Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 speciální obytný automobil: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

speciální obytný automobil

Poslední aktualizace před 6 let
A
AmonČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem absolvoval přepis. Jel jsem na magistrát v Praze na Bohdalci. Zde jsem byl odeslán k magistrátnímu technikovi, pro kterého bylo zcela jasné že to změnit prostě nelze a "ani k tomu není žádný důvod".

Na radu Cestmira zde z fóra jsem se vydal s již vyplněným formulářem na Prahu 2, kde mě to bez jakýchkoli dotazů udělali jako soamozřejmou věc.

Stačí se dostavit s vyplněným formulářem, TP, OTP a samozřejmě občankou. Změna byla provedena takto:
- V TP bylo přeškrtnuto SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL, M1 ponecháno a vedle do sloupce Změna bylo dopsáno "VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ". Do úředního záznamu vyplněno že bylo vydáno ORV č......
- Byl vystaven nový OTP se stejnám údajem
- Správní poplatek 50 Kč

Týden poté udělána STK v Dekra opět již na běžné 2 roky
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
Tak jsem dnes byl v tom-car u pana Kahouna.
Má povolení hromadných přestaveb z N1 na M1 a ze speciální na vozidlo zvláštního určení u originálních přestaveb.
Při té příležitosti mi změnil výšku. Nevím proč, ale v TP byla pořád dodávková výška 2,5metru, ale alkovna má ve skutečnosti 3m.

Technik na magistrátu sice křivil hubu, ale nemohl říct ani fň :D

Trošku jsme pokecali a v létě tam ještě asi pojedu na navýšení povolené hmotnosti. Tou dobou by měl mít vyřízené povolení od ministerstva.

Mám totiž max. hmotnost 2,8t a prázdnej bez vody, plynu, 1/2 nafty jsem na váze měl necelejch 2,4t. Jen to bude vyžadovat na zadní nápravu instalaci měchů, nebo zesílenejch pružin. Nejsem si jistý, ale podle mě už na autě mám nejsilnější možné listové pera. Mají 5 listů. Kdyby to nestačilo, tak holt cca 15 tis za měchy. Ale za doložnost 900kg se to myslím vyplatí :)

A na příští technickou si prej raději připravit revizi elektro a plynu. Možná jí budou chtít. Uvidíme za rok, až mi vyprší roční STK. Příště už pěkně na 2 roky. Juchů.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,591,623 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12333 sekund | Průměrně za: 0.12333 (0) sekund | Dotazy: 50 | Použitá paměť: 1.63MB/2MB