Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 speciální obytný automobil: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

speciální obytný automobil

Poslední aktualizace před 6 let
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
já mám Benimar Tessoro 440, z 4.2017. V TP mám to samé, jak uvádí "obytňákem z hor", pouze s malou změnou, v kolonce 2 mám: AF/SA obytný automobil.
Ale jestli je to dobře, to nevím.
K
kasuhČlen
Přidáno před 6 let
Dneska jsem volal na MD odbor STK, po tom co mi včera špatně zapsali na STK další interval prohlídky. Z MD zavolali na STK a mám se tam dostavit aby mi to opravili z jednoho roku na dva. Výklad zákona je nyní takto:
Pokud je vozidlo zvláštního určení tak je STK na dva roky.
Pokud je v TP napsáno Speciální automobil obytný tak je STK na jeden rok.
Pokud je v TP napsáno Automobil speciální obytný tak je STK na dva roky.
Slušný kocourkov, ale je to tak.
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,pred mesicem jsem zazival neco podobneho s autem privezenym ze Slovenska..ale bylo toho tolik ze se me to nechtelo ani psat....a vsechen ten bordel popisovat..pripada me ze urednik je cim dal vetsi debil a nas obycejne lidi jenom buzeruji..nakonec jsem zavolal na MD a tam me potvrdili ze "specialni automobil"je zastaraly vyraz a unie prechazi na vyraz"vozidlo zvlastniho urceni"a ty maji emise a stk na dva roky....prase aby se v tom vyznalo...a pro me z toho plyne jedine ponauceni..kdo sedi v kancelari a ma nejakou-byt malinkatou moznost-vyrobit problem tak ho vyrobi....obrovsky bordel a obrovske zklamani..tak se vsichni mejte a uzivejte obytnych aut...me trvalo tento bordel prekonat tri tydny...a do toho jeste ten Zeman s Babisem...
C
CestmirČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Na dopravním inspektorátu v místě bydliště jsem neuspěl se změnou ze speciální automobil obytný (M1) na vozidlo zvláštního určení. V Praze to bylo za chvilku změněno.
L
Leo65Nováček
Přidáno před 6 let
Čestmír: Na které pobočce v Praze to dokázali?

Kasuh: Tak měsíc po tom co jsi mluvil MD, mě řekli vyzbrojenému Vašimi radami,, jestli speciální vpředu či vzadu" a to to mám jen v dodatku, tak vždycky na rok. Mám si to nechat přepsat na vozidlo zvláštního určení.
Na magistrátě kam chodíme nejblíže, by mi to rádi udělali
ale jsem první kdo to chce a nemají k tomu z MD žádný předpis.
Máš to z MD písemně či si pamatuješ jméno člověka který z tebou hovořil?
Když tak odpoveť na muj email: info@autopetricek.cz
GDPR se blíží - ať tu nejni to jméno toho soudruha.
Upravil Leo65 dne 16.05.2018 21:20, před 6 let
petr986petr986Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mne zapsali změnu na STK v Pardubicích a prý jsem byl už několikátý, takže s tím mají zkušenost...
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, mne zapsali změnu na STK v Pardubicích a prý jsem byl už několikátý, takže s tím mají zkušenost...


Mám od výrobce povolení k přestavbě ma speciální obytný automobil. Zatím je N1. Co to obnaselo na stk? Jde mi o to, zda mám potřetí žádat o změnu výrobce nebo zda je jednodušší to řešit přes stk. Díky
VW LT 35 maxi
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, mne zapsali změnu na STK v Pardubicích a prý jsem byl už několikátý, takže s tím mají zkušenost...


Mám od výrobce povolení k přestavbě ma speciální obytný automobil. Zatím je N1. Co to obnaselo na stk? Jde mi o to, zda mám potřetí žádat o změnu výrobce nebo zda je jednodušší to řešit přes stk. Díky


Nevím třeba ti to pomůže :https://www.tom-car.cz/
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pilinis napsal:

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, mne zapsali změnu na STK v Pardubicích a prý jsem byl už několikátý, takže s tím mají zkušenost...


Mám od výrobce povolení k přestavbě ma speciální obytný automobil. Zatím je N1. Co to obnaselo na stk? Jde mi o to, zda mám potřetí žádat o změnu výrobce nebo zda je jednodušší to řešit přes stk. Díky


Nevím třeba ti to pomůže :https://www.tom-car.cz/


ano, o něm vím. Chtěl jsem to zkusit sám, protože vše dělám tak, aby to prošlo.
VW LT 35 maxi
L
Leo65Nováček
Přidáno před 6 let
Zavolal jsem na Dekru. Vysvětlili mi, že na MD se ti lidé častěji mění a neorientují se všichni dobře daných problémech.
Že moje situace je jasná.

Je to jak zde píšete Speciální automobil, je v režimu 1,1,1,1,1....
např.: osobní automobil speciální je v režimu 4,2,2,2,2,2......
Že to s příslušnou STK vyřeší aby se nedopouštěla omylu.(Na dotyčné stanici mají seshora nařízeno. Kde je slovo speciální mohou jen na 1 rok. Potřebují tedy jen další novější písemné vyjádření , že je to zas jinak).
(Technici jsou při školeni ve školícím centru školeni aby to tak dělali jak zde píšete. Ale když písemný příkaz v jejich domovké stanici zní jasně, že na rok tak to dávají na rok). Není třeba jim to mít za zlé.

Myslím si, že potřeba kuli tomu zbytečně přepisovat techničáky, stát fronty na magistrátech, přetypovávat vozidla o co se v zoufalství snažíme zbytečné. Je třeba tlačit na STK aby razítkovali jak píská Dekra. Jde li tedy o stanice které jsou členy Dekry.

Všem díky za vaše příspěvky.
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cestmir napsal:

Ahoj. Na dopravním inspektorátu v místě bydliště jsem neuspěl se změnou ze speciální automobil obytný (M1) na vozidlo zvláštního určení. V Praze to bylo za chvilku změněno.


Musel jsi pro to něco dokládat?
VW LT 35 maxi
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, mne zapsali změnu na STK v Pardubicích a prý jsem byl už několikátý, takže s tím mají zkušenost...


Mám od výrobce povolení k přestavbě ma speciální obytný automobil. Zatím je N1. Co to obnaselo na stk? Jde mi o to, zda mám potřetí žádat o změnu výrobce nebo zda je jednodušší to řešit přes stk. Díky


Zdar Cibi,
to Ti to jako špatně - po staru vystavili na VW nebo mi něco uniklo ?
:_
4.114683,118.628756
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, mne zapsali změnu na STK v Pardubicích a prý jsem byl už několikátý, takže s tím mají zkušenost...


Mám od výrobce povolení k přestavbě ma speciální obytný automobil. Zatím je N1. Co to obnaselo na stk? Jde mi o to, zda mám potřetí žádat o změnu výrobce nebo zda je jednodušší to řešit přes stk. Díky


Zdar Cibi,
to Ti to jako špatně - po staru vystavili na VW nebo mi něco uniklo ?
:_


Ahoj, je to stále stejné - na úřadě jsem ještě nebyl, ale z VW mi to vždy přišlo jako speciální. Teď jsem to poslal i ze zněním vyhlášky, jak by to mělo být, tak jsem zvědavý, co pošlou.

Nějak jsem to teď neřešil, pořád si hraju s kastlí. Pošlu ti kdyžtak pár fotek a dotazů na mail.
VW LT 35 maxi
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, mne zapsali změnu na STK v Pardubicích a prý jsem byl už několikátý, takže s tím mají zkušenost...


Mám od výrobce povolení k přestavbě ma speciální obytný automobil. Zatím je N1. Co to obnaselo na stk? Jde mi o to, zda mám potřetí žádat o změnu výrobce nebo zda je jednodušší to řešit přes stk. Díky


Zdar Cibi,
to Ti to jako špatně - po staru vystavili na VW nebo mi něco uniklo ?
:_


Ahoj, je to stále stejné - na úřadě jsem ještě nebyl, ale z VW mi to vždy přišlo jako speciální. Teď jsem to poslal i ze zněním vyhlášky, jak by to mělo být, tak jsem zvědavý, co pošlou.

Nějak jsem to teď neřešil, pořád si hraju s kastlí. Pošlu ti kdyžtak pár fotek a dotazů na mail.


Dík za vysvětlení.
Postupoval bych stejně a předpokládám, že Ti to zdarma opraví a snad za tím není něco VW speciálního.
Držím palce.
4.114683,118.628756
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Je zajímavé, že zatím nechtěli nic platit, poslali to na vlastní náklady. Tak uvidíme. Mají to s výňatkem z vyhlášky, i s odkazem na celou, aby viděli, že si to nevymýšlím :-)

Mail už jsem ti poslal.
VW LT 35 maxi
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 6 let
Snad už je pro zasmání, malej techničák : speciální automobil , velkej techničák M1 speciální automobil obytný.
Po STK ve velkým techničáku razítko na dva roky, na autě nálepka na rok. A teď ať mi někdo řekne co platí a co na to policie při kontrole ???
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Baumgartner Josef napsal:

Snad už je pro zasmání, malej techničák : speciální automobil , velkej techničák M1 speciální automobil obytný.
Po STK ve velkým techničáku razítko na dva roky, na autě nálepka na rok. A teď ať mi někdo řekne co platí a co na to policie při kontrole ???


Takt to je slušný guláš :-)....
VW LT 35 maxi
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Já na STK, ve velkém speciální automobil obytný, v malém stéjně. Ve velkém techničáku na 1 rok, známka na 2 roky. Vůbec tomu nerozumím.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
HAF22HAF22Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Baumgartner Josef napsal:

Snad už je pro zasmání, malej techničák : speciální automobil , velkej techničák M1 speciální automobil obytný.
Po STK ve velkým techničáku razítko na dva roky, na autě nálepka na rok. A teď ať mi někdo řekne co platí a co na to policie při kontrole ???


No, mě dali do techničáku na dopravce 4 roky (nové auto) a na nálepce jsem měl na 6 roků. :) Taky jsem na to koukal jako puk.
Pössl Summit 600 Plus, Standa, Lenka, Filípek
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

kasuh napsal:

Dneska jsem volal na MD odbor STK, po tom co mi včera špatně zapsali na STK další interval prohlídky. Z MD zavolali na STK a mám se tam dostavit aby mi to opravili z jednoho roku na dva. Výklad zákona je nyní takto:
Pokud je vozidlo zvláštního určení tak je STK na dva roky.
Pokud je v TP napsáno Speciální automobil obytný tak je STK na jeden rok.
Pokud je v TP napsáno Automobil speciální obytný tak je STK na dva roky.
Slušný kocourkov, ale je to tak.


V těch posledních dvou nechápu logiku změny .

Automatické sloučení 20.05.2018 08:18:

Citovat

Herman napsal:

Citovat

kasuh napsal:

Dneska jsem volal na MD odbor STK, po tom co mi včera špatně zapsali na STK další interval prohlídky. Z MD zavolali na STK a mám se tam dostavit aby mi to opravili z jednoho roku na dva. Výklad zákona je nyní takto:
Pokud je vozidlo zvláštního určení tak je STK na dva roky.
Pokud je v TP napsáno Speciální automobil obytný tak je STK na jeden rok.


Pokud je v TP napsáno Automobil speciální obytný tak je STK na dva roky.
Slušný kocourkov, ale je to tak.


V těch posledních dvou nechápu logiku změny .


JO a buděte si jisti že za pár let si ouřada v Bruselu zase něco vymyslí , jím se jenom kouří s hlav a za ty peníze tam musí něco vymyslet .Ranzdorf myslím že to byl co chodil vybírat banky , to se povedlo .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 20.05.2018 07:18, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,190 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24910 sekund | Průměrně za: 0.2491 (0) sekund | Dotazy: 154 | Použitá paměť: 2.44MB/4MB