Mediální partner

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
TOPlist

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 6

· Členové on-line: 1
marioza

· Registrovaní členové: 10,747
· Nejnovější člen: Kulda14

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Irena Lbc
10.12.2017 18:28
Zdeňkovi přejeme všecičko nejlepší k dnešním narozeninám! Hlavně zdraví, také štěstí a pohodičku do roků příštích! Narozky stesti sun kiki mavam mavam

Horymir 1234
06.12.2017 00:13
Ahoj,prosim ma nekdo skusenost s vyhrivanim vody pomoci naftoveho vodniho topeni Hlavne me zajima jestli jde nejak regulovat teplotu ohrevu diky☺

petr a jarka
30.11.2017 11:24
Floridan přejeme vše nejlepší k Narozkynarozeninám, zdraví stesti a spokojenost kiki

Jarda a Maru
23.11.2017 16:14
Hansi, přejeme Ti všechno nejlepší a zdravíčko a štěstíčko k dnešním narozeninám Narozky stesti mavam mavam

RudyH
19.11.2017 15:58
Ahoj, vlastní zkušenost s nezpalováním plynu pro lednici jsem poslal na SZ

maxonel
19.11.2017 15:51
Dobrý den,mám dotaz,je možno dát plachtu na karavan tak ,že jí rozbalím na střeše karavanu,unese mě to?

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Stání s lyžováním
 Vytisknout diskuzi
Černá Hora-Jánské Lázně
Stání na parkovišti č.3, pár metrů od kabinové lanovky. N50.630300, E015.770158
Bez zázemí. Cena parkoviště 60Kč na 24hod. O lyžování web: http://www.cerna-...php?lang=1

Upravit
PARKOVÁNÍ PRO KARAVANY A OBYTNÉ VOZY NA ODSTAVNÉ PLOŠE POD LESNÍM DOMEM
Parkování 1 den (0.00 - 24.00 hod.) = 70,- Kč
Odběr elektrické energie – 1 den (0.00 – 24.00 hod.) = 100,- Kč
K dispozici WC, sprcha, dětský pult a výlevka
Platba za parkování a odběr elektrické energie u obsluhy parkoviště – kontakt +420 736 751 909

Na parkovišti pod lanovkou je zákaz kempování, potažmo stání s obytkou přes noc. Od hotelu Lesní dům by v sezóně měl jezdit skibus. Sociálky jsou nově zbudované. Sprcha stojí 10 kaček za minutu a teplá voda teče na první dobrou. Nenašel jsem zdroj pitné vody kromě malého kohoutku na toaletě. Správce parkoviště - stellplatzu je sympaťák.
Filip, Thajka a Pössl 2 Win R

Upravit
Díky za info. Takže u hotelu Omnia je už zákaz. Stání je za hotelem Lesní dům? Můžu poprosit o souřadnice, díky.
Marek Jedu Vlaďka Lyže Niky Pfft Terka Pfft
www.skiing-parking-camping.com

http://www.skiing-parking-camping.com Upravit
vladkamarek napsal:

Díky za info. Takže u hotelu Omnia je už zákaz. Stání je za hotelem Lesní dům? Můžu poprosit o souřadnice, díky.

Jedná se asi o toto parkoviště: https://mapy.cz/s...
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo

Upravit
Přesně tak. Souřadnice: 50.63412N 15.78597E. Více info na www.skiresort.cz

Upravit
Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.
Upravil/a Majli dne 04.12.2017 21:12

Upravit
Místo rád přidám jako STLP

http://www.skiing-parking-camping.com Upravit
Majli napsal:

Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.

Hele, že jsi to ty, tak ti to řeknu...normálně jsem přijel na parkoviště pod Černou horu a byly tam značky o kterých jsem psal na začátku. Až tam pojedu příště, tak ti je vyfotím...ale vlastně ne...protože je mi úplně jedno jestli mi věříš nebo ne mavam

Upravit
Ahoj, je škoda, že už to nejde pod stanicí kabinky. Nevíte někdo, jestli to jde s obytkou přes noc na parkovišti kousek dál u lanovky Hofmanky?

Upravit
Pip napsal:

Majli napsal:

Hele, že jsi to ty, tak ti to řeknu...normálně jsem přijel na parkoviště pod Černou horu a byly tam značky o kterých jsem psal na začátku. Až tam pojedu příště, tak ti je vyfotím...ale vlastně ne...protože je mi úplně jedno jestli mi věříš nebo ne mavam

..."je zákaz kempování, potažmo stání s obytkou přes noc"

No nic ve zlým, nesmut jen jsem na diskuzním fóru vyjádřil svůj názor. Jinak jistě víš, že je rozdíl mezi zákazem kempování a parkováním. Roztahovat markýzu a grilovat tam určitě nebudu. mavam

Upravit
Majli napsal:

Byl jsem tam normálním autem tento víkend. Není to dopravními značkami, ale na cedulích upravujících podmínky parkování. Docela výrazný symbol přeškrtnutého přívěsu, výrazný nápis NO CAMPERS, přehlédnout se to nedá. Přes den bylo navíc celé parkoviště zaplněné, takže pochybuji, že by tam strpěli zábor čtyř míst jen obytkou. Možná je tam přes noc klid, každopádně pak ta obytka musí stejně zmizet a přes den by nevyjela.

Ofiko stránky taky odkazují na Lesní dům, tam obytky stály asi dvě co jsem si všimnul - a ostatně stačí jim napsat, odpovídají docela rychle - nebo

Upravit
Poslal jsem dotaz na mail:
Dobrý den,
mezi mé velké koníčky patří lyžování a také karavaning, díky těmto zálibám jsem cca před rokem založil stránky ohledně parkování obytných vozů u sjezdovek www.skiing-parkin... Tento druh cestování je stále více oblíbený nejen ve světě ale také u nás. Za rok působení mají stránky cca 65000 návštěv. Vzhledem k tomu že se množí dotazy ohledně možnosti parkování u hotelu Omnia prosím vás o oficiální vyjádření. Do mapy jsem již zadal stání za lesním domem.
Děkuji s pozdravem Marek Kunc

Automatické sloučení 08.12.2017 14:28:
Oficiální vyjádření ski resortu:
Dobrý den pane Kunci,

jediné místo, kde je možné parkovat s karavanem nebo s obytným vozem, je právě plocha za Lesním Domem.
Důvodem je především to, že na tomto místě je zázemí - toalety, sprchy, elektrika, voda.

Prosím tedy, abyste pro SkiResort uváděl jen tuto plochu. Na parkovišti u Omnie není možné parkovat s obytnými vozy a karavany.

díky. Zina Plchová
Upravil/a vladkamarek dne 08.12.2017 14:28

http://www.skiing-parking-camping.com Upravit 2
Zdravim, minuly vikend jsme byli na parkovisti (ofiko) na kraji Janskych, nevadilo nam to, protoze ja na skialpech a s rodinkou na bezkach hned od auta frrrr prasanekm bud vzhuru nebo pres silnici na louky:

- stali jsme tam 2 auta (kazde na opacne strane parkoviste), v noci nadherny klidek

- trosku problem s naklonem, povrch zmrzly, asfalt, na spalky neslo najet, ale i tak se to dalo. Ovsem pouze v miste kde jsme stali, jinde to bude dost neprijemne

- cely den na parkoviste nesviti slunicko - je porad ve stinu. Alias celkem zima a obzvlaste k veceru a brzy rano dost kosa

- Pri vyjezdu jsme zaplatili jen 100Kc, automat vzal penize a vytiskl nam listek. Ovsem aby se zvedla zavora, musi se prijet az tesne k ni, jinak muzete prikladat listek do aleluja a nic se nestane. Nastesi nam poradili mistni Smile

- kousek od parkoviste, cca 5min chuze, jsou termaly. Jsou to lazne, nic moc, tepla jen sprcha, voda melka, pro prcky na blbnuti fajn, ale za tu cenu za vstup no nevim - priste radeji do Jilemnice.

Sakum prdum krasne pocasko, pro nas (skialp a bezky) parada, na lyze podle me dost vopruz se dostat na kabinku.
Sport freaks family, upman family, www.4apes.cz, skype Petr_Havlicek_Prague, Dethleffs Globebus i 11 2010

http://www.4apes.cz Upravit
Ahoj všem, ještě jeden dotaz, jezdí z toho parkoviště nějaký skibus ke kabině nebo jinam na lanovku?

Upravit
Ano, zastavka skibusu je hned u zavory, jen netusim jak jezdi
Sport freaks family, upman family, www.4apes.cz, skype Petr_Havlicek_Prague, Dethleffs Globebus i 11 2010

http://www.4apes.cz Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.39 sekund
152,219,400 návštěv