Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mazanec v pekárně: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mazanec v pekárně

Poslední aktualizace před 17 let
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 17 let
Anžto jsem již vyzkoušela všechny směsi na chléb z Lídlu a česnekové trojhránky, zkusila jsem dnes mazanec podle tohoto receptu

http://domacipekarny.dama.cz/recept.p...php?r=2497

Jen jsem sádlo v receptu nahradila máslem, jinak jsem vše zachovala a je úžasný.

Vyzkokušejte pekařky a pekaři!
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Tak už jsem to vytiskl, a půjdeme pro suroviny.Předpokládám že se peče jako 1000g. Díky a pozdrav všem pekařům a pekařkám.Hlavně Olíííí.:p:p;)
uknajuknajČlen
Přidáno před 17 let
zitra jdu na to a pak se spapa diky za tip Oli:D;):l
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 17 let

Citovat

jirhav napsal/a:
Tak už jsem to vytiskl, a půjdeme pro suroviny.Předpokládám že se peče jako 1000g. Díky a pozdrav všem pekařům a pekařkám.Hlavně Olíííí.:p:p;)


Jo, jo, Jiří, pekla jsem na 1000gr, střední zhnědnutí a program 4 sladký. A jaké suroviny, vždyť do toho skoro nic nepřijde? :o :D

Budu zkoušet a v případě úspěchu se podělím o odkaz na recept, v plánu je čokoládový chlebíček.

Pečkám zdar!!!

olga liška :l
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 17 let
Olgo, ač nováček v používání pečky, zkusím také
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Pro Uknajovce. Pozor:( je to bez řízku:(,tak nevím jestli vám bude chutnat.Cha.:D
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Tak mazanec je perfektní,hned jsme dali dělat těsto na meruňkový koláč,právě jde do trouby na kruhový ohřev.Taky zkouška,tak se uvidí.Byli jsme dopoledne shánět mouku na domácí chleba ale nikde není žitná ani celozrná,tak nevím kde ji sehnat. Dáme vědět jak dopadl koláč,a napíšu recept,když bude zájem.Pekaříkům :pa troubám:@ zdar.
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
příspěvek použit na nový recept:)
Upravil Fun dne 11.08.2007 21:16, před 17 let
VeraVeraČlen
Přidáno před 17 let
Mouky-tesco běžně mouka grahamová a žitná chlebová,kaufland chlebová žitná i pšeničná,taktéž celozrnná pšeničná,žitná a špaldová.Celozrnky se najdou i v Hyperstaré,tam u biopotravin.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: olga liska, jirhav, uknaj, Sarka, Vera

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,680,799 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16096 sekund | Průměrně za: 0.16096 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB