Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Domažlický koláče.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Domažlický koláče.

Poslední aktualizace před 17 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 17 let
Přidal: jirhav
Asi 1/4 l mléka,1 balíček droždí,100 g cukru,500 g hladké mouky,1 malá lžička soli,2 žloudky,vanilka,100 g tuku-másla,tuk na potření plechu,1 bílek na potření okrajů koláčů.
Postup:mléko,vejce,a rozpuštěný tuk do formy,mouku ze solí a cukrem přidáme do formy.Doprostřed droždí. Program 6-trvá asi 2 hod.Vyndáme těsto na dva plechy,rozhrneme na kulatý koláč.Poklademe ovocem,nebo nádivkou.(makovou,povidlovou,tvarohovou,nebo ovoce plus drobenka).:pPřejeme dobrou chuť. Jana:p
Upravil Fun dne 11.08.2007 20:20, před 17 let
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 17 let
Jiří, a na kolik a na jak dlouho jste pekli? :f

Díky,


olga liška :l
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
V normální troubě,40min přibližně 180 °C.my zkoušeli horkovzdušnou s kruhovým ohřevem,tam byl čas 25 minut ale není to ono.Chce to pomaleji.Jirka
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 17 let
Dnes jsem pekla Domažlický koláč švestkový a je naprosto úžasný!!! Vlastík si dává již třetí kousek!!! Hlavně mě fascinuje, že do pečky jen naliju a nasypu suroviny a za 2 hodiny už jen zpracuji těsto. Takřka bez práce.

Pekla jsem v eletrické troubě, na 180 st., 20 minut, s ventilátorem a je to akorát.

Díky Jiřímu a Janě za recept!

olga liška
BobikBobikČlen
Přidáno před 17 let
Prosim zakazat tuto rubriku to se prostě nedáá :p:o:c Bobík
VeraVeraČlen
Přidáno před 17 let
Připojuju se k Bobikovi.Měsíc jsem hubla 2 kila ,tady si počtu a je to zpátky :c:@:p
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 17 let
Blahořečím naší Símě, že mě přivedla na myšlenku zakoupit jednoruční váleček na vyvalování koláčů! :r:=:r Kdo někdy vyvaloval kynuté těsto, pochopí až vyzkouší. :) Jde to s ním naprosto úžasně, těsto se nevrací a koláč je kulatý! :D Já byla vždycky u vyvalování vzteklá jako ;p . Díky Símě je s tím konec! :=
VeraVeraČlen
Přidáno před 17 let
Olgo nemohla bys dát foto,já vůbec nechápu co to má být ??
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 17 let

Citovat

Vera napsal/a:
Olgo nemohla bys dát foto,já vůbec nechápu co to má být ??



;g
www.unipro-czech.cz/katalog_foto/kela_line/16266.png

;n;o
www.reproplast.cz/flyers/valecek%20hl_1140094867.jpg
Fun
Smile
Upravil Fun dne 26.09.2007 18:12, před 17 let
VeraVeraČlen
Přidáno před 17 let
Děkuji,odpovď z nečekanho zdroje :D Teď nevím jestli fun googloval nebo šáhnul do šuplete :s
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, olga liska, jirhav, Bobik, Vera

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,534 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24959 sekund | Průměrně za: 0.24959 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB