Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 čalounění plastové střechy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

čalounění plastové střechy

Poslední aktualizace před 11 let
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, potřebuji radu. Mám Mastera s plastovou střechou H3. Kupoval jsem vysokého kvůli postelím nad sebou a dvojité podlaze.
jen mě nenapadlo jak se dělá čalounění na stropě. u kovové střechy jsou nosníky na které se dají latě nebo alu profily a na ně deska 3mm která se počalouní. U plastové to není do čeho chytit. jsou tam 4 jako by výstuhy ale zase jen z plastu. mám strach do toho něco vrtat.

Karel Prokop poradil laminátové lepidlo a vlepit nosníky ale na to nemám nervy.
nevíte jak to dělají profíci.

napadlo mě nalepit xtreme ( mirelon) a čalounění nalepit na něj, ale rovně to nebude ani omylem

děkuji za jakoukoliv radu.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Osobně bych taky vlepoval nosné profily. Lepidlo nemusí snad ani být laminátové. Může být použito i jiné konstrukční lepidlo. Ale dal bych si stím tu práci.
Jde také o to, jak vypadají ty výstuhy. Ostatní nosníky bych volil stejné výšky. poté je samozřejmě jednodušší instalace stropního obložení.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
cvscvsNováček
Přidáno před 11 let
Je potreba na strechu vlepit nosne prvky a pak rost. Profesionalne jsem oblozil a ocalounil desitky strech a boku dodavek pro ceske i zahranicni firmy. Pokud na to nemas cas a odvahu, tak prijed a auto ti oblozim. Je potreba o tom neco vedet neni to jen tak, pokud to ma k necemu vypadat a byt funkcni. www.campervanserv...
lechemlechemČlen
Přidáno před 11 let
Tak já šel úplně jinudy.
Nalepil jsem 25 mm samolepicí mirelon a na něj čalounický plyš (je na nosné textilii). Přímo, bez roštu. Poradil mi to čalouník a nemůžu si stěřovat. Je to perfektně rovné, hladké a neprověšuje se. Dřevěnou výztuhu jsem dal jen na místo, kde jsem věděl, že budu chtít stropní světlo apod., aby mělo za co držet.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Karlos_Brno, Franta REZAC, cvs, lechem

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,922,883 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15231 sekund | Průměrně za: 0.15231 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB