Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 speciální obytný automobil: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

speciální obytný automobil

Poslední aktualizace před 6 let
D
danas250Nováček
Přidáno před 7 let
No nevím, jestli pochodíte na Odboru dopravy. Nám právě tam totiž před 3 lety řekli, že to musí vyřešit zastoupení Fiatu - máme Fiat Ducato, r. v. 1995, nástavba Laika. Rozjeli jsme se do Prahy a tam se na nás dívali jako na Marťany. Prý jedině výrobce nástavby!!! Tak jsme to vzdali. Děláme technickou každý rok. Je to fakt vopruz. Auto jsme koupili před 4 lety a do té doby minulý majitel jezdil na technickou 1x za 2 roky.
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 7 let
Tak dnes som bol na dopravke v Orlovej okr.Karviná zistiť čo potrebujem k zmene zápisu speciální na zvláštní.Po rozhovore s technikom ma prešiel smiech.Asi to odpískam.Mám Aviu 15 kategoriu M1 celkovú hnotnosť 3500kg r.v. 1976 prestavba v 80 rokoch.Chcú aby som im dodal žiadosť o prestavbu pri ktorej bude vyjadrenie výrobcu automobilu,potvrdenie z STK že automobil bol prestavaný a odpovedá údajom v žiadosti.Pokiaľ im toto všetko dodám tak potom za 1000 kč spravia.
D
danas250Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan613 napsal:

Tak dnes som bol na dopravke v Orlovej okr.Karviná zistiť čo potrebujem k zmene zápisu speciální na zvláštní.Po rozhovore s technikom ma prešiel smiech.Asi to odpískam.Mám Aviu 15 kategoriu M1 celkovú hnotnosť 3500kg r.v. 1976 prestavba v 80 rokoch.Chcú aby som im dodal žiadosť o prestavbu pri ktorej bude vyjadrenie výrobcu automobilu,potvrdenie z STK že automobil bol prestavaný a odpovedá údajom v žiadosti.Pokiaľ im toto všetko dodám tak potom za 1000 kč spravia.




To opravdu nemá řešení. Taky jsme to vzdali :v
pbrpbrČlen
Přidáno před 7 let
Ne, takto to opravdu nema reseni - pokud nejste ochotni se tomu trosku venovat, zamyslet se a pripravit se predem. Psal jsem to zde nekolikrat a domnivam se, ze srozumitelne, ale je to zrejme marne.
Nechci se nikoho dotknout, ale pripada mi to tak.
Concorde Sport TS
pbr Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
A
ajziČlen
Přidáno před 7 let
Tak dnes jsem pokoušel štěstí přepsat TO SLAVNÉ SPECIÁLNÍ. Prakticky vše čím jsem argumentoval díky příspěvkům, zákony a sbírky bylo k ničemu. To co jsem se zde dočítal že M nikdy nebylo speciální je totální nesmysl. Od 99 roku přede mne položil všechny sbírky a zákony a bohužel ve všech bylo M speciální automobil podrubrika obytný. Veškeré jednání naprosto v pohodě, bylo mi jasně řečeno , že pokud to pro můj rok auta rok2000 najde jinak uzná to jako chybu a opraví. Bohužel pro mne, všechno z jejich strany správně. Základ byl rodný list auta z Dekry, tam jasně napsáno pro tento rok výroby při prvním uvedení do provozu Speciální . Takže pokud to někomu vyjde ,gratuluji a smekám. Ani u uplně nového prý není zcela jasné jak to napsat. Prostě kocourkov.
V
vpaČlen
Přidáno před 7 let
A já zase už jezdím cca 15 let s osobákem autoškoly na stejnou stk a vždy jen jeden rok a minulý rok jsem to dostal na dva roky.
fusekfusekČlen
Přidáno před 7 let
Je to jen o trpělivosti .Nevím co říkáte úředníkovi a na co to chcete přepsat. Kategorie, druh vozidla je rozdílná věc. Speciální obytný automobil změníte.
Úředník musí. Řídíme se evropskými předpisy E.S.2007/46
Vozidlo zvláštního určení
SA obytný
!y a někdy i!u
fusek Připojili následující soubor:
img_0008.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 515 stažení]
pbrpbrČlen
Přidáno před 7 let
Presne tak, vy hlavne nechcete nic ZMENIT, vy chcete OPRAVIT chybne zapsane udaje. Udaje chybne zapsane nejakym urednikem. A na to mate, i kdyz se tomu mozna budete divit, jeste stale pravo. A povinnosti urednika je ony chybne zapsane udaje opravit. Zdarma.
Concorde Sport TS
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
Chlapi!!! Nebuďte na nás tak přísní. Každý zkrátka neumí zlomit úředníka. Pokud někdo z vás dokáže změnit moji N1 speciální vestavbu, navrhněte cenu a můžeme z toho mít užitek oba.
skywalkerskywalkerNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, moje zkusenost:

Ducato, vestavba LMC z roku 2001 dovezene z Nemecka. V TP "Specialni Automobil" kat. N1. Predchozi majitel nikdy problem na STK nemel, vzdy ji dali na 2 roky. Ja bohuzel ano, do jake miry je to jen hujerstvi na jine STK nevim. Kazdopadne jsem se to rozhodl resit - volal jsem na magistrat, zastoupeni Fiatu v CR (mimochodem opravdu zazitek :)) pote na LMC v CR, LMC v DE- tam me odkazali na nemecke TUV, ktere certifikaci v tom roce melo delat. Obratil jsem se na ceske TUV aby mi dali spravny kontakt (tech TUV firem je nekolik) a byl jsem prekvapen, kdyz jsem dostal kontakt na pana ktery mi rekl at si zjistim co bude urednik potrebovat, zda dopis nebo protokol o tom ze je to spatne zapsane ( spravne ma nyni byt vozidlo zvlastniho urceni), ktery mi vystavi a na jeho zaklade se vyda opraveny TP. Pokud bude chtit pouze vyjadreni dopisem - je to do 3000 Kc, protokol bude drazsi, kolem 6000 Kc. Tak jsem zvedavy..

Honza
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

skywalker napsal:

Ahoj, moje zkusenost:

Ducato, vestavba LMC z roku 2001 dovezene z Nemecka. V TP "Specialni Automobil" kat. N1. Predchozi majitel nikdy problem na STK nemel, vzdy ji dali na 2 roky. Ja bohuzel ano, do jake miry je to jen hujerstvi na jine STK nevim. Kazdopadne jsem se to rozhodl resit - volal jsem na magistrat, zastoupeni Fiatu v CR (mimochodem opravdu zazitek :)) pote na LMC v CR, LMC v DE- tam me odkazali na nemecke TUV, ktere certifikaci v tom roce melo delat. Obratil jsem se na ceske TUV aby mi dali spravny kontakt (tech TUV firem je nekolik) a byl jsem prekvapen, kdyz jsem dostal kontakt na pana ktery mi rekl at si zjistim co bude urednik potrebovat, zda dopis nebo protokol o tom ze je to spatne zapsane ( spravne ma nyni byt vozidlo zvlastniho urceni), ktery mi vystavi a na jeho zaklade se vyda opraveny TP. Pokud bude chtit pouze vyjadreni dopisem - je to do 3000 Kc, protokol bude drazsi, kolem 6000 Kc. Tak jsem zvedavy..

Honza


Tak to je síla... uředník to zmastí a ty budeš platit 3.000 resp. 6.000,- ??? Kurva kde to jsme ???

Taky jsem loni dovezl, nové z DE tak vím o čem mluvím, techničák jsem jim k opravě vracel nejméně 3x, jednou to byl počet míst, podruhé homologace, poprvé mě dokonce z Citroenu udělali Peugeota ( motor je Peugeot, tak z toho zkrátka udělali Peugeota ) - a tak mám TP u nového auta popsaný jak " žákovskou třídního šaška z 9.B " ..

Trval bych na opravě a to zdarma, už jen to, že tě to stojí čas, který jim nedáš k úhradě, je benevolence z tvé strany. Jak to, že si toho nikdo nevšiml na evidenční kontrole, za kterou jsi zaplatil ? Chce to jen najít ty správné argumenty a nedat se... držím palce :)
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
K
KulisČlen
Přidáno před 7 let
Taky mám zkušenost v techničáku mám "speciální automobil obytný" kategorie M1 Ford rimor r.v. 2008 na začatku listopadu jsem jel na STK a technik mi řekl že dostanu STK jen na rok protože od 1.1.2015 se změnily předpisy.Tak jsem jel na DI vše jsem vysvětlil paní a řekl jsem že bych to potřeboval opravit,paní zmizela asi na pět minut.Když se vrátila řekla že mi to opraví na" osobní automobil obytný"neplatil jsem nic a na STK jsem pak dostal bez problému prodloužení o dva roky.!)
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

kulis napsal:

Taky mám zkušenost v techničáku mám "speciální automobil obytný" kategorie M1 Ford rimor r.v. 2008 na začatku listopadu jsem jel na STK a technik mi řekl že dostanu STK jen na rok protože od 1.1.2015 se změnily předpisy.Tak jsem jel na DI vše jsem vysvětlil paní a řekl jsem že bych to potřeboval opravit,paní zmizela asi na pět minut.Když se vrátila řekla že mi to opraví na" osobní automobil obytný"neplatil jsem nic a na STK jsem pak dostal bez problému prodloužení o dva roky.!)


Ahoj, tak tohle mohu potvrdit, že to jde opravit na DI, ale jen u kategorie M1 !!! Kategorie N1 "speciální automobil obytný" se musí řešit žádostí o přestavbu a následně po schválení přepíšou na DI na M1 osobní ,,vozidlo zvl. určení". Výše uvedené informace jsem získal na DI v Brně-městě a potvrdil to i pan Kahoun na výstavišti, který se tím zabývá. :|
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

kulis napsal:

Taky mám zkušenost v techničáku mám "speciální automobil obytný" kategorie M1 Ford rimor r.v. 2008 na začatku listopadu jsem jel na STK a technik mi řekl že dostanu STK jen na rok protože od 1.1.2015 se změnily předpisy.Tak jsem jel na DI vše jsem vysvětlil paní a řekl jsem že bych to potřeboval opravit,paní zmizela asi na pět minut.Když se vrátila řekla že mi to opraví na" osobní automobil obytný"neplatil jsem nic a na STK jsem pak dostal bez problému prodloužení o dva roky.!)


Ahoj, tak tohle mohu potvrdit, že to jde opravit na DI, ale jen u kategorie M1 !!! Kategorie N1 "speciální automobil obytný" se musí řešit žádostí o přestavbu a následně po schválení přepíšou na DI na M1 osobní ,,vozidlo zvl. určení". Výše uvedené informace jsem získal na DI v Brně-městě a potvrdil to i pan Kahoun na výstavišti, který se tím zabývá. :|


A to opraví tak ,že vypíší nový TP a nebo vsadí dodatek a to speciální automobil obytný přeškrtnou.

Díky za info.
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 7 let
Ve velkém TP v kolonce změna napíší pozměněné údaje a ty původní škrtnou, pak ještě vystaví nový malý OTP. Ale znovu připomínám že to platí jen u kat. M1 !! !)
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan64 napsal:

Ve velkém TP v kolonce změna napíší pozměněné údaje a ty původní škrtnou, pak ještě vystaví nový malý OTP. Ale znovu připomínám že to platí jen u kat. M1 !! !)


OK - díky za info - budu to řešit až příští rok - jdu na STK v květnu. Mám M1.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
Mohu se zeptat, kdo je pan Kahoun? Prozatím všechny mé dotazy ohledně změny N1 zůstaly nepovšimnuty. Díky
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

Mohu se zeptat, kdo je pan Kahoun? Prozatím všechny mé dotazy ohledně změny N1 zůstaly nepovšimnuty. Díky


http://www.tom-car.cz/
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

Mohu se zeptat, kdo je pan Kahoun? Prozatím všechny mé dotazy ohledně změny N1 zůstaly nepovšimnuty. Díky


Ahoj, je to pán který má firmu TOM-CAR a ta se zabývá mimo jiné i přestavbami vozidel z N1 na M1, ale jak jsem pochopil pouze papírově a má na to příslušné povolení. Tady je telefon: 602343215 a email: www.tom-car.cz , tak to zkus třeba ti pomůže. Jo a mělo by to stát cca 3600kč. Ivan
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
Mockrát děkuji pánové. Zkusím to.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,722,495 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23749 sekund | Průměrně za: 0.23749 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB