Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 20

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11,466
· Nejnovější člen: Miloslav Cakl

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Irena Lbc
18.06.2018 15:45
Petrovi "Nožkovi" přejeme vše jen to nejlepší k dnešním narozkám! Zdraví, štěstí, dlouhá léta a stále dobrou náladu. Narozky stesti sun mavam mavam

Jergusaci 1719
13.06.2018 16:52
Ahoj vyrazime 10.7. smer Atheny nechce se nekdo pridat

cestaci
12.06.2018 14:22
Michale, děkujeme za super víkend v Komoči, velmi se nám líbilo. mavam

fun
21.05.2018 09:45
V OASE bylo s vámi moc fajn. Díky. Ok

DavidJanaNikiVendy
20.05.2018 21:14
Velké díky za zorganizování vyjezdu do Oasy v Praze moc se to povedlo a počasí také vyšlo na jedničku bylo to super

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Stání s lyžováním
 Vytisknout diskuzi
Černá Hora-Jánské Lázně
hugo 007 napsal:

MaPik napsal:

Byli jsme teď mezi svátky zde http://en.hotel-r....at/_5.htm a na rozdíl od Jánských Lázní, kde uklízí sníh v 6:15 hod ráno "hlučnou" malou sněhovou frézou Shock Shock, kterou donutí všechny aktuální nocležníky k předčasnému "budíčku" , v Rakousku uklízí sníh až v 8h ráno podstatně tišším traktorem s velkou radlicí 4x rychleji umi Takže se normálně vyspíte sleep a jdete čerství lyžovat Lyže Jak to, že to v Rakousku jde a u nás ne?

Pracovník JL za to asi nemůže, pravděpodobně dělá jen to, co má a s frézou, kterou má. Ale jeho šéfové by se mohli inspirovat tam, kde to funguje Grin

Přijde mi docela nefér to srovnávat, je to o penězích, tady platíš 140 noc a tam?
Spíš bych ocenil že to provozují.

Už dřív jsem napsal "super a díky za toto místo". To ale nemá nic společného s tím, že uklízet sníh okolo obytek v 5h ráno je prostě "blbost".
Jedu

Upravit
Ahoj všem.
Chystám se také do Jánek. Ale trochu mě zaskočilo, že zde není výlevka. Je na parkovišti alespoň WC kde by se dala vylít kazeta.
Děkuji za odpověď Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer

Upravit
Majli napsal:

Pip napsal:

Majli napsal:

Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.

Hele, že jsi to ty, tak ti to řeknu...normálně jsem přijel na parkoviště pod Černou horu a byly tam značky o kterých jsem psal na začátku. Až tam pojedu příště, tak ti je vyfotím...ale vlastně ne...protože je mi úplně jedno jestli mi věříš nebo ne mavam

..."je zákaz kempování, potažmo stání s obytkou přes noc"

No nic ve zlým, nesmut jen jsem na diskuzním fóru vyjádřil svůj názor. Jinak jistě víš, že je rozdíl mezi zákazem kempování a parkováním. Roztahovat markýzu a grilovat tam určitě nebudu. mavam

Ahoj, byli jsme tam před třemi týdny a je tam cedule ZÁKAZ KARAVANŮ, PRO VJEZD NA PARKOVIŠTĚ. To znamená, že parkoviště je pouze pro osobní auta, bohužel :-( .

S pozdravem Vlastik :-)
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz kukadla www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)

Upravit
Zdravím, parkoviště pod Lesním domem GPS 50.6341247N, 15.7859689E kde jsem stál už poněkolikáté s karavanem nemá výlevku, ale dá se vylít do WC v budově u parkoviště. Potvrzeno obsluhou parkoviště, samozřejmě s podmínkou, že WC zůstane čisté a na to kolik lidí tudy projde, opravdu čisté jsou . Doporučuji malou pet lahev na napuštění čisté vody z kohoutků, není samostatný vývod s hadicí. Jestli budou dobré sněhové podmínky, chystám se tam znovu na tento víkend.
Vašek+Simča+Klárka+Lukyn+Renault Espace+Knaus Sudwind

Upravit
Ahoj.
Děkuji za info. Já se tam chystám s rodinkou 9.3. Tak snad vyjde počasí.
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.32 sekund
169,003,916 návštěv