Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Auto pro vestavbu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Auto pro vestavbu

Poslední aktualizace před 11 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Tak tohle je na Aukru: http://aukro.cz/peugeot-boxer-2-5-tdi...38966.html

Něco podobného jsem mněl na zkoušku. Jen se mně nelíbil celkový vakl celé nástavby. Ale dalo by se to nějak zpevnit. Klidně bych do tohoto auta šel.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZAC Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Franto
Nerozumim tomu jak může mít samonosná bouda vakl , ale jinak dobrý trochu jsi se namlsal vestavbou co a je ti malá .

Ahoj Jirka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Nevím jestli to mnou zkoušené bylo stejné konstrukce. Bylo to něco podobného německé poště. Ta nástavba má vysoké svislé vzpěry. AU kabiny to bylo v poho. Ale v zadní části se to hodně kroutilo. Zpevnit by to určitě šlo.

No jo, namlsal jsem se. Opět jsem investoval. Půlku toho zase rozeberu a dám do hromady. A nechám si ji do doby, než si koupím nějakou tovární. Snad. Jsem s tím spokojený. Nenápadný, rychlý, obratný - no prostě super pohodička.
Ahoj F.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 11 let
Na MB Sprinter v Holandsku hodne je vestavby na bivaly inkaso a poštovny auto. Ma to pevne boky a strechu. Jenom vice je Sprinter 308cdi ale to nema vykon...:(
Ale jo, na vylet nemusiš pospihat... Tak to je vylet :D
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
M
martan01Člen
Přidáno před 11 let
Tuto vestavbu jsem videl na platforme Ducata a myslel jsem ze jeji roztancovani je dane spusobem zachazeni.
Na druhou stranu ta nastavba je asi zrejme tak lehka ze jeji cas rozpadu jiz nastal.
Caravan TipsCaravan TipsČlen
Přidáno před 11 let
nevyzerá zle :-) aká bude cena a parametre? nemáte niekto info o FORD TRANSIT NEW 2013
Caravan Tips Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let
Take jsem uz par trechto boud videl, nektere v pohybu a nektere jsem prolezl.

jeden vzrobce je fa. DURISOTTI

m1.lu.f6m.fr//gamme-renault/adaptations/grands-volumes/master-polyvolume/att00115191/master_polyvolume.jpg
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Franta REZAC, ajfelaci, janiskaravany, martan01, Caravan Tips, Dudla

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,593 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12457 sekund | Průměrně za: 0.12457 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB