Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bešeňová: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bešeňová

Poslední aktualizace před 7 let
SmrzSmrzČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Charlie,
dík za zprávu. Jestli dobře chápu, tak je konec s přespáním v Bešeňové. Přírodní koupaliště v Kalamenoch znám, také jsem tam několikrát parkoval. Nevím ale jaká tam je teď cesta, před pár lety byla při dešti dost bídná a parkoviště, které slouží v zimě pro sjezdovku bylo jako oraniště.

Zpráva pro Sohy: Jestli se situace nezměnila, tak až k přírodnímu koupališti bych se bál jet. Možná, že je ale cesta a parkoviště již upravené. V případě, že by to nešlo, nechá se stát u kostela. Koupaliště není moc velké, určitě se dá koupat i na podzim. Na Google najdeš i pár fotek.

Ivo
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 10 let
Veľké parkovisko v Kalamenoch je, už opravené ale je v zlom stave, lebo tam manipulujú s vyťaženým drevom. My sme stáli na normálnom parkovisku. Na jeho konci. Ja mám súpravu 13,5 metra, ale manipuloval som moverom. V minulosti som to riešil tak, že som išiel po ceste okolo parkoviska ďalej. Asi po jednom kilometri je otočka s parkoviskom, kde je skladka dreva. Tam som sa otočil a vratil sa späť. Teraz odpojim auto a dám ho kolomo ku karavanu, aby som nezaberal tolko miesta. Tento víkend sme tam stáli 2 karavany a 1 obytné auto.
Upravil Charlie dne 14.10.2014 08:33, před 10 let
Charlie Připojili následující obrazek:
kalameny2.jpg Obrázek nebyl nalezen kalameny.jpg
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 9 let
Právě jsem se vrátil s Bešenové a ptal jsem se ochranky na přespání u aquaparku. Všude na webu ve fórech se píše že tam nechtěli poslední dobou karavany, ale ochranka na parkovišti které je u hřbitova (před vchodem jen pár míst a to velké o kousek dál je ted v rekonstrukci) mě ujistila že pokud budeme zákazníci aquaparku nechají nás tam bezproblému přenocovat. Areál koupil Tatry mountain a prej už nedělají problémy svým zakaznikum. Pár aut tam evidentne u hřbitova a jedno jsem viděl i přímo před hlavním vchodem, bydlelo i přes noc, ja ale i přesto jel do Villa Betula kvuli detskemu dni, který byl v sobotu. Až jsem pojedu v létě tak se snad do té doby situace nezmění.
M
mariaČlen
Přidáno před 9 let
ahoj, kde to je přesně v Kalamenech? Nebyly by souřadnice? Díky
T
TandyČlen
Přidáno před 9 let
Letecký pohled:
http://mapy.cz/za...p;id=23677

Turistická mapa:
http://mapy.cz/tu...p;id=23677

Souřadnice termálního jezírka:
49.1333011N, 19.4196506E

Je to tam opravdu fajn. Zejména po setmění. Jediné co bych v tom případě doporučoval, vem si s sebou župan a baterku. Voda je velmi příjemná a vúbec se z ní nechce. Chodíme tam občas s manželkou, mohu to tam doporučit. Nejlepší je vybrat si ve vodě místo odkud vyvěrá ze dna teplá voda a pokud je tam plytko, vyhrabat si ve dnu ,,ďolík,,.!f

Parkování u kostela je gut. Letecký pohled:
http://mapy.cz/tu...ase=ophoto


Nemáš zač. !^
M
mariaČlen
Přidáno před 9 let
děkuji
T
TandyČlen
Přidáno před 9 let
Rádo se stalo a šťastnou cestu :_
M
mariaČlen
Přidáno před 9 let
Bylo to po dvou dnech v Tatralandii zajímavé zpestření. Překvapilo mne ale, že tam partička z PL měla postavené stany a přes zákaz ohňů tam byl pozůstatek pořádného táboráku. Ale fajn
T
TandyČlen
Přidáno před 9 let
Nó dnes už táboří, ale před nějakým časem partičky z PL do Tatráče a Bešeňky jezdily především na pitný režim. Aby to nebylo tak nápadné, přes den se s dětma máčeli a smažili a s večerem se nakládali do pití. Potkat tehdy poláky na Havránku, někde v muzeu natož galerii anebo na horách bylo pro místní zhruba stejně četné jako potkat medvěda. Ale časy se mění. Pití je v Polši přístupné, není třeba kvúli toho vážit cestu na Slovač. Krom toho v Zakopaném je skoro totéž a údajně za přístupnější checht než ta naše čvachtadla. Ale někteří jezdí, zvyk je zvyk. Také složení návštěvníkú se mění. Onehdá jsem potkal mladou polskou dvojici. Napochodovali do hor pozdě večer jen proto aby na Kriváni (VT) přivítali východ slunce. Už tak masově nejezdí, a jejich zájmy jsou dnes mnohem širší a rozmanitější. Ale pochlub se jak se ti v Kalamenoch líbilo. !o Uvařila sis kafe z minerálky? To je dobrota. !j Teď už je se západem slunce brzy velice chladno, ale uprostřed léta pokud v Kalamenském termálu vydržíš do tmy. A to se dá, ta voda je velice příjemná. Dají se od tam fantasticky pozorovat hvězdy. Okolní hory a les docela dobře odstíní světla okolních vesnic. Navíc tam není taková tlačenice jako například v Liptovském Jáně v ,,Kadi,,
S
sohyČlen
Přidáno před 7 let
Nemněl by nekdo aktuální info o přespání na parkovišti v Bešeňové nebo u Tatralandie ? A co Kalameny pořád to tam funguje?
Díky Zdenek
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Kalameny - informaci že čarnooký bača tam obytky vytláča jsem nezachytil.
Bešeňka - nejspíš plac za benzínkou Slovnaft https://www.google.com/maps/@49.09162...mud83w!2e0 případně Kozí vršok - to je přesně na protější straně za dálnicí https://www.google.com/maps/@49.09350...UtB0qA!2e0
Tatralandia - volil bych parkoviště vlevo od mostu:
https://www.google.com/maps/place/034...b210744e76
Tatifer
librilibriČlen
Přidáno před 7 let
Loni, když jsem se jel koupat do Bešeňové, mě rovnou navedli k zadnímu parkovišti u strojovny a bez problému jsme přespali. Jinak přední parkoviště využívám, když přijedu večer a ráno pokračuji do Tater. Ale stojím , a nejen já až na konci u obchodu. Nevím, jestli se něco změnilo, ale na podzim stal jeden karavanista vpředu u vstupu, přespal, ale ráno je vzbudili zaměstnanci a kontrolovala policie, ale nechali ho stát dál, když říkal, že se jde koupat.
Libor + Šárka + pes
SmrzSmrzČlen
Přidáno před 7 let
Byl jsem v termálech minulý týden. Parkování pořád stejné, Bešeňová za hřbitovem anebo se dá také u skleníků. Za hřbitovem je částečně staveniště, ale místa dost. I přes cedule zákaz kempování nás hlídač parkoviště sám do prostor navedl.
Kalameny nic nového, pouze pozor na tradiční ruch přijíždějící mládeže a noční diskotéky, které jsou někdy otravné.
Další spaní a celkem klidné je na konci lázní Lúčky.
Tatralandie kdekoliv na horních parkovištích.
S
sohyČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji všem za tipy :g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rudy, Hroch, Viktor, Pepi, Lipicani, bob_bobek, rop, Jiri Majki, Smrz, dorkaigor, Milanmv, Trip Ja-Ro, zh13, Charlie, sohy, STMax, maria, Tandy, libri

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,696,183 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.44440 sekund | Průměrně za: 0.4444 (0) sekund | Dotazy: 121 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB