tomto státě něco špatně? :x


Není, mám to stejně :^:D
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Rudy napsal:

@Pepi: nejsem zatím členem ADAC ale hodlám se jím stát.
Mnooo, účet už mám u německé banky, stanu se členem německého autoklubu, na výstavu musím do Německa ..... Není v tomto státě něco špatně? :x


Odpovim ti otazkou, je jeste v tomto state neco dobre ?

Jeste za me diky Karlovi za info o clenstvi v ADACu. Zatim jsem neslysel od nikoho, ze by ho ADAC ponechal osudu v pripade nouze, naopak.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

...

Odpovim ti otazkou, je jeste v tomto state neco dobre ?

....

Ale ano, stále jsou v Rozvadově otevřeny hranice. Zatím....
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

JardaMajka napsal:

Nevíte jak je to u ADAC s komunikací s dispečerem? Je nuná němčina?


Němčina nebo angličtina, ale dá se zavolat i do ČR na centrálu.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

EXPEDICE APALUCHA napsal:

Jelikož jezdíme až za hranice evropy, tak jsem kolem ADACu brousil a zjišťoval několik let. UAMK mám každoročně a teprve letos jse mě podařilo členství v ADAC clubu. Neplatí to ale na kohokoli, který řídí mé auto, platí to na osobu (na mě) a na všechny auto do 3,5 t které řídím, nebo člen klubu řídí. Členství není na auto, ale na osobu. Pokrytí mají opravdu velké. Zkušenosti nemám zatím žádné. Cena 86EUR
V Německu se mnou mluvit nechtěli, přes českou pobočku v Praze se mě to vyřídit nepodařilo, nakonec jsem to sehnal přes:
http://www.adac-clenstvi.cz/


Zajímavá informace, mám ADAC půl roku a zařídil jsem si jív německu za přibližně 100,- eu. Vůbec jsem netušil že to jde zařídit i u nás.:g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,698 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24770 sekund | Průměrně za: 0.2477 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.3MB/2MB